Разследват Султана на Булгаристан за пране на пари в Барселона....

biaaro

Well-Known Member
Всъщност това не е вярно! Путин, Радев, комунистите и внуците на членовете на ГРУ (каквото и да е това) са му скроили шапка.

Шегата на страна, ама тука вече се изложихме пред чужденците. Това са авторитетни издания, а и е потвърдено, че наистина се води такова раследване от полицията в Барселона. Няма мърдане...

Потресаващатоп е как се отрази новината е българсите телевизии, особенно държавната. Леле, леле.... Не знам на 100 и кое място сме по свобода на словото, ама Северна Корея може вече да се чуства много застрашена за лидерството си в тази класация.
 
Работа на Черепа.

Евала, това чакахме. Да се поразбута гнездото.
 
Да, демек ние сме резняци. :) Ял ли си зеленчукова супа, @John Galt ? :) А да ти е сладко.
Резняци са тия, дето се чувстват част от султана и се борят за титлата най-съвестен данъкоплатец. Бая са в тоя форум.
 
Резняци са тия, дето се чувстват част от султана и се борят за титлата най-съвестен данъкоплатец. Бая са в тоя форум.
Аз лично не се определям карти такъв, аз малко изоставам от към титлите там и все така мисля да бъде. ;)

На всеки от този форум не му се цака на държавата, ама няма избор. Гледам някакви теми, които в началото не радват искрено, но после леко ме натъжават, защото знам, че ако го хванат данъчните, ще го сцепят. За жалост това е реалността, ни евалата - продължават да се пробват. ;)
 

Горе