Адвам в директории 2

Thebusiness

Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Значи далаверата е такава ;) давате ми някакъв лист от директории примерно submit.predpriemach.com давам го като пример :)
и казвате в колко директории искате да ви адна саита ( 1 директория 5 стотинки ) ако искате да го адна в 200 директории 10 лева ще ви излезе цялото удоволствие :)
сичко което трябва да направите е да ми изпратите информацията от която ще се нуждая за изпращането на саита по директориите :

Заглавие:
Описание:
Адресс ма сайта:
Вашият емайл:
Вашето Име :
Ключови думи:
Категория:

Общо взето това е :) ако има навити да пишат...

Btw намалението е заради великден :D:D:D

Моля не се блъскаите :cool:
 
Значи далаверата е такава ;) давате ми някакъв лист от директории примерно submit.predpriemach.com давам го като пример :)
и казвате в колко директории искате да ви адна саита ( 1 директория 5 стотинки ) ако искате да го адна в 200 директории 10 лева ще ви излезе цялото удоволствие :)
сичко което трябва да направите е да ми изпратите информацията от която ще се нуждая за изпращането на саита по директориите :

Заглавие:
Описание:
Адресс ма сайта:
Вашият емайл:
Вашето Име :
Ключови думи:
Категория:

Общо взето това е :) ако има навити да пишат...

Btw намалението е заради великден :D:D:D

Моля не се блъскаите :cool:
аз смятам да се възполвам но даваш ли гаранция че е адната (скрийнове съм гледал че дават за всяка директория)
 
Re: От: Адвам в директории 2

ем да давам гаранция , НО немога на сяка директория да правя скриинове.. допълнително ме бави това

няма да пропусна нито 1 споко!
oк от тук нататък смятам да продължим на лс
 
От: Адвам в директории 2

Dosta dobra oferta I az 6te ti pi6a no kato se pribera 4e sega pi6a ot iPhone i ne mi e udobno
 
От: Адвам в директории 2

засега има 3ма доволни клиенти от тази оферта ;) и 1 чакащ тоест на него още му сумбитвам :)

които иска да заповяда още важи :)!

и за да не питате повече ще кажа че имам ПeйПал
 

Горе