Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

dalasweb

Well-Known Member
Не мога да си намеря темата за ГЪЗификацията на общесвени места.Има ли тук дДемокрасия или не.
п.с. Че пърдят пърдят си и то на общесвени места.:)
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Ако не ми се върне темата пооооооче не влизам милиционерски севернокорейски сайт
ща си направя свой форум за свободомислещите хора,пък било и те пърдящи!
 
Дай боже!

Лично аз ще почерпя администратора, който откаже да върне темата :)
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Ако не ми се върне темата пооооооче не влизам милиционерски севернокорейски сайт
ща си направя свой форум за свободомислещите хора,пък било и те пърдящи!

ма чеки бе човек - ТИ ДНЕС ТЕМА НЕ СИ ПУСКАЛ - е на стотиците потребители на тоя форум ще го потвърдят!!! що ми е да те лъжа!

Ти още малко ще кажеш, че и аз съм писал в темата ти, а?

Недей така бе - днес не си се вясвал тука :)
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Лично аз ще почерпя администратора, който откаже да върне темата :)

бравос ктомов ти не пърдиш, а сиреш!
 
Кога и къде пърдя, както и сера си е лично моя работа. Не мисля обаче, че абсолютно безсмислените ти и просташки теми имат място в този форум. На мен лично ми писна индивиди като теб и още 4-5 човека да смъкват нивото на форума.
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

На мен лично ми писна индивиди като теб и още 4-5 човека да смъкват нивото на форума.
Кат ти е иснало недей да влизаш в форумо я кажи кои са тез 5 чиляка които не ти се нравят?
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Кога и къде пърдя, както и сера си е лично моя работа. Не мисля обаче, че абсолютно безсмислените ти и просташки теми имат място в този форум. На мен лично ми писна индивиди като теб и още 4-5 човека да смъкват нивото на форума.

You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again.

даласе, сори ама темите ти не са дори за офтопика (като се замисля дори и за кофата не са). Ясно, че трябва да се разпуска, ясно, че не сме академична общност да си говорим само за научни разработки ама твоето просто минава всякакви граници.

Факт, е че нивото на форума спада до нивото квартална кръчма и в дългосрочен аспект никой няма полза от това. То не бяха пръдни, цици, пениси, хемороиди и вече не се сещам какво още. Тези теми започнаха буквално да задушават целия офтопик и дори да засенчват основните теми за онлайн бизнес. Все по малко са темите за нещо наистина важно и полезно от работата ни. От това губим всички
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Кат ти е иснало недей да влизаш в форумо я кажи кои са тез 5 чиляка които не ти се нравят?

ся недей го приема като лична обида и пръдня в лицето, защото точно Краси е човек, който е бил и оплюван в началото обаче не се превърна във форумния клоун. факт, е че неговите теми са едни от най-смислените и полезните във форума

с него ставаме двама, които смятаме, че темите ти минават границата и съветът ми към теб е напълно добронамерен
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Факт, е че нивото на форума спада до нивото квартална кръчма и в дългосрочен аспект никой няма полза от това. То не бяха пръдни, цици, пениси, хемороиди и вече не се сещам какво още. Тези теми започнаха буквално да задушават целия офтопик и дори да засенчват основните теми за онлайн бизнес. Все по малко са темите за нещо наистина важно и полезно от работата ни. От това губим всички

цензура нали оти не ви влизат в умните теми ,който иска намира си темата чете си или пита !!!
Не мооа разбера с какво ви уплаши една пръдня вас.Ами да не влиат в темата и да пишат,сама ще се игнорира,но чичо гощо я е аднал вече гоогле
това е все едно да забраниш дългите крачоли през соца
 
От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

цензура нали оти не ви влизат в умните теми ,който иска намира си темата чете си или пита !!!
Не мооа разбера с какво ви уплаши една пръдня вас.Ами да не влиат в темата и да пишат,сама ще се игнорира,но чичо гощо я е аднал вече гоогле
това е все едно да забраниш дългите крачоли през соца

еми не си прав и дори ти го знаеш ама не щеш да си го признаеш. Утре мога аз да нацвъкам стотина теми за плетки, бяло течение, черното под ноктите ми, къв звук издавам като повръщам и тема със снимки за продукта в тоалетната от всеки ден - който не го интересува ще подминава? Еми не е така - форумът ще се превърне в клоака
 
