Афилиейт програма за европейския пазар

Re: Аффилиейт праограма за европейския пазар

ilianskim каза:
Трябва ми някой програма като Genbucks подходяща за трафик от Германия, Италия,Полша и т.н някой ако знае да свирка.
Да те селкат по щял свят. Включително и тези държави. А какви продукти става дума. :wink:
 
coolice каза:
мдам има немски версии на някои темпелити ама като не разбирам немски незнам колко са добри текстовте :roll:

текстовете на немски едва ли са по различни от тези на английски
ако искаш дай да ги сравня но съм сигурна че е едно и също като текст
 
така да но и това мога да ви кажа ако ви интересува
 
coolice каза:
мерси мнохо за предложението :) Арсенал поназнаива немски в нашата фирма :) но ще се допитаме до повече мнения ако решим да пуснем нещо за немския пазар :)

Те немците обичат да им се говори на техния език но не виждам проблем ако решат да пазарят онлайн що да не е от сайт на английски език .

А пък по основната тема хич не разбирам какво се има предвид под афилиейт програма за трафик от ЕС но мога да кажа че и SFI е подходяща защото има международни ресурси.
 
Имам предвид за сайт за уелнес отслабване и подобни неща, текстовете не ме интересуват имам преводач и писач на текстове на немски, но предпочитам някой европейска афф програма 1во по-бързи доставки второ по-добро впечатление си мисля че ще има ако има и немски на основния сайт т.е. на аффилиейта сорри за грешката в заглавието на темата. Иначе една приятелка намерих, която е полякиня и знае перфектно немски може да навлезем на немския и полския пазар :)
 
ilianskim каза:
Имам предвид за сайт за уелнес отслабване и подобни неща, текстовете не ме интересуват имам преводач и писач на текстове на немски, но предпочитам някой европейска афф програма 1во по-бързи доставки второ по-добро впечатление си мисля че ще има ако има и немски на основния сайт т.е. на аффилиейта сорри за грешката в заглавието на темата. Иначе една приятелка намерих, която е полякиня и знае перфектно немски може да навлезем на немския и полския пазар :)

SFI е американска но доставя продуктите си навсякъде .
В ЕС със сигурност щом в България получих доставка за 5 дни.

Ами събери всичките уелнес продукти на най -добрите аффилиейт програми на един сайт и продавай в Германия и Полша като искаш.

ПП. Чудно ми е ако има "евр. афф. програма " каквото и да значи това европейски продукти ли ще предлага.
 
adelina каза:
ilianskim каза:
Имам предвид за сайт за уелнес отслабване и подобни неща, текстовете не ме интересуват имам преводач и писач на текстове на немски, но предпочитам някой европейска афф програма 1во по-бързи доставки второ по-добро впечатление си мисля че ще има ако има и немски на основния сайт т.е. на аффилиейта сорри за грешката в заглавието на темата. Иначе една приятелка намерих, която е полякиня и знае перфектно немски може да навлезем на немския и полския пазар :)

SFI е американска но доставя продуктите си навсякъде .
В ЕС със сигурност щом в България получих доставка за 5 дни.

Ами събери всичките уелнес продукти от най -добрите аффилиейт програми на един сайт и продавай в Германия и Полша като искаш.

ПП. Чудно ми е ако има "евр. афф. програма " каквото и да значи това европейски продукти ли ще предлага.


как стана да си прекорирам поста не знам
 
@ adelina случва се лошо няма да трупаме контент :

@ilianskim иначе да може да събереш няколко програми на един сайт но незнам MoreNiche и WorldNiche които някога бяха една програма МенНиче вторите имат телефон на сайта за отслабване от UK

ПП Генбъкс май шипва някои продукти от UK за европа (така съм чувал) но незнам кои ако се запишеш можеш да питаш в техния форум ?

иначе в немската версия на cj.com може да има а и да не забравя DirectROI (kato CJ са ама са по малки) имат европеиски програми но не сме ги тествали за европа....
 
Eми ще пробваме тия които имаме само първо сайта трябва да стъпи на крака. Че иначе рибата в морето ние тигани навадихме :)
 
ilianskim каза:
Eми ще пробваме тия които имаме само първо сайта трябва да стъпи на крака. Че иначе рибата в морето ние тигани навадихме :)

от самото начало не мога да разбера за какво е тази тема
сега пък за какъв сайт говориш
 
adelina каза:
ilianskim каза:
Eми ще пробваме тия които имаме само първо сайта трябва да стъпи на крака. Че иначе рибата в морето ние тигани навадихме :)

от самото начало не мога да разбера за какво е тази тема
сега пък за какъв сайт говориш
Сладур. :) :D
 
ilianskim каза:
А аз още не мога да разбера изобщо какво правя тук и за какво е тоя форум :) , а за къде бях тръгнал всъщност :)

Форума се е супер! Точно за това е което пише в заглавието му!
Само че афилиейт програмите тук са специални а не какви де е .

А ти в крайна сметка си търсиш продукти за сайт така ли и ли аз пак неразбрала. Като не знае човек какво търси едва ли ще го намери.
 

Горе