Търся: Аддон за Хром

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Търся човек който да ми направи аддон за Хром или друг браузър ако мисли че ще му е по лесно

Адонът ще бъде използван върху английски сайт за продажба на автомобили къстъм платформа

Искам аддонът да работи само след като го активирам на определена страница а не през цялото време

Трябва да може да показва следната информация

Част 1
изведен е списък с автомобили - например всички Опели - Списъкът съдържа 250 Опела които са разпределени на 3 страници защото на една страница сайта може да показва само до 100 коли
когато съм на първата страница и натисна бутон за задействане на адона да ми отбележи например всички коли на тази страница, които са с дизелови двигатели с някаква иконка - Тази информация я има във всяка конкретна обява идеята е да не влизам във всяка обява по отделно за да проверявам
Това с видът гориво е пример - Реално ще трябва да се извади информация за два други показателя, но принципът е същият

Част 2
Не съм сигурен дали е технически възможно
На база информация от първият сайт да бъде направена проверка в друг сайт
Пример - Вътре във всяка обява е посочен номерът на автомобила с него може да се провери дали колата има валиден технически преглед и до коя дата е или пък е изтекъл
Процедурата по проверката е следната - Аддона взима номера на колата от обявата и отваря линк на сайт за проверка на технически прегледи - пейства номера на колата в текстово поле и натиска бутон за потвърждение - Отваря се нова страница на която на база номера изписва каква е колата - пак се натиска бутон за потвърждение и на следващата страница се появява информация до кога е валиден прегледа или е изтекъл.
Аналогична проверка ще се прави и на друг сайт пак на база номера на колата.
Информацията от двете проверки тярбва да се показва като инфо до информацията от първата част за всяка конкретна кола

Забележка - Тези проверки вероятно е хубаво да се правят през определено време за да не бъде блокиран достъпа от ИП адреса ако се генерират прекалено много заявки за много къс период от време
Тоест да се направи изчакване от например 1 минута след всяка кола и списък от 100 коли да се проверява за около 100 минути или повече ако е необходимо за да не бъде блокирано ИП-то

Моля заинтересованите да ми изпратят оферта с цена и срок за изработка на ЛС
 

Горе