Изработка на сайт като имот.бг

kiko_an

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
търся някой да ми направи сайт като имот.бг. Искам да има добро сео. За цена ще се договорим.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

И аз мисля, че цената ще е хиляди, дори и да не са чак 7000, но очаквам всеки момент да се появи някой който да предложи готова система за няколко стотин лева.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

Е много е да
Netage ще вземат само 10 000 EU

Днес за талони за градския транспорт + един нормален билет ми взеха 8 лв.
Знам, че 90% си живеете в апартаментчето на мама и тати и ви хрантуткат и 7000 лв за вас за много "за такъв сайт", но всъщност са малко даже за такаъв сайт.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

3000 лв с on page сео. За off page seo -ще се говори за други цени вече... :)

Edit: Ако искаш структурата да е 1 към 1 в юзър панаела както е на имот.бг цената ше се покачи драстично...
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт като имот.бг

Луд ли си!?
Cloxy и други суперстарс, който излизат първи при търсене на оптимизация за търсачки

advertising: Искате да оптимизирате Вашата търсачка? Call us today!



...

Резултати 1 - 10 от около 155 000 за оптимизация за търсачки. (0.47 секунди)

...

Резултати 1 - 10 от около 2 480 000 за оптимизация на сайтове. (0.13 секунди)


Did you mean .....??? - казва Гугъл
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт като имот.бг

Аз по юзър интерфейс си падам, там звезди няма :) Ади липсвам ли ти? :d
 
Последно редактирано:
От: От: Изработка на сайт като имот.бг

3000 лв с on page сео. За off page seo -ще се говори за други цени вече... :)

Edit: Ако искаш структурата да е 1 към 1 в юзър панаела както е на имот.бг цената ше се покачи драстично...

veselin.us може ли видя някакво портфолио?
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

Ти сам му написа сайта: http://veselin.us/bg/Portfolio.php :)

Доста е неактуално :( Не съм се занимавал с веселин.ус от доста време. В процес на пускане е http://veselin.bg/ така че там мога да представя по подробно последните разработки :)
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

Ами ако приемем,че цената на такъв сайт е около 5000лв някъде + добро СЕО си заслужава цената,въпреки,че вече конкуренцията е много сериозна и на фона на тая криза малко хора купуват в момента.Но си мисля,че инвестицията ще се възвърне.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

5000 лева за изработка и onpage оптимизация, домейн и споделен хостинг за 1 година, със задание, договор и фактура.
може и виртуален сървър - заплаща се допълнително.
по-нататъшната оптимизация се заплаща допълнително в зависимост от това, което желаете.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт като имот.бг

600 лв и ти го правя - купувам ти хостинг, домейн, със задание, без договор и фактури за усложнение и плащане на данъци. On-page оптимизация. Off page оптимизация - 3 000 беклинка
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

@Sobieski ти направо ме разби с тази оферта :D :D ..

@kiko_an ако все още не си намерил човек за изработката, пиши ми мога да ти представя нещо готово ( копие на имот.бг ).
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

Благодаря на всички открих кой да изработи сайта. Като стане ще ви го покажа.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

600 лв и ти го правя - купувам ти хостинг, домейн, със задание, без договор и фактури за усложнение и плащане на данъци. On-page оптимизация. Off page оптимизация - 3 000 беклинка

Интересува ме за 600лв какво точно би получил клиента? Готово решение или ще пишеш всичко от нулата? Дизайна пак - уникален или някой безплатен темплeйт? Имаш ли опит с проекти от подобен мащаб, портфолио, гаранция за качество и т.н.

Ако наистина можеш за тези пари и в приличен срок, да изготвиш такъв проект качествено, определено бих се възползвал от услугите ти в бъдеще.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

а оная малка карта?
wasntme.gif

местоположението на имота
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

а оная малка карта?
wasntme.gif

местоположението на имота

Айде картата може и да не е flash, за тези пари. Jquery/imagemap пак би било добре.
 
От: Изработка на сайт като имот.бг

значи все пак започнахме с лафа "за тези пари"
после ще изкочи друго "за тези пари".. може и без него.
И крайния резултат ще е "Еми за тези пари.. толкоз"

Успех иначе! :)
 

Горе