Графични творби

donsavage

Active Member
Помислих и реших да Ви покажа няколко мои графики, които съм рисувал. Надявам се да Ви хареса гледката ! :)))

Скоро ще направя и макет на Yamaha - R1

Надявам се да Ви харесат ! :)))

Вижте още мои проекти в личната ми фен страница във Facebook
 

Прикачени файлове

  • bmw 650i.jpg
    bmw 650i.jpg
    151.1 KB · Преглеждания: 155
  • bmw z10.jpg
    bmw z10.jpg
    183.1 KB · Преглеждания: 133
  • camaro rs.jpg
    camaro rs.jpg
    193.8 KB · Преглеждания: 124
  • caslqska.jpg
    caslqska.jpg
    151.2 KB · Преглеждания: 94
  • e46.jpg
    e46.jpg
    128.6 KB · Преглеждания: 78
  • maserati granturismo 2012.jpg
    maserati granturismo 2012.jpg
    145.4 KB · Преглеждания: 97
  • pongo.jpg
    pongo.jpg
    107.4 KB · Преглеждания: 85
  • porsche cayman s.jpg
    porsche cayman s.jpg
    57.8 KB · Преглеждания: 205
  • r8.jpg
    r8.jpg
    59.6 KB · Преглеждания: 91
  • toyota mr 2.jpg
    toyota mr 2.jpg
    171.5 KB · Преглеждания: 77
  • е36.jpg
    е36.jpg
    50.7 KB · Преглеждания: 79
  • helicopter.jpg
    helicopter.jpg
    78.4 KB · Преглеждания: 128
  • alpine.jpg
    alpine.jpg
    96.1 KB · Преглеждания: 94
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: N1ck
От: Графични творби

Това изглежда яко. Векторна графика на компютъра ли е, или е сканирано изображение и след това обработено?
 
От: Графични творби

Векторна графика е да. Някои съм ги правил с CorelDRAW X4, а други с CorelDRAW X6. :)

Всичко е рисувано на компютър ръчно.
Не ползвам лист и химикал или принтер/скенер, а мишка и ум, както и от части фантазия. :)
 
Последно редактирано:
От: Графични творби

yamaha r1 ds.jpg

Ето и Ямахата. :)
 
От: От: Графични творби

Следващата ще е на Ferrari - Enzo
 
Последно редактирано:
От: Графични творби

Евалата. Ако искаш и си развиваш темата, мога да ти я преместя в За Форума - Webmaster Community. Ще има доста изненади от теб като гледам. :)

Както искаш братле :))) знаеш, че това ми е страст (графиката и видео монтажа) :))) Ще качам още мои проекти, то идеи при мен дал господ. :) След ферарито съм намислил нещо друго, но нека да е изненада. :)))
 
Последно редактирано:
От: От: Графични творби

Както искаш братле :))) знаеш, че това ми е страст :))) Ще качам още мои проекти, то идеи при мен дал господ. :) След ферарито съм намислил нещо, друго, но нека да е изненада. :)))

Темата е преместена. Продължавай с качването. ;)
 
От: Графични творби

Рисунките са супер.. Имам въпрос само коли ли рисуваш ?
 
От: Графични творби

Което ми дойде на ум, авто -манияк съм на тема коли откачам. За това само това съм показал. Имам и един самолет, който не съм качил, но може и него да кача, но не ми харесва как се получи. Но ще се качи. :) Обещавам! :)
 
От: Графични творби

Браво, супер са рисунките. Продължавай да си развиваш таланта.
 
От: Графични творби

Браво, супер са рисунките. Продължавай да си развиваш таланта.

Благодаря, след няколко дена ще видите и Ферарито. След него ще е една японска машина :)
 
От: Графични творби

Едно браво и от пич. Продължавай в същия дух. ;)


ооо. може за коледа да има картички от мен :)))))) чудесна идея ми даде ! :)))))

п.с. идеята ми дойе от твоят подпис. :)
 
От: Графични творби

Усеща се подобрение в работата от колите до мотора който е качен последен. Напредваш това е добре :) Покажи им на тези хора какво може Corel! И че не съществува само Adobe ;d
@LovechGuy в твоята градина беше предимно камъка :D
 
От: Графични творби

ооо. може за коледа да има картички от мен :)))))) чудесна идея ми даде ! :)))))

п.с. идеята ми дойе от твоят подпис. :)

Ще се радвам да направиш поздравителни коледни картички от името на форума към всички. Да дам моето добро дело за него. :)

Но на коледа де. След още някоя друга, направо към секция Пазар ги усещам нещата. ;)
 
От: Графични творби

Усеща се подобрение в работата от колите до мотора който е качен последен. Напредваш това е добре :) Покажи им на тези хора какво може Corel! И че не съществува само Adobe ;d
@LovechGuy в твоята градина беше предимно камъка :D

За Илюстратора ли ми говориш? Конкурента на Корел :) Като цяло продуктите на корел са стъбилни и може да се каже по - добри от тези на Adobe. В Corel-а имаш пълна свобода да модифицираш даден елемент. По-нататък може да направя някои други урочета за боравене с програмата. Макар, че в нета има много инфо, но то не е достатъчно. Тук може с един елемент да се направи нещо красиво и стилно. :) Забелязвам, че новите версии на Абодбе опитват да го копират, но има още много да учат от тази програмка. :)
 

Горе