Анкета за Капутско движение и провинцията

Къде живеете и бихте ли глусували за Капутско движение?

  • Живея в гр. София и НЯМА да глясувам за него!

    Votes: 7 46.7%
  • Живея в гр. София и ЩЕ гласувам за него!

    Votes: 0 0.0%
  • Живея в град с население над 50 хил. и НЯМА да гласувам за него!

    Votes: 5 33.3%
  • Живея в град с население над 50 хил. и ЩЕ гласувам за него!

    Votes: 0 0.0%
  • Живея в село/град под 50 хил. и НЯМА да гласувам за него!

    Votes: 3 20.0%
  • Живея в село/град под 50 хил. и ЩЕ гласувам за него!

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    15

the.rampage.rado

Well-Known Member
Здравейте!

Тъй като спорим с приятелите колко процента ще вземе Капутското движение на едни евентуални парламентарни избори ми дойде да драсна една анкета тук. Защото има хора от всякъде и с всякакви разбирания.

Та спорим си и те казват, че тоя (нещо дето се слага на оная работа против забременяване) няма дори да влезне в парламента. Аз обаче съм на другия полюс и поддържам тезата, че му се изсипаха такива мильони на тоя, че неслучайно обикаля една година по села и паланки, а там хората лесно се манипулират и сега там държи едни солидни проценти, които ще успеят да се накантарят с по-информираното население на държавицата ни жална...

Какво мислите вие? Гласувайте в анкетата!
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Аз мисля, че ще влезне в парламента също като теб. Истината е, че има в бг има толкова много глупаци, а манипулацията е пълна. Освен това трябва да отчетем факта, че пеевски има пари, а гласовете се продават на килограм.

Жалка работа общо взето.
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Пеевски и Доган си имат нова партия... само купени роми и овце дето преди са гласували за Атака , сега ще гласуват за тоя измислен герой. После мрънкането ще започне отново защо България е на 1во място по бедност и последно по раждаемост. Тук също вече гласоподавател за бюрека....
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Анкетата обаче не е много обективна, защото обхваща млади предприемчиви хора, аз също за жалост мисля, че може би ще вземе тези 7%.Та той вече е в парламента и без избори!
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Еми и аз имам "млади и преспективни" познати и приятели, които му ходят по сбирките, а до сега съм ги имал за умни хора и дори някои от тях се бореха за званието "патриот", но ето... членове на кочината му. Така че не се знае нищо...
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Анкетата обаче не е много обективна, защото обхваща млади предприемчиви хора, аз също за жалост мисля, че може би ще вземе тези 7%.Та той вече е в парламента и без избори!
Системата е продажна затова. Хората си гледат личните интереси и това е. За малката и бедна страна имаме прекалено голям брой народни представители и полицаи...
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Еми и аз имам "млади и преспективни" познати и приятели, които му ходят по сбирките, а до сега съм ги имал за умни хора и дори някои от тях се бореха за званието "патриот", но ето... членове на кочината му. Така че не се знае нищо...
Удари ги с една лопата да им дойде акъла... :Д
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Както сам казваш като си гледат личните интереси не става така...
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

И анкетата и самата тема са манипулирани, като искаш да получиш реални резултати представи нещата като хората. Никога няма да гласувам за тоя ама това си простотия твойто...
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

И анкетата и самата тема са манипулирани, като искаш да получиш реални резултати представи нещата като хората. Никога няма да гласувам за тоя ама това си простотия твойто...
Не разбирам как е манипулирана анкетата? Няма положение при което да не се вписваш освен, ако не живееш в чужбина, но тоя там не са го чували. Проблема ще дойде точно от провинцията, където (поне според мен) хората са по-малко информирани като цяло за случващото се около тях и ще повярват на поредната измама много по-лесно. Именно заради това ги таргетираха с тези турнета и простотии миналата година.

Ако имаш предвид "защо не съм го именувал с истинското му име"... е няма как да стане да има реклама на още едно място в нета... Стига му... всички малки псевдо новинарски сайтове са негови, всичко списва статии със ШОКИРАЩИ заглавия тип ШОКИРАЩО, ВИЖТЕ, НАГЛОСТ и т.н. са "псевдомедии" (изключително евтини за поддръжка между другото), които манипулират или поне се опитват да манипулират мнението на хората, които не четат скапаните му вестници и гледат по-малко телевизия.
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Не се опитвай да спориш с атакист. Каузата е загубена... Иначе резултатите от анкетата са обнадеждаващи за нацията.
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Не се опитвай да спориш с атакист. Каузата е загубена... Иначе резултатите от анкетата са обнадеждаващи за нацията.

Хубаво..., ама от къде ги взимат тези 10-15% дето ни ги бутат за вечеря по всички телевизии. Това са всички социолози, до един... Да приемем, че наистина тук са една идея по-образовани хора с повече от две мозъчни клетки, които да ни държат ушите, но какво следва от тук? Лъжат ли ни или се опитват да ни парзалят отново с идеята "бе гласувай за голяма партия, няма смисъл от малките (в този случай РБ или други в дясно-център).
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Процентите за които аз четох са 6-7 , главно ще са купени цигански и малко заблудени от селата , които вярват на измисления герой Бареков.
Може ли нормален и средно интелигентен човек да гласува за този ? Партията има кодово име ДПС2 ....
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Процентите много лесно се вадят, при манипулативен подход на проучвания. Всичко се крие в извадките. Нали ти е ясно, ако питаш в София в център е едно, в крайните забутани квартали друго. Работата е в методологията, а тя зависи от продажността :)

Никоя соц. компания не си казва методите :) защо ли? :)
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Иначе резултатите от анкетата са обнадеждаващи за нацията.

10-те човека които са гласували в анкетата не представляват нацията :p
 
От: Анкета за Капутско движение и провинцията

Представителна извадка , и все пак повечето са млади хора. Това дава надежда и за останалите овце.
 

Горе