Купувам: БГ монети в обръщение

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам, разменям монети, и по-специално български монети (но може и чужди) в обръщение с различен външен вид. Примерно естествено почерняване, необичайни цветове придобити по естествен начин, неравномерно изтриване на релефа, необичайно щамповане, естествени наранявания и прочее.

Пример:

moneti.jpg

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Живот и здраве утре ще пусна още няколко. Съвсем сериозна е темата. Обръщам се най-вече към магазинери, въобще хора през които минават ежедневно пари. Офертата ми е двойна на стойността на монетата.
Също разширявам и към чужди монети, без значение дори да са турски лири.

Някои събират марки и т.н. аз това събирам поне засега.

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нито съм бил нито съм подпийнал. Но що ли пуснах тази тема тук? Интересни биткоини не търся.

ivslev

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Какви пари за тези?

Прикачени файлове

• 20210702_220245.jpg
    20210702_220245.jpg
    518.8 KB · Преглеждания: 23
  • 20210702_220215.jpg
    20210702_220215.jpg
    393.3 KB · Преглеждания: 24

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Моля ви се, прочетете какво точно съм написал, относно какво търся.

ivslev

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Моля ви се, прочетете какво точно съм написал, относно какво търся.
Купувам, разменям монети, и по-специално български монети (но може и чужди) в обръщение с различен външен вид. Примерно естествено почерняване, необичайни цветове придобити по естествен начин, неравномерно изтриване на релефа, необичайно щамповане, естествени наранявания и прочее.
И трите по 20 са с различен цвят,кое не е ясно?
Ааа извинявай, вярно че не те слушаше главата.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Отговарят ти на описанието, но той търси редкажи (за бг), които може да струват не 2х стойността им, а 2Кх ;)

ivslev

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Отговарят ти на описанието, но той търси редкажи (за бг), които може да струват не 2х стойността им, а 2Кх ;)
Той и трюфели купува, пицария за малко да отвори, с антики се занимава. Утре акции и злато ще почне да купува,а две години не успя да намери 2000лв да стартира великия проект

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Еми ако "паднат" от вторите, добре. Но не с тази целенасоченост писах темата. Буквално търся това, което съм написал - български монети в обръщение, които по някакъв начин са придобили по-различен вид. И вече аз си преценям. И най-добре е просто да си дойдат ако решат. Не ходя по магазини да искам да ми връщат две шепи стонинки, а искам да се случи естествено. В момента имам едно 10, две 20 и едно 50 стотинки.
Приемете, че съм малко по-раличен човек от повечето хора.

За антиките, аз го приемам това под названието антики за неща, които като цяло не са особено законни и винаги съм отбягвал. А и от няколко месеца нямам интерес. Макар че са ми предлагали. Относно антиките става въпрос за колекционерски нормални неща. В момента гледам тук съм си запазил за мен си банкнота три рубли от 1905-та мисля че е.

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Той и трюфели купува, пицария за малко да отвори, с антики се занимава. Утре акции и злато ще почне да купува,а две години не успя да намери 2000лв да стартира великия проект
+ дрехи втора употреба, както и кулинарен блог.

ivslev

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Дано ги удвоиш тези залози в оставащите три мача. И ти да си на печалба веднъж.

deffnews

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Дано ги удвоиш тези залози в оставащите три мача. И ти да си на печалба веднъж.
За финала и мача за трето място ще ти пратя пари И ти да заложиш, защото никога не съм печелил от такъв тип хазарт нищо повече от левчета ако аз заложа собственоръчно и после ако спечелиш ще прецениш дали залужавам нещо. Направи си регистрация в bet365. Тук има някои хора, които не ме приемат сериозно понеже съм по-различен, не ги слушай. Има и други, които пък си мислят че играя някакви подмолни игри пак поради тази причина че не им се връзвам в
+ дрехи втора употреба, както и кулинарен блог.
Ти като имаш техника и глезотии ми кажи как да пека пицата с конвекция. Много хубаво стана, много мека, каквато ми харесва, но подозирам че на конвекция не трябва да се пече на хартия.

Горе