Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

ReminD

Well-Known Member
Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина, реших да пусна тема да си чекнете плъгина, някои може да са направили същата грешка като мен. Сега си погледнах един сайт и не съм видял отметката "use noindex for categories" - пък бутах линкове 2 седмици към категориите :lol:


1654383988838184121325899379VhbwqvuFs8ZJ12cvLPLH.JPG





Ей тия настройки ползвам навсякъде, можете спокойно да ги копи пейстнете, напълно безопасни са и са чудесни за гугъл, само че с тия настройки си слагайте винаги http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator и го праскате с 0.6/0.6 стойности за таговете/категориите и всичко ви е на 6
 
Последно редактирано:
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Започнах да внимавам и махнах отметките. :)
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

То така стават великите открития - туко виж това е новата тактика за лов на пингвини :) - пращаш ги за зелен хайвер и обикалят като куче около касапница

Също като Марийка дето казала на Иванчо мини довечера у нас няма никой - Минал Иванчо и верно нема никой :)
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Получаваш +реп, но защо имаш отметка на Autogenerate Descriptions - мързи те да ги пишеш ли? Много спамерски ги прави на ауто, а това е текст, който се вижда точно под заглавието на страницата в СЕРП-а.
Ако не ви мързи, препоръчвам сами да сглобявате едно-две изречения.
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Аз малко ще отклоня темата, но защо всички се мятат на one seo pack, след като този плъгин (според мен) е доста по-зле, в сравнение с този на Yoast.
 
От: От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Получаваш +реп, но защо имаш отметка на Autogenerate Descriptions - мързи те да ги пишеш ли? Много спамерски ги прави на ауто, а това е текст, който се вижда точно под заглавието на страницата в СЕРП-а.
Ако не ви мързи, препоръчвам сами да сглобявате едно-две изречения.

Не ме мързи, даже си ги пиша, когато пиша поста, просто съм ги оставил, ако сложиш плъгина на блог с 200 поста, ще ти се занимава ли да променяш всичките мета данни? на мен не.
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Е, аз говоря за случай в който развиваш сайта от нула, както повечето от нас. Ако вземеш сайт с готови +++постове е ясно, че автомат му е майката.
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Много сео гурута препоръчват тези отметки да ги няма, тоест да не се индексират категории и тагове, а само постове, за да се избегне дублирано съдържание
 
От: Внимавайте с all in one seo pack WP плъгина

Много сео гурута препоръчват тези отметки да ги няма, тоест да не се индексират категории и тагове, а само постове, за да се избегне дублирано съдържание

Това го разправяй на някой друг, аз досега проблеми с таговете не съм имал, даже доста посещения от там имам.
 

Горе