Безплатен или евтин хостинг

devilx

Well-Known Member
Здравейте,


търся безплатен или евтин хостинг за сайт който няма да е от голямо значение. Може да няма много място хостинга.. Най-важното е да мога да се доверя с данните.. другото което е да може да се плаща с paypal,.. Имам домейн и искам да го използвам просто затова търся,в главния ми хостинг няма място за аддон домейн. Така че хостинга трябва да подържа допълнителни домейни.
 
От: Безплатен или евтин хостинг

Имам във суперхоста регистриран за 1 година.Ако искаш мога да ти го продам, остават му 345-6 дни.Мислех, че ще го ползвам, но се отказах.
СуперСтарт е, прати ми на ЛС офертата ти.Приемам плащане през ПайПал
 
От: Безплатен или евтин хостинг

Разрови се из нета...и ще намериш хубави промоции за хостинг. Наскоро суперхостинг предлагаше малкият план само за 13,75 лв. за една година. Виж в ICN.BG ...мисля че и там сега тече промоция.
 
От: Безплатен или евтин хостинг

продавам хостинг в ICN.bg - остават му към 5 месеца - цена 3 лв.
 
От: Безплатен или евтин хостинг

Мога да ти предложа хостинг в superhosting или hostgator. Цена 12лв. на година. Можеш да хостнеш 1 сайт, няма други ограничения.
Сайта не трябва да нарушава законите на съответната държава и общите условия на съответния хостинг провайдър.
 
От: Безплатен или евтин хостинг

1 година в Host.bg за 20лв ако те устройва. Плащане - пейпал, epay. Ако си заинтересован, пиши на ЛС.
Иначе евтин и надежден хостинг с до 10 адон домейна е hostbulgaria.com
 
От: Безплатен или евтин хостинг

Имам един излишен хост в САЩ.
Unlimited MB storage
20 GB/mo transfer
50 email mail acc.
10 Mysql Databases
10 FTP acc , 99.9% Uptime.
Host 2 Domains
Control Panel ( cpanel )

Остават 11 месеца. Цена 7$ през paypal.
 
От: Безплатен или евтин хостинг

Благодаря ви за вниманието,но вече нямам нужда,все пак ако някой друг търси може да му е от полза.
 

Горе