ДаласУеб - Тук сме бизнес форум офтопика е за всякакви теми ама все пак всичко си има някакви граници... Ок лято е, жега е тролиш от 20 теми има една две който стават това не го отричам ама

Аз ако отида в някои форум за pickup - забиване на мацки... например почна всеки ден да им пускам теми за Макро икономиката на България, Ще фалира ли Гърция и Какво мислят за компенсанторните записи... лихвоточките... инвестициите в петрол... недвижимите имоти... евро-долар... ще възкръстнат ли акциите на БФБ... хората там ще решат тоя coolice e егати извратения тип :) че и като ми ги махнат темите да почна да споря за свободата на словото и как я няма форума за съвсем извратен ще ме сметнат

а и Булблогъра е прав за снимаш сутрин какво си пуснал в тоалетната и да го ъплоудваш по форуми заедно с анкета не им ли прилича на дева мария :) и като ги махат да си искаш свободата на словото - определено ще е интересно тролване а имаме тема списък с над 100 български форума :)


Може да си направиш форум по темата или фен блог за пърденето на обществени места и да го сложиш в подписа съвсем демократично :) И трябва да си ни благодарен че се грижим за репутацията ти
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

айде соколов излизай от тоз форум
а за тез които си признават и пърдят
Как да пръднеш незабелязано?

пс чакам си темата!
 
Re: От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

пп Далас може да пробваш да се аргументираш защо е толкова важно нещо в живота ти да знаеш какво е мнението на уебмасърите за освобождаването на обществени мести... и ще ти изслушам аргументите внимателно
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Не му е тука мястото на такива теми бе, деба мамаму. Политика и други сериозни теми в офтопика да, ама това верно е прекалено. Днеска в много тъпа ситуация изпаднах пред един пич, дето ще го правя уебмастер. Викам на човека - слушай сега, ей тука влизаш и почваш да четеш всички важни теми:) тука, тука и тука ... И изведнъж ПРЪДНИ:shock: Ем ... ам ... ама .. той форума сериозен ... ама ... сега щото лято и ... тъпотия, пълна тъпотия.. Как да докарам пак човек тука? Аз знам, Булблогер знае и Томов знае и не ни прави впечатление, ама новодошлите не знаят. Една такава тема съсипва реномето на целия форум.
 
От: Re: От: Re: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

пп Далас може да пробваш да се аргументираш защо е толкова важно нещо в живота ти да знаеш какво е мнението на уебмасърите за освобождаването на обществени мести... и ще ти изслушам аргументите внимателно

НЕМАШЕ ДА ВЛИЗАМ но
ТЕМАТА МИ не беше кой,как,колко пърди!А защо в Германия се приема нормално пускането на газове на общесвени места , а тук не!!!Така е и с бизнеса не можеш на в мексикански ресторант да продаваш лютеница!
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Така е, това е форум за предприемачи, а не общ форум на всякаква тематика. Офтопикът е създаден с цел, да може да се публикуват други теми, които са малко странични и не спадат към никоя от категориите, но това не означава че трябва да се допуска всичко.
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Лично за мен, ''народните'' епитети, които използва даласа са обида. Посещавам този форум, заради интелигентните хора, които членуват тук и не ми е приятно да чета подобен род теми. В този форум също се размотават из атмосфетата нецензурирани епитети (за което имам и аз сериозен принос), но всичко трябва да става с финес.
 
От: Ало Враца -Къде ми е темата за Гъз...

Аз имам чувството, че dalasweb се опитва всяка тема да е по-неподходяща (кактоо вече казаха и за кофата не става) от предната :)
незнам каква ще бъде следващата... :mrgreen:

и не само: това да пуска такива теми му е нещо ..как да го кажа: абе като нещо което трябва да свърши.
По няколко пъти на ден се сеща за форума, до като му хрумва някоя идея... после друга и до като дойде времето да седне на компютъра е избрал категорично Коя ще е.
Със сигурност е имало случай в които се колебае между две - коя от коя по-противни, даже може да се е стигало до триене на готов топъл-топъл пост за печене(публикуване).

@dalasweb, темата не е за обсъждане - първо няма какво да се обсържа, второ - не и в този форум (не че се сещам за някои в който може да я обсъждат...)
 
Последно редактирано:

Горе