Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

biaaro

Well-Known Member
Вчера Бойко Борисов беше на "очна ставка" в Израел. От името на бългаската общност той подхвана добре услужливия термин за "антисемитизъм" - в България Волен Сидеров бил "антисемит" и българите в Израел били много притеснени, заяви от тяхно име в Фейсбук бившия премиер. Каква обаче е била истинската цел на Борисов? В същия ден Цветанов се срещна с германските помагачи от ф-я "Ханс Зайдел", които финансират и направляват ГЕРБ. Със сигурност посещенията на Цветанов в Германия и на Борисов в Израел в един и същи ден е свързано с получаването на "наставления" как да действат и да дадат обзорно обобщение на ситуацията у нас.
1501824_678216655542860_1559250176_n.jpg



Червенотиквеничковчетата да коментират, моля... :)

Тоя предател за власт е готов на всичко!!! Преди време сложи фес и проговори на турски за да се хареса на неоосманиста Ердоган, сега сложи и еврейска капа за да се хареса на господарите си. Да не забравяме, че искаше да става гей, че да изглеждал по-интелигентен... Мъж ли си, българин ли си, какво си!?
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Виж пък къде ходят управляващите... А предател , може да кажеш на сегашния премиер и правителство, дето помагат с 2 ръце за циганизацията на нацията и изселване на всички млади. http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...-mozhe-da-si-pozvoli-da-hodi-na-plazh-6000509
 
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Виж пък къде ходят управляващите... А предател , може да кажеш на сегашния премиер и правителство, дето помагат с 2 ръце за циганизацията на нацията и изселване на всички млади. http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...-mozhe-da-si-pozvoli-da-hodi-na-plazh-6000509


Айде пак обичайните глупости... Кво има да решава Сидеров за бюджета? Има си правителство, което да се занимава с това или не е така? Сидеров колко министъра има в това правителство, че нещо не се сещам.

Тая герберастка теза за тройната коалиция минава само за пред балъците... запази си я за себе си:)

Иначе предатели съм наричал Станишев и бастуните от ДПС още преди 5 години. Можеш да провериш мненията ми от тогава... Лошото е че тия дето ги смениха ги задминаха по всички показатели.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

С на кой гласа се избра това правителство ? Има тройна коалиция да - и лудия Волен Ефенди е част от нея , с което се изплю в лицето на малоумните си избиратели... на ви сега националист , дето се прегръща с кумунисти и турци ;) Изходът за нормалните хори - терминал 2 . Германия примерно приема млади работливи хора с отворени врати и хубави заплати.
 
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

С на кой гласа се избра това правителство ? Има тройна коалиция да - и лудия Волен Ефенди е част от нея , с което се изплю в лицето на малоумните си избиратели... на ви сега националист , дето се прегръща с кумунисти и турци ;) Изходът за нормалните хори - терминал 2 . Германия примерно приема млади работливи хора с отворени врати и хубави заплати.
Избра се това правителство, за де не се върне туркоевреина тиквоций. Всъщност... червенотиквеничковчетата сте доказали, че нямате собствено мислене, а имате общ разум:p Квот каже царицата майка това повтаряте и вие дето сте най-долу в ниското на йерархията... Отделно че нищо не написа по темата, както обикновено правите герберастите. Как ще коментираш човека с капата? Кефиш ли се? Ама не ми казвай колко са лоши другите, кажи какво мислиш за конкретната снимка.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

ххахах общ разум ? Шамар да не са ти спуснали нови опорни точки ;)

Типично за гербозомби.... или ще е някоя заучена фраза или ще е нещо неадекватно.

Напиши нещо смислено по темата, стига с тея герберски номера. Що се включи изобщо? Виж се само колко си неадекватен. Аз каква тема съм пуснал, ти какви тъпизми пишеш. Стига де! Кво общо имаше Сидеров с еврейската капа на господаря ти, че го намеси? И кво общо има шамара с опорните точни на бсп? Айде сега попитай кой, кой, кой назначи Пеевски и да приключваме.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

За да не се върне ГЕРБ, да се упълномощи ДПС да управлява България?
Не знам коя злина е по-малка/голяма.
В крайна сметка ни е все вътре - циганизация, и най-вече ислямизация. А това последното сме го ручали 500 години. И много хора са си дали живота България да не е ислямска държава!
По темата - предпочитам евреите пред исляма. Не одобрявам ръководител от национално значение да го виждам накичен с чужди символи. Без значение от коя партия е.
Не знам дали немски, френски или английски политик от висок ранг да се е кичил с чужди символи.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

По темата - предпочитам евреите пред исляма. Не одобрявам ръководител от национално значение да го виждам накичен с чужди символи. Без значение от коя партия е.
Не знам дали немски, френски или английски политик от висок ранг да се е кичил с чужди символи.

В момента кой мислиш ни управлява?

