Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

se0.guru

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам

а) изваждането на текст от книги, списания и вестници... На повечето популярни езици, включително на български.
цени по договаряне, на първите клиенти ше взема много евтино особено при поръчка на текст от цяла книга. Задължтелно поне минимално, символично капаро, нямам доверие никому :)

б) писане ръчно на seo текстове за сайтове и преразказване на текстове на български
цени по договаряне

Пояснение към а)
Илюстритал съм и съм дал пример със сканиран текст от енциклопедия ето тук в сайта ми
reklamavinternet.reklamiotgoogle.com/как-набавям-голямо-количество-текст-у/

Текстът се изважда чрез програма след като съм го сканирал със скенер, след което се проверява, обработва и ви го изпращам или наливам в сайта ви.

Това е вариант бързо да изпълните сайта си с качествено съдържание в голямо количество и да направите своя сайт наистина ценен за посетителите му. По този начин сайта ви може да скочи на челните места в Google. Това е най-добрата SEO оптимизация на сайт Ето този сайт примерно беше за известно време на първа страница благодарение на уникалният текст, съдържание и домейна му seksmagazin.bg

Книгите или списанията е добре да намерите вие и да ми ги изпратите по пощата, но мога и аз да направя това при по-голямо предварително плащане от ваша страна.

Цените са по договаряне и зависят от количеството и качеството на хартиения носител, какво качество на ръчната проверка на програмното изваждане на текста желаете и други.

Предлагам и подбор на домейн, хостинг, изработка на професионални интернет сайтове (html-ски или чрез cms wordpress, joomla и др.) както и наливането на съдържанието в сайтовете ви. Също и SEO оптимизация, предимно вътре в сайта ви. Също и реклама в Google AdWords и facebook. Изработка на фейсбук страници и групи и популяризирането им.
И други...
 
Последно редактирано:
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

А авторските права?
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

А авторските права?

1. Предполагам, че в България голяма част от изданията нямат авторски права, т.е. българските издатели не са си платили на чужденците.

2. Стари книги, вестници и списания са без авторски права по закон, изминало е време, няма авторски права.

3. Собствениците на сайтове могат да качват част от книги, а не целите и едвали някой ще направи проблем.

4. Може да се използват просто книги, списания и вестници, които в момента не се продават ако някой мега много се притеснява.


Едвали някой ще има проблеми.

В това число предлагам и намирането на всяко едно, издадено на български легално съчинение - книги, вестници, списания през последните 100 години, ксеропоирането му, сканирането му и качването в интернет.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Аз предполагам, че повечето хора тук имат скенер и могат да боравят с него.
Иначе хубава бизнес идея :).
Някога така си направих курсовата работа за индйзайн. Трябваше да преписваме списание и да го обработим на индизайн и да стане като оригинала. Текста ми отне 2-3 часа, за разлика от някои колеги, които преписваха с месеци.
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

1. Предполагам, че в България голяма част от изданията нямат авторски права, т.е. българските издатели не са си платили на чужденците.

2. Стари книги, вестници и списания са без авторски права по закон, изминало е време, няма авторски права.

1. Идеално - значи теб ще съдят, т.е. сайта в който е съответния краден текст.

2. Знаеш ли закона, колко "старо" трябва да е едно произведение за да е с освободени авторски права?

3. И ето нещо което пропускаш - макар и едно произведение да е много старо и освободено от авторски права, то недей забравя, че и превода принадлежи към авторското право и с това трябва да се съобразяваш.
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

1. Идеално - значи теб ще съдят, т.е. сайта в който е съответния краден текст.

2. Знаеш ли закона, колко "старо" трябва да е едно произведение за да е с освободени авторски права?

3. И ето нещо което пропускаш - макар и едно произведение да е много старо и освободено от авторски права, то недей забравя, че и превода принадлежи към авторското право и с това трябва да се съобразяваш.

Тези неща за авторското право ги пишете в американски предприемачески сайтове, моля... или им пишете загрижени мейли на замунда.нет и читанка.инфо...
 
От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Тези неща за авторското право ги пишете в американски предприемачески сайтове, моля... или им пишете загрижени мейли на замунда.нет и читанка.инфо...

Ти просто си уникален... нямам думи направо. Тия неща ги било пишело в американски сайтове! Само не го казвай на друго място, че ще ти се смеят и ще те скъсат от подиграване. Толкова си неориентиран, не знаеш законите за авторските права, а бизнес ще правиш?! С копирани текстове? Които имат авторски права?
 
От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестниц

Ти просто си уникален... нямам думи направо. Тия неща ги било пишело в американски сайтове! Само не го казвай на друго място, че ще ти се смеят и ще те скъсат от подиграване. Толкова си неориентиран, не знаеш законите за авторските права, а бизнес ще правиш?! С копирани текстове? Които имат авторски права?

