Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

testkiwi

Well-Known Member
Не знам как но попаднах на вечния хит на Лия и ми стана интересно, какво е сега на мода, преди години в моето детство върха на сладоледа беше баща ти да е митничар или да имаш роднина такъв - тогава имаше левовете в марки, 100 мерцедеса, язовири и гори :lol: После нещо поумря таз работа :(

Сега какво е на мода?

Поздравявям ви с

[video=youtube;QZtN1Fu_G6I]https://www.youtube.com/watch?v=QZtN1Fu_G6I[/video]
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

Ееее, кви ги свърши сега? Че и тубата като взе да ми ги нарежда следващите, кой ще ходи до магазина за водка, сега?!! Те за това му викат барче, а не бар, аз да не дтржа количества, човек, мисли малко преди да пускаш такива ретро бомби... баси, а бяхме млади. Преди като малък си виках, бе тея кво се жалват като чуят Кара Кольо и некви кви бяха тогава, а да сръбски на магнета, кво има било като млади яко. Ама дойде и до мен... Мерси за поздрава иначе и че ми оправи вечерта.
:beer:

П.П. Щях да слагам OFF в началото, ама ти баш на площада на офтопика си я забил тази тема, та реших да скипна.
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

Да, всяка следваща е също хит, прости песни, текстове и безумна музика ама ебати кефа. Ретро чалга е най-доброто :D
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

Страхотен поздрав! Много ти "благодаря".

... важното е съдържание да се генерира ... :oops:
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

Много загубена кауза са пичовете, аз толкова исках да ходя на търг за пратки не взети от хората (тръпка да видя ко са си поръчали и не са си взели) и бого 2 месеца рових, бутах, питах и ми преебаха дискавъри бизнеса толкова потайни тия търгове само някакви вътрешни ще си ги правят да прибират стока за по левче гадовете :D

Сега модерното е да си фермер, гледай ги онези по нова- на 25 години с 5 трактора, мотори, Хамари, къщи без кухни понеже ядат само в ресторанти и това само от един фермер дето пуснах да гледам, накрая и потките ти се кефят, а за господин фермера цоцките са важни, ако не ще сложи силиконче, ама да има цицорки иначе не става жената :D
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

Парчето не съм го чула ... ще си го спестя.

Аз пък едно време се сещам, че татковците-тираджии бяха много яки, моряците и ... миньорите (поне получаваха високи заплати и се пенсионираха рано).

Сега е добре да си политик (каквото и да значи това).
 
От: Абе ко стана с митничарите? Коя е сега най-актуалната професия?

e36-цата е сила в клипа е силна :)
 

Горе