Предлагам: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте!

Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам. Качеството е гарантирано, спазвам срокове, правя намаления. Държа на добрата кореспонденция и държа клиента да остане доволен от написаното.

Във форума съм активна от 7 години, съответно от толкова се занимавам със фрийланс и копирайтърство на всякаква тематика. Към момента работя към маркетинг компания.

За многото години интензивно изучаване и допълнително занимание на английски език смятам, че съм го усвоила достатъчно добре за да предлагам статии, които са на достатъчно високо ниво. Уникалността на всяка статия е внимателно проверена през Адвего. Старая се при писането и превеждането на статии не само заради удовлетворението, което клиента ще изпита, а и заради моето лично такова. Владея добре граматиката, пунктуацията и правописа на българския и английския език. Проверявам текстовете за грешки преди изпращане. Спазвам определените срокове. Държа на добрия и приветлив тон, защото съм на мнение, че именно той отваря много врати. Както вече написах, качеството на предлаганите от мен статии е и заради моето лично удовлетворение, когато ги завърша. За мен е най-важно след завършване на сделката двете страни да бъдат доволни. Обичам да работя с нови клиенти и съм отворена за всякакви предложения. Обичам и дългосрочните взаимоотношения и работа с редовни клиенти. Предлагам отстъпки по мое усмотрение. С невъзпитани и неспазващи добрия тон клиенти не правя никакви сделки.

Статиите на български език са 1,8 лв за 100 думи. Статиите на английски език са 2лв за 100 думи. ГАРАНТИРАМ изключително високо качество, имам опит и пиша от години. Преводите са 2лв на 100 думи и са от български на английски и от английски на български. Занимавам се и с редакция на статии, поддържане на профили, перифразиране, проверка.

Плащането става по банков път. Ако клиента иска да плати по друг начин има възможност за други методи. В краен случай има възможност за плащане през PayPal.
Още веднъж повтарям, че статиите ми са с гарантирано качество на грамотен български и английски език. Ако искате качествено съдържание за сайта ви, то аз мога да ви го предложа.
 
Последно редактирано:
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Отново съм свободна за още писане. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Имам работа за теб. Пиши на moth_bg abv.bg, за да ти дам подробности.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Писах ви. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Отново съм свободна за още статии. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здрасти! Изпратих ти лично съобщение!:)

Поздрави!
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей, приемаш ли плащане в paypal ?
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

За сега не, защото нямам, но може би скоро ще си направя. Банковия превод ми е най-удобен.

Едит на 6.09.2014: Вече имам PayPal, но банковия превод все още е предпочитания от мен метод за плащане.
 
Последно редактирано:
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Пак съм свободна, очаквам предложения. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Препоръчвам, много съм доволен от писането на статии на английски език ! Бързо качествено и на добра цена !
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Много благодаря ! :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Пак съм свободна. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Много съм доволен от колежката. Превода е качествен АНГЛИЙСКИ, не US. Всичко е в срок. Благодаря, ще работим и занапред заедно.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей, имам нужда от няколко статии на английски на туристическа тематика. Като за начало 2 от по 300 думи. Ако си свободна ми пиши на лично да ти дам подробности и да се разберем за плащането.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Писах на лично съобщение. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

tamy_vd каза:
Получихте ли ми съобщението?
Предишното го получих. Ето това е - Здравей, мога да се заема със статиите. Кажи малко повече за тях и да ги започвам. Предпочитам банков превод като начин на плащане.
Изглежда не мога да пиша лични съобщения още.
Искам една статия за Крайова (Румъния) и една за Ниш (сърбия), и двете на Английски, 300 думи. Ще ти платя по банков път направо и за двете, че иначе няма смисъл.
Като станеш готова ми пиши на d.pavlov.mezdra @ gmail.com и мипрати там банковата си сметка.
Така, оказва се че и имейли не мога да поствам, за това сложих празни места преди и след кльомбата.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Препоръчвам, много хубави статии пише :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Препоръчвам услугите на колежката, справя се перфектно с превод от български на английски. Лесна комуникация и бързо изпълнение.
 

Горе