Аз СЪМ ЗА

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
случайно попаднах на този сайт - http://www.azsumza.bg/

Не че нещо може да се промени само като пишем в сайт като този, но все пак има хубави дискусии разпределени по градове.
 
От: Аз СЪМ ЗА

"един проект на ПП ГЕРБhttp://www.gerb.bg/" тоо не става само да си за, трябва и акъл! От всички малоумници дето я управляваха тая скапана държава тия ще вземат да дойдат най-гнусните. То хубаво крадеш, не знам кой няма да краде, ама вземи направи нещо за мизерните хорица от които цоцаш ве да та еба... само въздух под налягане...
Иначе сме първенци :D по обещания!
 
Последно редактирано:
От: Аз СЪМ ЗА

Амин, братле. :)

Никой тук не разчита на държавата. Трябва нещо много коренно да се промени, за да си върне доверието на хората. Като начало може малко по не толкова алчни прасета да ни управляват. ;)
 
От: Аз СЪМ ЗА

Като начало може малко по не толкова алчни прасета да ни управляват. ;)

Не може! Те толкова пари са платили за изборите, а имат само един мандат, за да си ги възстановят десетократно.
 
От: Аз СЪМ ЗА

Не може! Те толкова пари са платили за изборите, а имат само един мандат, за да си ги възстановят десетократно.
То там е реално проблема. След като избият и минат на печалба започва лакомията, пък и голямата работа са всичките. Обикновени простосмъртни мекотели. ;)

Всеки ден като гледам новините и тях, имам чувството, че съм в някаква пародия и кушмар на човек от психиатрично отделение.

Положението е мам си джеист като цяло. За това вместо да рпавят безмислени сайтове, на който хората гледат с насмешка, могат да ги дарят ня някой нуждаещ се и да почнат от малкото докато стигнат до голямото, на което мислят реално, че са. Но леко са се объркали.
 
От: Аз СЪМ ЗА

ахахахх чак чули и те за СОЦИАЛНА МРЕЖА :D

Твърдо НиЕ, не съм съгласен и освен това съм против....Също така, не искам, не желая, не ми пука, а и НЯМА да стане. :)

Но все пак ще се наглеждат "ЗА"-ещите, че видях доста АКТИВНИ образи... и шоуто определено ще е на ниво :D
 
От: Аз СЪМ ЗА

Загуба на време са си тези сайтове както говоренето и писането като цяло щото нема кой да чуе.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=777795 :D ядосали го хората. Как не ги е срам, ще дразнят боко... и той ги заплашил :D пълна пародия на държава.

Ще ми издигат те плакати! Както би казал Гацо Бацов: Къде отиват те може би? :D
 
От: Аз СЪМ ЗА

Хм, мн гаден тайтъл има този сайт. Снимка ок, ма дали може и линкче да се пуска :D
 
От: От: Аз СЪМ ЗА

Загуба на време са си тези сайтове както говоренето и писането като цяло щото нема кой да чуе.
Абе като дойдат избори пак ще е мазнене, а сега е леко окендзване.

То е явно, че са за първи и последен път на власт. Даже не знам как са се добрали. Ама с прост народ всичко е възможно. ;)

Да, верно, сега малко за сайта да поговорим. Тази толкова велика инициатива на правителството. Proudly Powered By GERB. :D Една картинка долу не зарежда. Точно тази която е към линка за: "Аз съм ЗА абсолютна побена на ГЕРБ на изборите!" Нема такъв виц баце. Аз пък съм за кастрацията на поповите лъжички.

azsumza.bg/Kontakti - на контактите са сложили гнусната капча. Всеки евтин сайт има такава, по това се познават. Някой пак е лапал. Но като гледам и сайта на ГЕРБ, не се очудвам. Там пък целя е плувнал в банери на този шит. Тия май в нищо не ги бива. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Аз СЪМ ЗА

Абе като дойдат избори пак ще е мазнене, а сега е леко окендзване.

То е явно, че са за първи и последен път на власт. Даже не знам как са се добрали. Ама с прост народ всичко е възможно. ;)

Ето ги нашите избори. :D

[video=youtube;ePi0RPUTO2E]http://www.youtube.com/watch?v=ePi0RPUTO2E[/video]
 
От: Аз СЪМ ЗА

Ххахаа, били вдигнали цените на гласовете (мъртвите души). Май и да се пънем пак ще си гледаме едни и същи мутри в парламента. :)

То така е, куче захапе ли кокал, нема пущане, баце. Ей сега да ни видят от Европата как се правят избори....как нищо не става тук и нищо не се променя.

Ама то е двустранно това. Човекът го разбирам защо си продава гласа, реално той го прави защото депутатите, които се изредиха (и буквално и преносно) го обезцениха на максимум. И човече сега си казва, така и така няма да ходя да гласувам за поредните олигофрени, дай поне пари да изкарам. И тук даже идва момента, в който се съмнява в цената му при положение, че в катуна ще ги излъжат и за по-малко. А и тех добре ги интегрирахме. Колкото по прости има в едно общество толкова повече то страда. Доказано е и си го виждаме в момента.

Могат да пуснат един сайт, нещо като FB. Социална мрежа, която да обединява: политици, мафиоти и други подобни, които лапат от далаветата определена партия да е на власт. Защото от годините поне това сме наясно - стане ли някой на власт, определени хора дръпват. Извинявам се, не дръпвам, а се осират от лакомия.

Сайтът може да се казва свингруп и да е качен на кутия в покрива на някоя сграда, та да може да го щурмуват показно и него, като му дойде времето. Този сайт даже не знам каква му е идеята. Ако е някакъв вид пропаганда, то няма да е лошо да го знаят повечно хора. НЕ само 2-3ма.
 
Последно редактирано:
От: Аз СЪМ ЗА

Ромка: "Гласът струва 30 лева или едно пиле."

[video=youtube;NzAos_tu9dQ]http://www.youtube.com/watch?v=NzAos_tu9dQ[/video]
 

Горе