Забрана за бет реклами във всички медии

Забраната важи за всички - социални мрежи, други сайтове, телевизии и др.

Просто законът влиза в сила утре май и сега всички рекламират като за последно.

После ще е въпрос на капацитет на институциите - малко по малко да прихванат всеки комуникационен канал.
Явно социалните мрежи не влизат в забраната
 

Прикачени файлове

  • изображение_2024-05-17_174112603.png
    изображение_2024-05-17_174112603.png
    231.9 KB · Преглеждания: 7
Ами ако са си сметнали, че ще изкарат повече пари, отколкото ще им е първата глоба, то може да се каже, че са хитри :d
 
и кво стана всички плащат на гугъл да пуска хазартни реклами нищо не се промени просто сега парите изтичат навън от държавата, да бяха забранили само големите медии и тв-то
 
Изобщо не са нагли. В 4:34 сутринта :)
1716047166414.png
 
от преди 14 години ми беше блокиран акаунта в гугъл Адсенсе и след забраната на рекламите на хазарта реших да видя какво става и за моя изненада отново ми позволяваха да се включа да рекламирам.. за 1 ден ми одобриха хазартния сайт като по чудо да не повярваш че може такъв сайт да се одобри и сега се показват рекламите, обАЧЕ излизат някакви глупави реклами.. защо за хазартен сайт не се показват хазартни реклами?
 
от преди 14 години ми беше блокиран акаунта в гугъл Адсенсе и след забраната на рекламите на хазарта реших да видя какво става и за моя изненада отново ми позволяваха да се включа да рекламирам.. за 1 ден ми одобриха хазартния сайт като по чудо да не повярваш че може такъв сайт да се одобри и сега се показват рекламите, обАЧЕ излизат някакви глупави реклами.. защо за хазартен сайт не се показват хазартни реклами?
Защото ти вади реклами според интересите. Как за токова години не се научихте 😂
 
Liveacore специално може да са ги филтрирали да са само хазартни, но като цяло новинарските не вярвам да го правят. Пробвай през друг телефон или лаптоп да видиш какво ще ти изкара на твоя сайт. Или дай линк и всички да го нацъкаме 😁
 

Горе