Анкета за сайт

donsavage

Active Member
Здравейте лудничари, бихте ли ми обеснили какво да правя, за да си направя една анкета ? Како се пише в PHP? Какви БД се прави в MySQL. Търсих инфомация в Гугал... четох милион примери , но не ми се получава.... Може ли да ми помогнете ?
 
От: Анкета за сайт

Нечем се занимаваме да обЕсняваме.

1. Задал си половинчат въпрос.

2. За сметка на това изпъстрен с поне двайсетина грешки

3. Не ни се гадае какво искаш и к'во баш не ти се е получило. На Коледа под елхата нямаше кристално кълбо, боба свърши, а е късно за кафе.

4. От две години си тук и още светиш в червено. Не виждам да си допринесъл с нещо за форума.
Всичките ти мнения са "помогнете с това", "направете ми онова", "изрежете ми таз снимка", "оправете ми ей тоз код" and so on. Същевременно не изпитваш особени притеснения да си пробутваш скъпо рекламите на същите тия хора дето ти помагат за без пари

5. Докачливи сме и са мислим за интИлигентни, па ти ни викаш 'лудничари'

Още ли се чудиш що никой не отговаря?
 
От: Анкета за сайт

Сори бррат, но съм чел форуми с какви ли не грешки. За това ли ще се драчим ? Как обичам да ми намират кусури знаеш ли ? Не питам, за да се базикат с мен, а за някаква помощ !!! Който иска да ми отговаря ! Че и 20 грешки съм имал ? Може и 100 да имам ! Най - много обичам да се заяждат с мен !
 
От: Анкета за сайт

Здравейте лудничари, бихте ли ми обеснили какво да правя, за да си направя една анкета ? Како се пише в PHP? Какви БД се прави в MySQL. Търсих инфомация в Гугал... четох милион примери , но не ми се получава.... Може ли да ми помогнете ?

Виж това http://www.webanketi.com/bg/ дано да ти свърши работа.
Аз неразбирам от програмиране, използвам само блогер, а там анкета се прави много лесно. :)
 
От: Анкета за сайт

Виж това http://www.webanketi.com/bg/ дано да ти свърши работа.
Аз неразбирам от програмиране, използвам само блогер, а там анкета се прави много лесно. :)

Да, става и с това, но има реклама в анкетата, на сайта, който се прави :) Аз искам лично моя направена чрез PHP и MySql.
 
От: Анкета за сайт

Вземи тук pollcode.com/ махаш последните редове от кода и става без реклама : )
 

Горе