БТВ Спират Господари на Ефира

mantaman

Well-Known Member
Сега чета че спират Господари на Ефира с някакви много съмнителни доводи
Напоследък няколко пъти попадам на тях и гледам туко зашият някой министър - явно им е дошло в повече
Сега остава и Шоуто на Слави да свалят от ефир и вече няма да има кой да им мъти прекрасната гледка от просперираща Българи.
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

За тях считах, че дори в майтапите си се съобразяват с големите, но явно не съм бил съвсем прав. Истината е, че това предаване не страда от липса на рейтинг. Доказателство за това е, че който и да го погнат да отговаря на въпроси на техен репортер или да получи златен скункс винаги знае кое е това предаване. Прецакаха ги с късния час вместо да ги пуснат в зоната 20:00-22:00, която най-добре им приляга. Не знам какви са тези нарушения по договорите дето ги пробутват. Най-вероятно просто някоя ощипана госпожица с власт е решила да премахне натрапниците в далаверите и.
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

bTV не спира господарите, а те сами се махат. Какви са причините ще стане ясно другата седмица, когато ще има пресконференция по въпроса. За момента е ясно, че bTV са поставили на господарите някакво условие, което не им е харесало. Общо взето нищо не се знае на този етап, но нещата ще се изяснят.
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Скоро коментирахме вкъщи, че аз гафове не съм гледал от много време, дават клипчета от интернет и някакви "журналистически разследвания" за глупости и ги влачат със седмици. Преди за една гледачка го даваха сигурно 2 седмици всеки ден по малко :)
Онзи ден даваха, че светохара до хотел Хемус бил много бърз :)))
Истината е, че замряха :)
За тях считах, че дори в майтапите си се съобразяват с големите, но явно не съм бил съвсем прав. Истината е, че това предаване не страда от липса на рейтинг. Доказателство за това е, че който и да го погнат да отговаря на въпроси на техен репортер или да получи златен скункс винаги знае кое е това предаване. Прецакаха ги с късния час вместо да ги пуснат в зоната 20:00-22:00, която най-добре им приляга. Не знам какви са тези нарушения по договорите дето ги пробутват. Най-вероятно просто някоя ощипана госпожица с власт е решила да премахне натрапниците в далаверите и.
Много елементарно - правят си рейтинг и в тази часова зона и могат да гърбят рекламодателите :)
 
Последно редактирано:
От: БТВ Спират Господари на Ефира

На този Милиционерски бардак Би Ти Ви телевизия ли му казвате

Там е събран основно руски и сръбски славянски боклук, за прикриването на който се излъчват турски сериали

Не виждам с какво точно засяга Българите кенефа на Красимир Гергов и Гоце Триперо или по точно на Държавна сигурност
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Тия от Господарите ми станаха противни след, като почнаха като някои лешояди да се занимават с хора от народа...големи измами ок, фирми ок, политици ок, звезди ок...но когато отидоха да се гъбаркат с някакво момче, което работи в денонощен магазин и сменяло незаконно валута за да си докара някой лев отгоре тотално ме загубиха. Не видях грандиозната измама там???? освен че нямало лиценз и не си плащало данъците.....

Другото че народа все те са му в устата...разбрали...неразбрали...прави ...криви ...все плашат, че ще се оплачат на "Гуспударитиье", а ония лешояди само това и чакат...с право...без право...

Малко нестандартно мнение, но като се замислите ще откриете логика.
 
Нещо не са се разбрали, но и аз четох, че господарите самйи се махат, тъй като нещо по договора нещо не е спазено или изпълнено. Нещо не ме такова много много, за това, че падат от ефир, най-вече когато става дума за тази медия. :)
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Аз пък мисля че именно обслужват нечии интерс и то това е да занимват обществото с дребните проблеми, като да не се обръща на по-сериозните. Че се изпозлват като последна истнация така е е но за битови проблеми или да вдигнат шум, който е 3дневен - справка щяха взимат лиценза на Лукчо всичко бе голямо но за няколко дни и се забрави - а за тях кво да говорим
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

