Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

mantaman

Well-Known Member
Някой до сега инсталирал ли си е плащане с Биткойни и Имате ли наблюдения за % поръчки - Тоест има ли смисъл ?

Преди години на български сайт бях сложил Пайпал и правеше по една поръчка на 100 кеш и накрая го махнах
 
От: Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

Някой до сега инсталирал ли си е плащане с Биткойни и Имате ли наблюдения за % поръчки - Тоест има ли смисъл ?

Преди години на български сайт бях сложил Пайпал и правеше по една поръчка на 100 кеш и накрая го махнах

Ако имаш доставка за чужбина и са търсени нещата които продаваш има смисъл. Ако ще продаваш само за БГ, за момента е безсмислено (все още има хора на които като им кажа bitcoin и ме гледат като изтребител).
 
От: Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

Ако имаш доставка за чужбина и са търсени нещата които продаваш има смисъл. Ако ще продаваш само за БГ, за момента е безсмислено (все още има хора на които като им кажа bitcoin и ме гледат като изтребител).

На една приятелка ми се случи да и обяснявам какво е биткойн и спори с мен няколко часа, че това е вирус, а не крипто валута, както и обяснявах аз. :) Така че, ако сайта е Български няма смисъл, както ти каза, но ако е международен тогава има.
 
От: Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

Дори тогава се съмнявам да имаш продажби, освен ако не продаваш незаконни неща или свръх скъпи за спекуланти на борсата... :)
 
От: Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

Българите не плащат предварително - плащат само в брой, с наложен платеж и в кеш. (Аз съм плащал с карта и с банков превод, ама аз съм изключение.)

или свръх скъпи за спекуланти на борсата... :)

Къде мога да си купя такива неща? Къде да се наредя на опашка?
 
От: Биткойн Разплащания в Онлайн Магазин

смисъл може и да има до момента, в който видя, че цената е тая на борсата + 5%
 

Горе