Честит ни Шенген

Мислех, че визирааш изборите за европарламент. Там е интересно дали ще могат да прокарат програмата си, щото не можем да вземаме национални решения, които са в разрез с решенията на ЕК, както стана ясно в последните години.
Всичко може, само политици с топки да има. То ще има обрат и в Европарламента както казах, няма да им е толкова лесно на либералите, както досега.

Имаме ли местен представител на Европейски Консерватори и Реформисти?
Джамбазки. Шкварек е представител за България но не знам дали ще се кандидатира за дипатат.


И по-важно: можем ли да гласуваме за други / не български партии?
Ето пример за неинформираност но всъщото време си наясно, че всичи са маскари и нищо немой да са промени. Даже не си си направила труда да се запознаеш с париите и как и за кого може да се гласува.
 
Ето пример за неинформираност но всъщото време си наясно, че всичи са маскари и нищо немой да са промени.

Ето пример за предубеденост. Не съм казвала, че всички са маскари - очевидно, щом смятам да гласувам. Казах, че ще бъде направено всичко възможно националният суверинитет на държавите да изчезне в небитието. Силно се надявам наистина в новия ЕП да преобладават консервативните партии.

п.с. Въпросът ми за гласуването беше сериозен, ма щом и ти не знаеш, остави. Ще питам Гошо, като ми остане време. ;)
 
Виж файлът 32870

Анализирай първото си изречение.. не за мен.. за себе си.
Идилия. Конкретно за на Нанси въпросите си писахме. И на теб ти се губи последователността. Нищо. Следват спортните новини от Крумов, за които неуспехи е виновна Европа. :D
 
Симеоновският кабинков лифт на Витоша спира окончателно и повече няма да бъде ремонтиран. Това обяви на своята Фейсбук страницата лидерът на "Спаси София" Борис Бонев. Така последният работещ лифт от София до високите части на Витоша отива в историята. Преди това същата съдба сполетя и Княжевския и Драгалевския лифт.👏👏👏👏👏👏👏👏👏

orig.jpg
 
Какво те възбуди бе, безполезник?

През презрения тоталираен режим работеха княжевският, драгалевският и симеоновският лифт. В допълнение към тях всички по-малки лифтове на Витоша, като Заякът, конярниковия и други, работеха също. Всички хижи също работеха и приемаха гости. Сега, по време на тъй наречената "цивилизованата европейска демокрация" лифтовете не работят, половината хижи са разпродадени, а повечето от останалите са порутени и в окаяно състояние. Същата съдба застигна и прекрасните витошки пътеки и алеи.
 
Какво те възбуди бе, безполезник?

През презрения тоталираен режим работеха княжевският, драгалевският и симеоновският лифт. В допълнение към тях всички по-малки лифтове на Витоша, като Заякът, конярниковия и други, работеха също. Всички хижи също работеха и приемаха гости. Сега, по време на тъй наречената "цивилизованата европейска демокрация" лифтовете не работят, половината хижи са разпродадени, а повечето от останалите са порутени и в окаяно състояние. Същата съдба застигна и прекрасните витошки пътеки и алеи.
Че си шибан неадекватник. ;)

Ела си от Великобритания и седни на лифта да напълниш касата, задмониторен трол.
 

Горе