Блинки Куулайс помощ

ilianskim

New Member
Братлета защо не сте пренасочили урлтата показва грешка при достъпване от Гугъл на старите страници Fatal error: Call to undefined function encode_ip() in /home/theboss/public_html/common.php on line 204
 
Редиректнах темите що годе без прпосукисте но не съм ползвал синтаксис за урлта с въпросителни

как да редиректна viewforum.php?f=2 към конкретнат цел в случая /forumdisplay.php?f=8
 
Редиректнах темите що годе без прпосукисте но не съм ползвал синтаксис за урлта с въпросителни

как да редиректна viewforum.php?f=2 към конкретнат цел в случая /forumdisplay.php?f=8
Аз ползвах следния похват на страницата примерно както е при теб viewforum.php
взимаш ако е is_set($_GET['f']) и правиш header("Location :../forumdisplay.php?f=".$_GET['f']."nesto drugo");
Ако ти се различават idtata, защото е имало някой постове иначе си отговарят последователно слагаш
header("Location :../forumdisplay.php?f=".$_GET['f']+Номерата които са в повече."nesto drugo");

Не знам дали съм те разбрал правилно, но ако да по тоя начин Гугъл си държи старите урлта и може да се получи дубликейт, не знам.
 
Бате, ето ме и мен. Какво става? Всичко е в процес на доизчистване. В момента се местиме че както каза админа вече има хакове за Phpbb и сега сме с ново лице. Силната ви подкрепа в момента ще ни е единственото, което ще ни помогне.:)
 
Споко с вас сме :)
p.s
може да ползвате и тоя редирект
<?php
// Permanent redirection
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: пътя на новата статия/");
exit();
?>
 
Последно редактирано:
как да редиректна viewforum.php?f=2 към конкретнат цел в случая /forumdisplay.php?f=8
Така трябва да стане с Апачи:
Код:
RewriteRule ^viewforum.php(.*)  http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php$1 [R=301,L]
По принцип параметрите ги предава автоматично при редирект.
 
Аз така го направих за темите ама за форумите са много различни цифрите искам да не вземам променливата а ръчно да го пренасочвам

сега редиректвам към хоума .... ама по добро не можах да измисля
 

Горе