Иначе да, Чиче, затова пуснах темата. Засега само ти хвана какво искам да кажа с нея. Само дето неодобрявам е твърде мека дума в случая. Възмутително, отвратително и тн. са далеч по-подходящи.:)

Аз от такива действия се опитвам да си правя някакви изводи за политиците. А изводите от тая снимка са, че тука става въпрос за безскрупулен човек, без елементарно чувство за род и родина, вяра и национална принадлежност.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Премиерът Пламен Орешарски и външният министър Кристиан Вигенин запалиха заедно с посланика на държавата Израел Шаул Камиса Раз седемте свещи на Празника на светлината – Ханука. Домакин на тържественото събитие бе за пръв път в историята си Министерство на външните работи, което събра в киносалона си дипломатическия корпус, високопоставени политици и общественици. Сред уважилите празника бе посланичката на САЩ у нас Марси Б. Рийс, както и временно ръководещата мисията на Обединеното кралство, Катрин Барбър.

откога МнВР организира палене на свещи?

п.п. това да не се приема като контра (нещо познато за червените боклуци...за пръв път в новата история на страната, управляващите плащат на българи да застават срещу българи)
Искам само да ти покажа, че колкото и теми да пуснеш, има новини с които да ти репликирам.
не съм доволен от това за което пишеш, нямам идея и защо го е направил (особено това със шапката)
доводи, че работи за други, а БСП/Атака само за интересите на България са просто СМЕШНИ.

Вместо да плюеш по ГЕРБ, пусни една тема в полза на АТАКА
мисля, че това е правилния път - да спрем да плюем и да започнем нещо градивно
 
Последно редактирано:
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Същите олигофрени и тия... хубу поне че не се бяха накичили с капи, че тогава вече щеше да е върха на излагацията.

Премиерът Пламен Орешарски и външният министър Кристиан Вигенин запалиха заедно с посланика на държавата Израел Шаул Камиса Раз седемте свещи на Празника на светлината – Ханука. Домакин на тържественото събитие бе за пръв път в историята си Министерство на външните работи, което събра в киносалона си дипломатическия корпус, високопоставени политици и общественици. Сред уважилите празника бе посланичката на САЩ у нас Марси Б. Рийс, както и временно ръководещата мисията на Обединеното кралство, Катрин Барбър.

http://www.standartnews.com/balgari...e_na_hanuka_s_poslanika_na_izrael-216559.html

откога МнВР организира палене на свещи?
 
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Вместо да плюеш по ГЕРБ, пусни една тема в полза на АТАКА

Какво да пускам за АТАКА? Сидеров ще държи правителството докато герб изгубят шансове за власт и АТАКА си върнат старите позиции. Предполагам, че догодина по някое време ще има избори, зависи от много фактори.

Аз в момента не съм за АТАКА, за никой не съм ... гледам новите формации какви ги вършат и ако има някой дето да ми привлече вниманието ще агитирам за него. Дотогава, като ми се занимава, ще стрелям по лошите:twisted: Ако никой не набере скорост до евентуалните избори пак за АТАКА от немай къде.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Не виждам някакъв проблем в това наши държавници да имат срещи с чужди държавници. Израел е държава като всички останали държави. Не виждам защо трябва да се вдига рев и вой, сякаш някой е ходил на посещение в дома на дявола.
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Волен Сидеров се целува с Доган , а преди това какви ги говореше - незаконна партия ДПС, българопредатели ... е затова Атака ще изчезне от политиката на следващите избори, а Волен взима пари като за последно. Без патерицата Атака , БСП и ДПС няма да им стигнат гласовете... още повече че продължават да държат властта - тепърва ще изгладнява и мизерства народа преди да ги изгони както ги е гонил винаги- с тояга.
 
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Аз в момента не съм за АТАКА, за никой не съм ...

то да ти кажа..колко ли останаха да ги подкрепят?
ако скоро има избори, те няма да влязат в парламента и това ще е края...

Подкрепа не се събира като обикаляш плажовете по света :wink: (или иначе казано: не вярвам скоро да си върнат подкрепата...трябва да направят нещо голямо, но за тази цел освен, че трябва да са в парламента, трябва да искат изпълними неща)

Израел е държава като всички останали държави.

абе не е баш така :mrgreen:
не е съвсем призната, столицата не е ясно коя е, 5 пъти по-малка е от България, имат 10-15 по-голям военен бюджет от България, със САЩ са в перфектни отношения
 
От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Не виждам някакъв проблем в това наши държавници да имат срещи с чужди държавници. Израел е държава като всички останали държави. Не виждам защо трябва да се вдига рев и вой, сякаш някой е ходил на посещение в дома на дявола.


Проблема не е в посещението, а в капата. Поне в случа дето аз посочих. А в на Норти случая проблема е, че се празнува чужд празник в българското външно министерство. Тоя празник можеха да си го празнуват в израелското посолство, като поканят когото искат.
 
От: От: От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

то да ти кажа..кой ли е?
ако скоро има избори, те няма да влязат в парламента


Нали това казвам. Избори ще има когато атака си върне предните позиции. Избори преди това няма да има. Като гледам какво се задава ми се струва, че ще ревете за Сидеров, но ще е късно. Хората са готови на крайности и нищо чудно да вкараме в парламента някоя наистина крайна формция. :) А защо не и няколко:-o
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

Е кво толкова. И аз понякога си слагам чашките от сутиена на жената на главата :lol:
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

На коя глава :D
Е кво толкова. И аз понякога си слагам чашките от сутиена на жената на главата :lol:
 
От: Посещение при господаря! Бат Тиквоций с еврейска капа:)

.От всички политически простотии най-много съм се смял на тази:-o



000_1005328_177053882475053_955356259_n.png
 

Горе