Търся: Търся качествено написани заглавия на продукти за онлайн магазин.

mrnobrain

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продуктите са мебели и търся някой да им напише качествени заглавия описващи самите продукти. Продуктите са 800 на брой и се в екселска таблица с линк към снимките и старите заглавия. Заглавията сепишат в екселската таблица.
Моля за оферта да е за брой думи.Търся богато описани заглавия.
 
Здравейте, имам опит с писането на описания за продукти. Ако желаете свържете се с мен [email protected]
 
Последно редактирано:
Здравейте, имам опит с писането на описания за продукти. Предлагам 2 лв на 100 думи. Ако желаете свържете се с мен [email protected]
Ще пишеш заглавия, не описания. Ще изчиташ и осмисляш описанието за да сътвориш най-подходящото и като смисъл и като сео-оптимизирано и като дължина - заглавие. Ще прескачаш от таблица в таблица, от ред на ред... Тая цена е безумие и изобщо не си я обмислила. Може би за това не те взимат, защото избързваш с офертите, а това своево рода си е предпоставка за несериозност и от там риск за ниско качество
 
Аз съм твояT човек, за по-лесна комуникация пишете на вайбър - 0897400377
Уточни със себе си на "Вие" или на "ти" ще се представяш.
 
Здравейте, mrnobrain,

Да го направим професионално и интересно за Вас. И, като начало - безплатно.

За целта, Ви предлагам:
* Пратете ми малка част от екселската таблица, с 5-7 продукта;
* Връщам Ви демо с богато описани 5-7 заглавия + оферта с цени и срокове;
* Щом харесате демото и предложението - стискаме ръцете и започваме.

Какво ще кажете?

* Предложението ми е валидно 3 дни, до 22.09.2021 г. И е безплатно. А ще Ви хареса.
 
Много надут и арогантен си - няма да те вземат, дори и безплатно :) Освен това пишеш твърде СУХО, не ти играе фантазията, а претенциите за ЦЕНА, пък изобщо няма да ги коментирам..
 

Горе