Безплатно: Интересни ефекти на изображения

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Първо искам да кажа, че не съм фотошоп мастер, но преди няколко дни си взех един софтуер, който слага интересни ефекти на изображенията.
Ето няколко примера, какво може да прави програмата:

Оригинал:
8283390H.jpg


Ефекти:
Ето този е с оригиналните цветове ( по принцип може да бъде в избран от Вас цвят от палитрата )
8283394o.jpg

8283395V.jpg

Eто това е ефект пастел:
8283396L.jpg

8283398N.jpg


Има и още няколко ефекта, но не мога да ги снимама всичките с цялата палитра цветове...Софтуера си го взех с намаление преди около седмица и предлагам всичко това безплатно, като офертата е валидна за всички.

Пишете на лично с файла, ако искате някакъв ефект, ще го имате до 5 минути.


Поздрави!
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Голяма грознотия.. ако беше 2000-та год. сигурно щеше да впечатлиш някой.
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Голяма грознотия.. ако беше 2000-та год. сигурно щеше да впечатлиш някой.

Ама аз не искам никой да впечатлявам....на който му трябва такова нещо, защо трябва да дава пари за 1 снимка? Просто искам да направя добро, вместо да го пазя за себе си само :)
И самата снимка не е много подходяща - плюс това последният ефект си мисля, че изобщо не е лош :)
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Това на заразения компютър ли го направи?
 
От: От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Ама аз не искам никой да впечатлявам....на който му трябва такова нещо, защо трябва да дава пари за 1 снимка? Просто искам да направя добро, вместо да го пазя за себе си само :)
И самата снимка не е много подходяща - плюс това последният ефект си мисля, че изобщо не е лош :)

проблема е там, че това "нещо" не става за нищо :)
дано не си давал (много) пари за софтуера :)
 
От: От: От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

проблема е там, че това "нещо" не става за нищо :)
дано не си давал (много) пари за софтуера :)

Не беше много скъп, взех го за 15 долара... ( ако не ме лъже паметта )
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Я дай да го видя
сигурно първата му версия е от преди 20 години или е правен от някой като хоби
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

По-добре, като ти трябва нещо взимаш си триал версията на фотошоп, отиваш в graphicriver, харесваш си някъв ефект за 3 долара примерно http://graphicriver.net/item/sketch-art-photoshop-action/11577811 към него има подробно описание как се прави и си готов, хем ще си в крак с последните тенденции, хем няма да се набутваш толкова, па току виж ти харесало и станеш дизайнер:)
 
От: От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

По-добре, като ти трябва нещо взимаш си триал версията на фотошоп, отиваш в graphicriver, харесваш си някъв ефект за 3 долара примерно http://graphicriver.net/item/sketch-art-photoshop-action/11577811 към него има подробно описание как се прави и си готов, хем ще си в крак с последните тенденции, хем няма да се набутваш толкова, па току виж ти харесало и станеш дизайнер:)

Аз имам увлечение към дизайнерството, само дето съм с две леви ръце...затова и взех тои софт, свърши ми малко работа, за да ми изглеждат еднакви снимките на блога.
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Да си дизайнер не е нужно да си добре с ръцете, това не е като да си занаятчия, не е нужно дори да можеш да рисуваш, важно е да имаш усет и да се учиш постоянно, конкуренцията в бранша обаче е толкова голяма, че те издухва, ако не си на ниво, всеки втори индиец, индонезиец, филипинец е дизайнер или програмист смятай за кво става въпрос:D
 
От: От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Да си дизайнер не е нужно да си добре с ръцете, това не е като да си занаятчия, не е нужно дори да можеш да рисуваш, важно е да имаш усет и да се учиш постоянно, конкуренцията в бранша обаче е толкова голяма, че те издухва, ако не си на ниво, всеки втори индиец, индонезиец, филипинец е дизайнер или програмист смятай за кво става въпрос:D

я гледай ти - мотививира ме, та коя програма е най - добрата за графични дизайнери - адоб фотошоп, адоб илюстратор, корел дроу...?
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Какво те интересува на кой компютър е напарвено?:D

Интересно ми стана, колко си склонен да лъжеш, като пускаш нови теми, в които (уж) търсиш помощ, за да привличаш внимание?

Ивайло, има ли нещо, което си способен да направиш с достойнство?
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Интересно ми стана, колко си склонен да лъжеш, като пускаш нови теми, в които (уж) търсиш помощ, за да привличаш внимание?

Ивайло, има ли нещо, което си способен да направиш с достойнство?

Г - жо незнам коя сте,
Вие токъде знаете, че лъжа, или Ви дадох достъп до компютъра си? Или сте медиум? Сега според теб лъжа ли, като искам да направя услуга на някой?

Боже, какви хора има на тоя святу божеее.
 
От: От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Да си дизайнер не е нужно да си добре с ръцете, това не е като да си занаятчия, не е нужно дори да можеш да рисуваш, важно е да имаш усет и да се учиш постоянно, конкуренцията в бранша обаче е толкова голяма, че те издухва, ако не си на ниво, всеки втори индиец, индонезиец, филипинец е дизайнер или програмист смятай за кво става въпрос:D

Ааа тука може да поспорим. Човек, който не може да рисува не може да се нарече дизайнер! Другото е нареждане на сток картинки и назубряне на една камара PS ефекти. Все едно някой, който може да инсталира WP и да настройва плъгини да се нарече web developer. Няма как да стане. Знам, че сигурно ще обидя много от "дизайнерите" във форума, но това е реалността.
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

Г - жо незнам коя сте,
Вие токъде знаете, че лъжа, или Ви дадох достъп до компютъра си? Или сте медиум? Сега според теб лъжа ли, като искам да направя услуга на някой?

Боже, какви хора има на тоя святу божеее.

А, сега съм ''г-жо''? А, когато ми пишеше на ЛС под името Ивайло Ангелов, за да ми ревеш от хирото не бях г-жо, нали? Няма да се занимавам повече с теб, но забелязвам, че никой във форума не те харесва. Това е защото си безпринципен, нагъл и лъжеш постоянно, като си мислиш, че си полезен за форума. Ако не се пънеше толкова, можеше и да постигнеш някакъв успех, но отчаянието винаги си личи - при теб особено много.
Хайде много ти здраве...г-не. :lol:
 
От: Безплатно: Интересни ефекти на изображения

А, сега съм ''г-жо''? А, когато ми пишеше на ЛС под името Ивайло Ангелов, за да ми ревеш от хирото не бях г-жо, нали? Няма да се занимавам повече с теб, но забелязвам, че никой във форума не те харесва. Това е защото си безпринципен, нагъл и лъжеш постоянно, като си мислиш, че си полезен за форума. Ако не се пънеше толкова, можеше и да постигнеш някакъв успех, но отчаянието винаги си личи - при теб особено много.
Хайде много ти здраве...г-не. :lol:

Какво ти е писал за мен?
 

Горе