Как се прави SEO на One Page сайт

Green Bars

Well-Known Member
Някакви насоки и идеи как се прави seo-то на сайт от 1 страница.

То ще е линкбилдинг, но.. всякакви съвети са добре дошли.
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Както се прави SEO на сайт с повече страници. Каква е разликата?
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Разликата е че нямаш вътрешните връзки и богатството на ключови думи по различните страници.
Отделно честото публикуване на качествени материали е като сео бустер, но с One page сайт няма как да стане!
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Предлагам такава услуга, обади ми се да се разберем за подробностите.
 
Re: От: Как се прави SEO на One Page сайт

Разликата е че нямаш вътрешните връзки и богатството на ключови думи по различните страници.
Отделно честото публикуване на качествени материали е като сео бустер, но с One page сайт няма как да стане!

Единствения проблем на one page сайтовете е, че не могат да разчитат много много на богато от към количество съдържание. Друг е въпросът, че тогава се набляга на другите критерии. Единственото предимство пред сайтове с повече страници (и с cms) е бързината на зареждане. За това типа one Page сайтове съм виждал да с е използват предимно като презентационни, към даден ивен, или визитки. Не и с цел да се гони добри позиции в органик резултатите, особено ако говорим за натоварена ниша. Изключвам случаите, в които се пуска такъв сайт от големи компании, които имат ресурса да го закарат на първа страница с големи бюджети и пак би им се получило много по-трудно.
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Явно ще го тествам този сайт, ще експериментирам.

Странникът, сайта не е комерс и е безсмислено наливането на пари за сео в него :)
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Странникът, сайта не е комерс и е безсмислено наливането на пари за сео в него :)

Добре, успех с проекта.
 
От: Как се прави SEO на One Page сайт

Аз харесвам One page но Блинки е прав идеални са за визитки в някой тесни ниши .
Аз имах много сполучлив One page сайт за водолазно училище, при това чист HTML
Идеален за On page SEO
Не трябва да се подценяват.
Те просто са инструмент и като всеки инструмент си и мат специфично предназначение.
 

Горе