На мен ми е интересно къде ще идат, предаването има рейтинг. Бяха при Нова т.е едва ли ще ги върнат, следователно 2-те най-големи телевизии отпадат другъде е мизерна работа.
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Тв7 остава, там момчета показват най-големия разтеж
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Тия от Господарите ми станаха противни след, като почнаха като някои лешояди да се занимават с хора от народа...големи измами ок, фирми ок, политици ок, звезди ок...но когато отидоха да се гъбаркат с някакво момче, което работи в денонощен магазин и сменяло незаконно валута за да си докара някой лев отгоре тотално ме загубиха. Не видях грандиозната измама там???? освен че нямало лиценз и не си плащало данъците.....

Другото че народа все те са му в устата...разбрали...неразбрали...прави ...криви ...все плашат, че ще се оплачат на "Гуспударитиье", а ония лешояди само това и чакат...с право...без право...

Малко нестандартно мнение, но като се замислите ще откриете логика.

Това пък е голяма глупост наистина. Все едно някой барман дето си прави бакшиши, или таксиметров шофьор да ги обвинят че това е "незаконно". Имам авери които бачкат бармани, и таксиджии и казват че ако не са бакшишите ще стоят гладни, понеже им бавят заплатите с месеци. Няма хора които да работят нещо подобно и да не си правят подобни далаверки, не говоря само за нашата държава а навсякъде. Ще си топна аз пръста в меда и няма да си го оближа а... :wink:
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Тв7 остава, там момчета показват най-големия разтеж

А и не пробират много щом взеха Барека та тия ли няма да ги лапнат :)
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Aм да ама кой гледа тв7, аз телевизира при мене си върви за фон, просто да има нещо така съм свикнал, ама тв7 дори не знам дали я имам и къде е :D
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Ако една телевизия достатъчно дълго време прави качествени неща рано или късно я научават - Утре ако лапнат Слави Господарите и някой от родът на Ники Кънчев доста бързо могат да ги научат на кой канал са
 
Ще е май онлайн, поне това споменават от Блиц. :)

Еми здраве да е. Все пак е хубаво повече предавания да минават онлайн и грам да не се занимават с телевизиите. Пък и на мен лично Пълна лудница не ми се понравя кой знае колко. :)
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Ако е онлайн пък хич няма и да го гледам, както споменах си седи за фон телевизора и като бяха ги "гледах" ама да тръгна специално да отделя 20 минути за тях няма да е :)
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Да тичат след Вучков, да му бутат статуетки в ръцете- само за това ги бива. Що не направиха ни един път предаване за някой от мобилните оператори?

Глааадни мишоци... :)
 
От: БТВ Спират Господари на Ефира

Имаха и добри попадения едно време. Аз обаче нямам телевизор от една година и определено няма да ми липсва много :lol:
 
Не исках да го споменавам, защото предаването е добро и се отличава от другата боза в ефира, но и тия са умрели от мизерия и са долни изнудвачи. Преди време нали стана сума за крадеде на нафта от влакове? Да, но не дадоха всички участници в това, защото главните си платиха да не правят за тях репортаж. Знам го, защото единия ми е познат. Тия мишки са дошли и директно са казали каква е тарифата, за да не ги дават. И оня си плаща, няма как. Та и да не ги качат на ефир, все тази, още едно изнудвачи и мизерници по-малко.

Новините, тези и други предавания обезмислят телевизията като канал. Освен филми, нищо друго не гледам. Все пак имам нещо в главата.
 
Не са лоши като предаване, но явно нещо не се е случило както им се е искало и са вече OUT от БТВ. Дано успеят да ги заместят с нещо хубаво, но аз лично не съм оптимист в тази насока. Последно време са толкова креативни, че са на принципа "проба-грешка". :)

Това за нафтата си го спомням, но така и не разбрах какво се случи после. Едно ще им го призная, те са може би едно от най-будните предавания и такива репортажи бяха нещо много ценно за обществото, защото като цяло никой друг за нищо не бръснеше обикновения гражданин, ако тези не скочат с нещо уличаващо. :) Тъжно, но истина.
 

Горе