Украйна - Русия какво ви е мнението

Шапки долу за кмета на Дупница! :love:

Никва разлика между вас и жендърите, дет бащици и идоли са им САЩ и всичко западно. В цяла България по паланките се развяват на 90% руски знамена, тук там и некое българско. Ясен пример за чуждопоклоничество.
 
Никва разлика между вас и жендърите, дет бащици и идоли са им САЩ и всичко западно. В цяла България по паланките се развяват на 90% руски знамена, тук там и некое българско. Ясен пример за чуждопоклоничество.
Има разлика и тя е огромна, жалко, че не си я схванал. Жендърите са държавна поръчка, а ние сме бунтари. Сърди се за ситуацията на агресивно налаганата в последните години русофобия. Болшинството не бяхме чак такива русофили. Вселената си има точни и стриктни правила, едно от които, е законът на махалото: Колкото повече го дърпаш в едната посока, толкова по-далече в обратната ще отиде. ;)

А и по принцип, да отричаш приноса на Съветска Русия за победата над фашизма, те поставя на изключително ниско ниво. Такъв човек не заслужава уважение.
 
Има разлика и тя е огромна, жалко, че не си я схванал. Жендърите са държавна поръчка, а ние сме бунтари.
Ми нема, ако ги питаш те щи кажат същото "дискриминирани и потиснати сме, сее се фашизъм и ний сми бунтари". Между бунтари и полезни идиоти, границата е тънка. Не знам за кво махало си фантазираш, като общо в България я излезнаха 2к души, я не.

А и по принцип, да отричаш приноса на Съветска Русия за победата над фашизма, те поставя на изключително ниско ниво. Такъв човек не заслужава уважение.
Тва отричане в неква твоя фантазия ли се случи?
 
Не знам за кво махало си фантазираш, като общо в България я излезнаха 2к души, я не.

Не съм сигурна, че разбирам какво се опитваш да кажеш, но ако подценяваш броя на русофилите в България, ще ти опонирам с:

В цяла България по паланките се развяват на 90% руски знамена

У всеки българин дреме един русофил. Нужен е само катализатор, какъвто е бясната русофобия на некви педали, за да го събудят. Тия, които не са се събудили, са просто в мозъчна смърт. ;)

Приятен уикенд ви желая, мосю.
 
Мълчаливото съгласие, ясно показва че сте един дол дренки с жендърята, мен тва ма интересуваше. Иначе другите фантазии са ясни.

просто в мозъчна смърт
Доста добре описа състоянието на русофилите (и жендърите).
 
мен тва ма интересуваше.
А мен па ич не ме интересува какви внушения са ти важни, но щом те правят щастлив - моля. Днес 'секи мое си мачка действителността така, че да му е мекичка и удобна. ;)
 
А и по принцип, да отричаш приноса на Съветска Русия за победата над фашизма, те поставя на изключително ниско ниво. Такъв човек не заслужава уважение.
Никой не отрича 'приноса на Съветска Русия за победата над фашизма'.
Отрича се 'приноса на Съветска Русия за победата над фашизма' в България. :)
 
Отрича се 'приноса на Съветска Русия за победата над фашизма' в България. :)
И защо се отрича? Докъде щяха да я докарат родните шумкари (поклон пред смелия им подвиг), ако червената армия не беше сгазила хитлеровите войски като луда крава телето си?
 
Германските нацита са били гълъбчета в сравнение с тукашния извратен вариант на фашизма.

В Германия са трепали други етнически малцинства. Тук нашите изроди начело с импортираните царчета са екзекутирали българи.
Жени, деца, старци - всичко.

Някъде пише ли нацитата да са правили такива неща с етнически германци?
 
Някъде пише ли нацитата да са правили такива неща с етнически германци?
Пише! Правили са.
 

Горе