Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Moko

Well-Known Member
Чухте ли го какво е казал тоя изрод? Чухте ли го??? Казал е, че той управлява, че депутатите нямат власт,че той разпределя парите, че той коли, той беси... Чухте ли го тоя урод нещастен, тоя цирей на гъза български, тоя... тоя... думи нямам !!!! ПОСЛЕ ПАК КАЖЕТЕ ЧЕ НЯМА ДА ИДЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ!!!!! В МОМЕНТА СИ УМИРАМ ОТ ЯД, ЧЕ НЕ ВЗЕХ ЗЕЛЕНА БЕЛЕЖКА, ЗА ДА ГЛАСУВАМ ОТ МОРЕТО!!!!! УААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!! ОТИВАЙТЕ И ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НЯКОЙ РАЗЛИЧЕН ОТ БСП И ДПС, ЩОТО ТЕ СА ПАКЕТ ДВЕ В ЕДНО!!! ДА ИЗКАРАМЕ ТОЯ НЕЩАСТНИК ОТ ВЛАСТТА И ДА МУ ПОКАЖЕМ, ЧЕ СМЕ ПО-СИЛНИ ОТ МАФИЯТА!!!

пък като излезе от властта предлагам да направим ловна дружинка и да го опукаме...
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Нима това което каза не е вярно?
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Така говори защото го оставяме да си говори и да си прави каквото си иска. Ако свалят смешната му партия което конституционно нелегална ще видим дали ще е така. Ама тогава ще излезе че е расова дискриминация и тем подобни:) И не само Доган всички онези бастуни в парламента си правят каквото си искат ако трябва да сме честни. Както казва баща ми "Как ще се радвам ако им пуснат една бомба тея в парламента":D
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Абсолютно верни неща е казал. Но как да изхвърлим от властта най-големия купувач на гласове? Той вече си купи изборите. Да му мислим ние. Доброволно няма да се откаже, значи трябват силови мерки.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Абсолютно верни неща е казал. Но как да изхвърлим от властта най-големия купувач на гласове? Той вече си купи изборите. Да му мислим ние. Доброволно няма да се откаже, значи трябват силови мерки.
Само с огнестрелно оръжие.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

дпс и атака са основани от БСП , вие сигурно си мислите че атака е против ДПС - то но не е така , те си работят заедно , както с БСП.
Макар че аз не се надявам да излезе някоя партия която да не краде(то всички крадът) , аз се надявам да излезе партия която да мисли малко и за народа.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

дпс и атака са основани от БСП , вие сигурно си мислите че атака е против ДПС - то но не е така , те си работят заедно , както с БСП.
Макар че аз не се надявам да излезе някоя партия която да не краде(то всички крадът) , аз се надявам да излезе партия която да мисли малко и за народа.

Да повтаряш клишета е ярък признак, че ти липсва собствено мнение по въпроса.
Сега като го изтърси това по леко ли ти стана?:)
 
От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Да повтаряш клишета е ярък признак, че ти липсва собствено мнение по въпроса.
Сега като го изтърси това по леко ли ти стана?:)
Изказвам мнение ;)
Искам да кажа това че всички са МАФИОТИ , които баламосват народа , и повечето им вярват в думите.
 
От: От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Изказвам мнение ;)
Искам да кажа това че всички са МАФИОТИ , които баламосват народа , и повечето им вярват в думите.
Това беше най- голямата глупост. Ясно е, че почти никой не им вярва. Имаш ли 15 години?
 
От: От: От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Това беше най- голямата глупост. Ясно е, че почти никой не им вярва. Имаш ли 15 години?
Почти никой не им вярва,а пенсионерите които продължават да гласуват за БСП ?
Да отдавна съм ги навършил !
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Това, че някой гласува не означава, че вярва.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Аз ще бъда на морето и рано сутринта си хващам влакчето и идвам да гласувам. Цял ден път имам от Варна до Плевен и обратно, но ще дойда само заради изборите.

Направете и вие така, бъдете БЪЛГАРИ!
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Значи като се зададат избори, пък като разкопаят улиците, като че четири години е било забранено и асфалт не хваща.... Че като вземат да пребоядисват.... Пък и едни ухилени - едни и същи познати мутри - заподават хитри очички от към билборди и плакати.... Като се разнесе мирис на кебапчета и евтина бира....
Призлява ми, честно да ви споделя....
Какво им се връзвате на въртележките?
Шамарът за некадърното 20 годишно управление е не като гласуваме за този или онзи, нито когато въобще не гласуваме.... гласуването или не си е гражданска позиция, както и отстояването на граждански позиции след това....
Истинската реакция е: Развийте си нет бизнеса, минете и офлине, инвестирайте в нови технологии и производство, в земя и ликвидни стоки... После си регистрирайте 1 офшорна фирма, за да не плащате малоумни данъци, а после ако желаете - подпомагайте проекти, млади таланти и нуждаещи се.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Нека наще пенсионери да продължат да си гласуват за БСП хора на по 70 години и още не могат да се сетят че ги маниполират.Само АТАКА и Герб ще оправят тая помия ДПС.

ПП:Много ми е интересно кои са помиярите дето пляскат от клипа ...

ППП:Защо не спретнем една гугъл бомб на dps.bg
 
Последно редактирано:
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Само АТАКА и Герб ще оправят тая помия ДПС.

а бе няма гаранция , че и те няма да направят кабинет с ДПС
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

а бе няма гаранция , че и те няма да направят кабинет с ДПС

За атака съм сигурен на 99% че няма да направят кабинет с ДПС...До колкото знам тяхната цел е да разкарат доганизацията от БГ.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Поживьом ,увидим!
 

Горе