Запази спокойствие, благодаря ти за загрижеността и и извинявай, ако съм те засегнал. Успех и щастлива нова година ти пожелавам и моля да спреме дискусията за авторското право.
 
От: От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вес

...и моля да спреме дискусията за авторското право.


Благодаря за пожеланията, но дискусията за авторското право няма да я спрем, защото ти точно това предлагаш, а аз смятам, че предлагаш на колегите крадена стока във вид на статии с неуредени авторски права, в следствие на което те биха имали проблеми!
 
От: От: От: От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и

Благодаря за пожеланията, но дискусията за авторското право няма да я спрем, защото ти точно това предлагаш, а аз смятам, че предлагаш на колегите крадена стока във вид на статии с неуредени авторски права, в следствие на което те биха имали проблеми!

:) :):)

Добре, продължавай дискусията на воля и бъди щастлив...

Който като теб иска може да спазва закона за авторското право, да се консултира с адвокат и да ми прати литература, за която е спокоен.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Що просто да не си свалят FineReader и сами да си сканират и да правят каквото си искат хората, без да дават пари :lol:
Иначе не чети американските закони, щото живеем все пак в България и тук важат нейните закони.
Един текст принадлежи на нейният да предположим поне едно 50 години след неговата кончина, бях чел някъде.
Друг е въпросът, че не си струва да се търсят тези правя в повечето случаи, тъй като сме най-бедни от всякъде и не може да си платим дори акт за 30 лв от години, примерно.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Един текст принадлежи на нейният да предположим поне едно 50 години след неговата кончина, бях чел някъде.

75 години.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Що просто да не си свалят FineReader и сами да си сканират и да правят каквото си искат хората, без да дават пари :lol:
Иначе не чети американските закони, щото живеем все пак в България и тук важат нейните закони.
Един текст принадлежи на нейният да предположим поне едно 50 години след неговата кончина, бях чел някъде.
Друг е въпросът, че не си струва да се търсят тези правя в повечето случаи, тъй като сме най-бедни от всякъде и не може да си платим дори акт за 30 лв от години, примерно.

И аз съм чел, че са 50 години, но на практика за литература, която сега не се продава по-скоро трябва авторите да ти благодарят, че им популяризираш творчеството.

Да, така се казва програмата, също могат и сами да си хостват сайтовете на компютрите, вместо да плащат, сами да си направят сайт в продавалник.ком, сами да си работят, сами да си произвеждат ток и храна, да си шият дрехи, както и сами да си оправят зъбите или примерно да си ги вадят сами с конец, завързан за вратата... Ако искат по-качествена услуга, която да им спести време, нерви и да стане по-прецизна, трябва да ми плащат на мене за интернет реклама и SEO оптимизация :) :):)
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

И кои са тези текстове от вестници, книги и списания които все още не са качени в Интернет. Става въпрос на английски език. Съмнява ме да има и една научна статия която да я няма качена онлайн. Абсурдно ми се струва това просто.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Повечето сериозни списания и вестници си имат онлайн издания, така че не се надявай, че ще им копираш труда, за който те са платили на автори, редактори, журналисти, фотографи и прочее. Можеш да копираш някой само и единствено с неговото съгласие, иначе ядеш сопата по всички параграфи
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Още повече че какво продаваш ти? Услуга, че ще си счупиш пръстите да пуснем файлът в програмата и да натиснеш бутона save as? Или преди да го натиснеш, ще пуснеш текста през правописна проверка?

Нагло е да искаш самите хора да ти пращат материалите. Ти ще получаваш на аванта хиляди текстове, буквално книги и списания (на хартиени носители), от които ще се възползваш и за други цели най-вероятно (може и задника да си избършеш с тях, след като се наакаш като си извадиш ченето с вратата), а същевременно хората и пари ще ти дават.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

И кои са тези текстове от вестници, книги и списания които все още не са качени в Интернет. Става въпрос на английски език. Съмнява ме да има и една научна статия която да я няма качена онлайн. Абсурдно ми се струва това просто.

На колко лева ще се хванем на бас? Еййй, тряя си направя сайт за онлайн бет басове, ше стана милиардер ххахха Я като си губите времето да спорите тука проверете за онлайн бет система за басове?
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Ти си луд, момченце. Направо глупав, няма да те огрее слънцето с твоите тъпи бизнес модели.
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Ти, ако можеше да станеш милиардер с тези твои техники, надали щеше да си губиш времето да си подаряваш милиардите за жълти стотинки в форума. ;)
На колко лева ще се хванем на бас? Еййй, тряя си направя сайт за онлайн бет басове, ше стана милиардер ххахха Я като си губите времето да спорите тука проверете за онлайн бет система за басове?
 

Горе