БОБа пак смачка вивата!

leonssss

Well-Known Member
slim bob тарифен план цена
Месечна такса 2,90 лв.
Включени минути към всички мобилни мрежи в страната 100
Включени минути към всички фиксирани мрежи в страната 100
Без договор и си свиркаш:)


viva xs тарифен план цена
Месечна такса 2,90 лв.
Включени минути към всички мобилни мрежи в страната 60
Включени минути към всички фиксирани мрежи в страната 60
само за пренесен номер + договор за 2 години
 
Последно редактирано:
От: БОБа пак смачка вивата!

За да се абонираш за bob, slim bob или bigbob е необходимо да закупиш от bob магазините стартов пакет с включени еднократно 150 минути и 150 sms за 30 дни към всички номера в страната само за 14,90 лв. с ДДС. Повече информация можеш да намериш тук.

Това не го разбирам много много. Но по логиката съдя, че трябва да си на абонамент от 14,90 лв. за да можеш да ползваш офертата за 2,90 лв.
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Абе ти да не би да си рекламен агент на боб, та постоянно за тях пишеш?
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Това не го разбирам много много. Но по логиката съдя, че трябва да си на абонамент от 14,90 лв. за да можеш да ползваш офертата за 2,90 лв.

ами,ако не си абонат на боб си плащаш първоначално за картата 14.90
в които имаш 150 мин към мобилни 150 смс и 150 към стационарни
следващия месец почваш само и самооооооооооооооооо ех че кефа да го напиша на 2.90


Абе ти да не би да си рекламен агент на боб, та постоянно за тях пишеш?

да и то открит
на гише у кафланда съм!
 
Последно редактирано:
От: БОБа пак смачка вивата!

Стига с тия битовизми ве!
Дай кат бгмамите да почнем да сравняваме у кой магазин продават по-йофтини и по-грапави краставици.
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Стига с тия битовизми ве!
Дай кат бгмамите да почнем да сравняваме у кой магазин продават по-йофтини и по-грапави краставици.

ами, ако си наясно, че 80 % от форумците са лапишоци ,които иската да изкарат пари за нета и за такса за тилифона си
 
Последно редактирано:
От: БОБа пак смачка вивата!

Доста добра оферта. За 3лв получаваш 100 минути към всички, аз лично чакам офертата за 1 500 минути(в техен офис ми казаха, че до няколко месеца ще я пуснат) и се мятам при тях. 1 500 минути за 14,90 е ако това не е супер оферта, те на.
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Доста добра оферта. За 3лв получаваш 100 минути към всички, аз лично чакам офертата за 1 500 минути(в техен офис ми казаха, че до няколко месеца ще я пуснат) и се мятам при тях. 1 500 минути за 14,90 е ако това не е супер оферта, те на.

Globul 12,90 лв - 1000 минути и SMS-а към всички от глобул. 100 минути към останалите оператори. 100 мб нет на макс и после на по-ниска скорост фрий фул месец. Я съм хепи, бикоус ту найс.

Обаче не могат да се изговорят 1000-то минути, което обесмисля плащането на въпросната висока такса. :)

Тази оферта на бобърите ми изглежда изгодна, а виваком - НАЙН, МЕРСИ! :)
 
От: БОБа пак смачка вивата!

глобула е добър, но всички мои познати се махнаха от тях и от мтел на вивател, сега мигрират към боба!
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Fifi какъв е този план, аз съм на Globul Generation - 13.90 (2000 минути и 2000 смс в Глобул) + 30 минути към всички останали мрежи.
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Globul 12,90 лв - 1000 минути и SMS-а към всички от глобул. 100 минути към останалите оператори. 100 мб нет на макс и после на по-ниска скорост фрий фул месец. Я съм хепи, бикоус ту найс.

Обаче не могат да се изговорят 1000-то минути, което обесмисля плащането на въпросната висока такса. :)

Тази оферта на бобърите ми изглежда изгодна, а виваком - НАЙН, МЕРСИ! :)

Тук обаче е към всички мобилни оператори, като клиентите ти са на всякакви оператори и се налага често да си говорите, 1 500 минути за 15лв са много добре, поне според мен това е чудесна оферта. В момента съм на м-тел и плащам доста повече от това, понеже имам само 2 000 към м-телски номера, а към другите 100.
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Тук обаче е към всички мобилни оператори, като клиентите ти са на всякакви оператори и се налага често да си говорите, 1 500 минути за 15лв са много добре, поне според мен това е чудесна оферта. В момента съм на м-тел и плащам доста повече от това, понеже имам само 2 000 към м-телски номера, а към другите 100.

само към globul са и тука:)
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Тая оферта, която Фифи спомена нещо не мога да я открия в Глобул.

Боб имах хубави оферти. Това за 1500 минути ако е вярно директно се прехвърлям към тях. Някой да е чул кога се очаква?
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Боб имах хубави оферти. Това за 1500 минути ако е вярно директно се прехвърлям към тях. Някой да е чул кога се очаква?

Бях с приятел(преди месец) да преминава към тях и аз си ги поразпитах, та ми казаха до няколко месеца щели да я пуснат. Сега има шанс и да ме лъжат, кой знае? Но пък не вярвам много да ме лъжат, защо да го правят? Нито съм техен клиент, нито нищо...
 
От: БОБа пак смачка вивата!

Fifi какъв е този план, аз съм на Globul Generation - 13.90 (2000 минути и 2000 смс в Глобул) + 30 минути към всички останали мрежи.

Ха. И аз съм със същия. Значи представи си колко ги ползвам минутите щом не помня, че са толкова много. :D :D

А за др. мрежи, значи нещо аз съм в грешка... O_O Мислех си, че са 100. :cry:

Извинявам се, моя грешка. :X :X

P.S.: Само, че таксата е 12,90. O_O
 

Горе