БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Тука е пълно с педали и некадърници, няма смисъл да ги предупреждавам за каквото и да било. Да ходят да пасат!
 
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

О да....тея са скапаняци до кръв.
И аз така имах една сметка от 2009та и заем, теглен година по-късно.
Сметката не я ползвах, а те не я закриха... беше стигнала -20лв.
И накрая като отказах да я платя и оная идиотка на гишето, макар че я предупредих, ми прехвърлила част от вноската по кредита в тая разплащателна сметка. После ми звъни тая мишкарска банка да ми обясни, че съм нередовен платец по кредита.
Такъв скандал им вдигнах, че не остана човек в клона им, който да не разбра цялата история. Обаче, забелязах, че служителите въобще не им пукаше. Общо взето, още тогава си дадох сметка, че това го правят на много други.

Накрая отидох в един клон... закрих депозити, кредит, сметки... всичко що имах там. НА касата жената ме пита "Ама що" (голяма грешка) и като ги наредих и оная мигаше на парцали.:twisted:

Няма такава долнопробна банка.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

е те в това отношение всички банки са идиоти, уникредит ми бяха направили задължение по фирмената сметка 120 лева, отидох да я закрия станаха 150 и три дена не знаеха колко са та накрая им теглих майната.....
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Тука е пълно с педали и некадърници, няма смисъл да ги предупреждавам за каквото и да било. Да ходят да пасат!
 

Прикачени файлове

  • image.png
    image.png
    17.1 KB · Преглеждания: 89
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

не е проблема че взимат пари на фирмите, аз имах да речем 50 лева в сметката, при 5 лева такса съм си правил некви сметки, да ама не, таксата беше станала 20 лева и никой не ми се обади с обяснението че ако трябвало да звънят на всички фирми нямало да им стигне един месец, та така за 7-8 месеца бях назад с 120-150 лева, затова и не ги ползвам вече ...
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Тука е пълно с педали и некадърници, няма смисъл да ги предупреждавам за каквото и да било. Да ходят да пасат!
 
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Тука е пълно с педали и некадърници, няма смисъл да ги предупреждавам за каквото и да било. Да ходят да пасат!
 
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Пичага, сериозно си в грешка за банкирането - кодове всякакви излизат МОМЕНТАЛНО. Това, че най-вероятно ти е трудно да го ползваш и не знаеш къде да гледаш не е наш проблем, та да четем тука оплакванията ти.

Всеки може да попадне на кофти служител. Аз пък съм много доволен от мацката на "фирменото" им гише и тази която е сега е готина и бачка здраво и тази, която беше преди нея и я дръпнаха на друга позиция да бачка.

Това, че не си четеш условията на сметката или най-вече, че не питаш не те освобождава от вина за парите дето дължиш...
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

И аз се чудя какъв е проблема с кодовете от ПейПал, две Виза карти съм добавил през последните 2 години - никакви проблеми с получаването на кода и верификацията на картите.
Иначе да - замаяни им са служителите по клоновете и то много! С жена ми два пъти ходихме да си сменя адресната регистрация и на двата пъти я объркаха. По телефона ти се карат като им се обадиш да ги питаш защо по дяволите автоматичното плащане на комуналните сметки се бави с по месец и текат лихви (и какво ще стане с лихвите). Ей такива работи...по български...как да не ти стоплят душата. :)
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Днес проверявах точно сметките си и видях, че още не ми е одобрено плащане към ЕВН и като нищо а остана без ток.
И аз се чудя какъв е проблема с кодовете от ПейПал, две Виза карти съм добавил през последните 2 години - никакви проблеми с получаването на кода и верификацията на картите.
Иначе да - замаяни им са служителите по клоновете и то много! С жена ми два пъти ходихме да си сменя адресната регистрация и на двата пъти я объркаха. По телефона ти се карат като им се обадиш да ги питаш защо по дяволите автоматичното плащане на комуналните сметки се бави с по месец и текат лихви (и какво ще стане с лихвите). Ей такива работи...по български...как да не ти стоплят душата. :)
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Кодовете за пайпал излизат в дск директа след 2-3 дни ,а не ВЕДНАГА.
Никога не съм имал проблеми с ДСК.Винаги може да се появят....разбира се....
 
