Аз Спрях АКТА

uni-web

Well-Known Member
Аййййййййййййййй не знам защо има толкова фенове тоя в форума ама аз да им си припомня, че не е убаво да се хвашиш с чуждо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Не кучката борисов спря AKTA а хотата я спряха:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::;;;

[video=youtube;g8M8XN0hzhY]http://www.youtube.com/watch?v=g8M8XN0hzhY[/video]
 
От: Аз Спрях АКТА

Ако ми го каже още един път някъде лично ще се погрижа да няма думата никъде защото акъла му не стига и за малко пиле на тоя кавал
 
От: Аз Спрях АКТА

Ама послуша хората, щото можеше да си прави оглушки като тези или да лъготи :lol: :lol: :lol: :lol::lol:
 
От: Аз Спрях АКТА

Ако ми го каже още един път някъде лично ще се погрижа да няма думата никъде защото акъла му не стига и за малко пиле на тоя кавал

Не знам кой какво е спрял, но в момента това нещо се прилага. Мога да ти пратя няколко домейна който са блокирани ей така, защото някой си тълкува един закон по-определен начин и гарантирано не нарушават законите ни.
 
От: Аз Спрях АКТА

АКТА първоначално беше планирана от ГЕРБ да мине. След като започнаха протестите известно време тиквите се дърпаха и до края не се съгласиха да гласуват срещу нея. В парламента не приеха отмяна на АКТА, а оставиха всичко в ръцете на Европейския парламент, където за наше щастие хората не се посвениха да натирят АКТА в небитието. За съжаление случаят показа за пореден път колко безхарактерна е външната ни политика, и как тя не работи в интерес на България, а основният мотив при взимането на решения е да се издигнем в очите на слепите, за да може от чужбина да подаряват значки и други сувенири на Цветанов и Борисов.
 

Горе