Търся: Специалист за отблокиране на домейн в Ads Manager

ROIdoctor

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,

търся специалист, който има опит с отблокиране във Facebook Ads Manager на баннат домейн(онлайн магазин).

Към момента при опит за пускане на реклама през Ad account-а, когато се въведе името на домейна в рекламата, акаунта на рекламодателя бива незабавно баннат. Отскоро притежавам домейна и искам да го развивам, но вече изгърмях два рекламни акаунта и нямам нови.

Трябва ми човек, който е запознат с процедурата - свързване със съпорт и премахване на бан-а. Магазина не продава забранени продукти съгласно общите условия на Мета.

Поздрави!
 
Няма такова отблокиране. Свързваш се с поддръжката на Google Ads и пиеш с тях, обясняваш проблема и чакаш отговор, това е. П.П. Сподели какво продаваш, защото може да има причина за това или поне прати домейна на ЛС да видя
 
В google ads нямам проблем. Запитването ми е за Мета. Нишата е маркови слънчеви очила
 
Охоооо греда, от умрял писмо. Извинявай, не съм видял думата "Fcebook". Ако е така, работата е греда. Опитите за връзка със съпорта им са невъзможни, само тъпи Help Articles и ако успееш да завъртиш нещата и стигнеш до чат със съпорт - бот = Dead End.
 
нова фирма, хост, интернет
и казваш че си купил сайта и да ти махнат бана
 
Услуга са ти направили, никой уважаващ себе си човек не би искал да има нищо общо с мета простотията.
 
От толкова много специалисти чак се чувствам неудобно.
Meta има официален партньор за България, който е оторизиран да прави акаунти и да осъществява съпорт към тях, също и билинга минава чрез тях. Откакто работим така винаги са разрешавали подобни казуси в рамките на часове, тъй като имате акаунт мениджър, който отговаря за вас и може да му се обадите даже по телефона :)
За индивидуални клиенти не знам как стои въпроса, ние имаме договор с тях като агенция.

Иначе директно на въпроса - ако домейна е баннат, защото е бил хакнат или преди е бил собственост на спамери е вероятно да се разреши проблема сравнително безболезнено. Ако причините за банването са все още налични - като например предлагане на продукт, който се забранява от тяхното полиси не е възможно да заобиколите правилата. Вижте внимателно изискванията към сайтовете и проверете обстойно дали не нарушавате нещо. Много често хората остават изненадани от някои правила. Създаването на нови акаунти не е решение, защото имат безброй начини да ги засичат.

Ако имате още въпроси може да ми пишете на лс.
 
Няма да стане работата с отблокирането на домейна, дори да сте баджанаци с къстъмър съпорт хората. И на мен постоянно ми се обаждат ФБ съпорт за сравняване на часовника по рекламни акаунти, но и те са пешки в една по-голяма система.

А системата на ФБ е такава, че когато домейн бъде вкарат в блек-листата, ако собственика упорито продължава да се опитва да прави реклами през него, само се вкарва още по-дълбоко в тази блеклиста и може да му изгърмят рекламни акаунти, бизнес мениджъри и личния профил.

Щом си купил този домейн - ще пиеш една студена вода с него и ще си купиш друг. И без това за ефективноста на рекламите е важно не името на домейна, а качеството на рекламите и продуктите ти.

Сори че малко рязко отговарям, но като човек прекарал стотици часове обяснявайки подобни неща на клиенти в Zoom колове съм чувал какви ли не извинения, обяснения и брътвежи по въпроса. Правилата не ги правя аз - реалитично този домейн има 0% шанс да се възстанови, практичното решение е да спреш да гребеш срещу течението и да си купиш друг подобен домейн.

А тези маркови слънчеви очила също ще са ти евентуален проблем така или иначе - ФБ си има списък с кийуърди, които следи, дали някой се опитва да продава Адидасчета, Найкчета, Рейбанчета и т.н. Първо трябва да се свържеш със съпорта им да им дадеш документи, че това, което продаваш е официално оторизирано, иначе дори да си оправиш ситуацията с домейна - в един момент просто ще изгориш по параграфа с недоказания произход на продуктите ти.
 
От толкова много специалисти чак се чувствам неудобно.
Meta има официален партньор за България, който е оторизиран да прави акаунти и да осъществява съпорт към тях, също и билинга минава чрез тях. Откакто работим така винаги са разрешавали подобни казуси в рамките на часове, тъй като имате акаунт мениджър, който отговаря за вас и може да му се обадите даже по телефона :)
За индивидуални клиенти не знам как стои въпроса, ние имаме договор с тях като агенция.

Иначе директно на въпроса - ако домейна е баннат, защото е бил хакнат или преди е бил собственост на спамери е вероятно да се разреши проблема сравнително безболезнено. Ако причините за банването са все още налични - като например предлагане на продукт, който се забранява от тяхното полиси не е възможно да заобиколите правилата. Вижте внимателно изискванията към сайтовете и проверете обстойно дали не нарушавате нещо. Много често хората остават изненадани от някои правила. Създаването на нови акаунти не е решение, защото имат безброй начини да ги засичат.
Засрамения - Това е за който може да си го позволи и иска. А отделно мога да ти дам примери за хора, които няма да ползват такава услуга въпреки че могат да си го позволят, ако щеш го трепи от упор. Не мога да го накарам да пусне статия в хубава медия, ти ми говориш. Такова да не определям какво, подигравателно изказване от теб не съм очаквал. И не много добре ( мисля ) знаеш, чедомейни не се банват само защото са хакнати и спамнати, а и по други причини. Тоест при случай/ проблем с обикновения потребител спестяващ си още разход за още услуги, мисията е невъзможна и е буквално от умрял писмо. Макар че мога да ти дам пример и за клиент със сравнително добре развит бизнес в скъпа ниша, дава пари за СЕО, дава и мноооого за реклами. Познай дали и той се нае да ползва такава услуга... Ами ... не разбира се. И тъй като не веднъж съм се сблъскал с такива субекти както винаги " опрай се " и от " нищо, нещо трябва да направим", за да спасим положението. Дори за простичко нещо като - таксуван по погрешка, няма да ти обяснявам какво чакане, какво чудо, какъв шибан съпорт и т.н. Но това се случи преди бруталното скупяване на съпорта и за"бот"ването му
 

Горе