От: От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Кодовете за пайпал излизат в дск директа след 2-3 дни ,а не ВЕДНАГА.
Никога не съм имал проблеми с ДСК.Винаги може да се появят....разбира се....

Истината е, че кодовете се появяват, малко по-късно, когато бъдат осчетоводени.
ДСК, да проявяват разбиране е последното нещо което правят, казвам от опит, без да съм техен клиент, звънял поне 10 пъти на техни телефони, жалби в офиси, в комисии, за едно простичко нещо, да оправят една грешка ( не моя)
 
До автора: малоумник, кой ти каза, че Уникредит закривала след 6 месеца? Искаш ли да ти покажа как платих 390 лева от това закриване! Коя банка е кадърна за тебе, на коя ще направиш реклама сега след някой друг пост?
 
От: Re: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Тука е пълно с педали и некадърници, няма смисъл да ги предупреждавам за каквото и да било. Да ходят да пасат!
 
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

ДСК е пародия на банка , това е просто факт. Служителките не са любезни по повечето въпроси знаят по малко и от клиентите. Аз съм към ПИБ - разликата е от земята до небето.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Определени дни ДСК е блокирана от пенсионери. Ако им превеждат пенсиите по карта би трябвало да теглят от банкомат, не да висят в банката. Тогава не трябва да се ходи там, защото ще чакате поне 1-2 часа.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

ДСК е пародия на банка , това е просто факт. Служителките не са любезни по повечето въпроси знаят по малко и от клиентите. Аз съм към ПИБ - разликата е от земята до небето.

ПИБ имат най-доброто обслужване в страната. За съжаление освен техен клиент съм такъв и на сосиете женерал и няма такава мизерия. Все нещо става. Оня ден отивам да направя един превод и интернета им спрял. Такава майна им изтеглих, че свят им се зави. Не стига че отварят късно и затварят рано, служителите не само че не са любезни, а са нагли и некомпетентни, банкоматите им бавни, пускат винаги отвратителни копюри. На всеки 5 има поне една - чист брак. Направо ме е срам да ги давам в магазините. Все има надраскани скъсани, мизерни.... И в ДСК съм ходил и не е толкова зле колкото при "французите".
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Много ми е смешно, как някакви псевдо предприемачи, се изказват, коя банка каква е. Т'ва че в 3, 5 или 10 клона на банката, не са ви обслужили както трябва не значи, че на всякъде е така. На всякъде има кофти служители. Нямам нищо общо с дск, но я позлвам от дълги години, не мога да се оплача. Служителките са любезни, онлайн банкирането не ми е правило проблеми. Никой не е виновен, че когато подписвате нещо не го четете! Ясно и точно пише, кога и как се закрива една карта, колко е месечната такса по тая карта. Типичния селянин, разбрал не разбрал отива да вдига скандали на служителките, сякаш те са виновни, че той не си е прочел договора... ебати пародията
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Много ми е смешно, как някакви псевдо предприемачи, се изказват, коя банка каква е. Т'ва че в 3, 5 или 10 клона на банката, не са ви обслужили както трябва не значи, че на всякъде е така. На всякъде има кофти служители. Нямам нищо общо с дск, но я позлвам от дълги години, не мога да се оплача. Служителките са любезни, онлайн банкирането не ми е правило проблеми. Никой не е виновен, че когато подписвате нещо не го четете! Ясно и точно пише, кога и как се закрива една карта, колко е месечната такса по тая карта. Типичния селянин, разбрал не разбрал отива да вдига скандали на служителките, сякаш те са виновни, че той не си е прочел договора... ебати пародията
Тоест трябва да обиколя всички клонове на банката за да си дам мнението ли ? Служителка виждал ли си да вика на клиент ? Е аз съм виждал , в ДСК. Като влезнеш в ПИБ хората са усмихнати , гледат да ти обеснят ако нещо не си наясно - ония в ДСК те гледат все едно си им изял закуската.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

То подобни теми за ДСК бол, чудя се как има още мазохисти които ги ползват
 

Горе