Буда - Петното

mantaman

Well-Known Member
И кво стана сега бе герберастчета мамини - Два месеца ревехте да питате, защо Орешарски се бил срещнал с Бисер Миланов който всъщност е бил един от много които са проявили желание да присъстват на общата среща на протестиращите с премиера, а сега се оказа че всъщност Буда си се е срещнал лично с него и освен това и пари му е дал.

Е къде отиде морала - Или сега вече ще запеете тъжна песен как Миланов всъщност вече не Бисер Петното, а е господин Миланов борец за свобода несправедливо репресиран???
 
От: Буда - Петното

Манта, сериозно ти казвам иди да се прегледаш. Там в ингилизко нямате ли си психо доктори (психиатри, психотерапевти, психолози) да те отърват от манията ти за българска политика?
 
От: Буда - Петното

Не си ми интересен - Виждам че ти се ще да си пишеме, но просто си много далече от политиката
 
От: Буда - Петното

Всички са боклуци, не ми ясно защо се делите на на боковци, сергота... цаката е да избираме просто тея дето ни еб*т по-нежно... а сегашни направо ни скъсват
 
От: Буда - Петното

Ясао кажи кои са тези с нежният секс - явно имаш наблюдения :)
 
От: Буда - Петното

Не си ми интересен - Виждам че ти се ще да си пишеме, но просто си много далече от политиката

Някак си ми се ще, да не чета тоновете пумия, която изливаш с пълна сила. И изобщо не ми дреме дали съм ти интересен, и колко съм далече от политиката.

Ти просто си болен, иди да се прегледаш. Сериозен съм.
 
От: Буда - Петното

Ясао кажи кои са тези с нежният секс - явно имаш наблюдения :)
Ми при бате Бойко си ми беше най-добре :D чакам сега да се заядеш, емигранстко комунстче :beer:
 
От: Буда - Петното

Ромбоец елементарно е - има едно бутонче натискаш го и няма да виждаш моите постове

Ясао не е необходимо да се заяждам кой съм аз та да знам кой те е шпорил по яко и кой по нежно това са твърде интимни неща за да ти се бъркам, ама щом боко е бил по нежен и по те кефи чакай и се надявай може и пък да се върне.
 
От: Буда - Петното

Нова тема ли отвори ... това комунистическите подлоги срам нямат. Ама пък и срамна работа няма. Тая среща на Бойко да не стане като данните на Патрашкова ? Че сега я съдят за клевета., щото се оказа че нямала вече информация :lol:
 
От: Буда - Петното

Петното беше огранизатор на контра протестите и изгонен от протестите като провокатор.

Макар, че реших да не участвам в глупавите му теми на това долно емигрантче не мога да не кажа истината в опита си да заблуди аудиторията!!!

Тоя трол няма ли да го баненете вече?
 
От: Буда - Петното

hhhhhhh.png
 
От: Буда - Петното

Направи буквите по половин метър - Тогава може да не видиш очевадният факт че Петното се е срещал с Лекето в Банкя

Десет поста написахте кой е емигрант кой е комунист - Ама по същество нищо явно така по ви уйдисва докато не ви спуснат опорните точки
 
От: Буда - Петното

Ето ти по същество. Ко каза? Покажи ми видео материал или някакво доказателство за тази среща или и ти като бабичките "Една жена ми каза" :D
[video=youtube;juHeIJFmvWI]http://www.youtube.com/watch?v=juHeIJFmvWI[/video]
 
От: Буда - Петното

БОКО ДНЕС СИ Е ПРИЗНАЛ ЧЕ СА СЕ СРЕЩАЛИ - аз защо да ти доказвам нещо ????
 
От: Буда - Петното

Щото с унито и ония шизофреник се надпреварвате да пускате кьорфишеци!
Къде е признал, пусни някой линк, дай нещо да четем?

Това трябва да е признанието!?

Бахти манипулаторите са тва комунистите...
 
Последно редактирано:
От: Буда - Петното

Свали червените очила, аз не видях да пише за среща!?
Къде прочете да си е признавал? :lol:
По-рано днес председателят на национално движение "Свобода" обяви в интервю за в. "Галерия", че двамата с Бисер Миланов-Петното били привикани в дома на бившия премиер в Банкя, където им били предложени 500 000 лева, за да дискредитират Николай Бареков и Сергей Станишев.
 
От: Буда - Петното

Не бе тия са под крилото на Курволезич - Така може още по авторитетни да ти се сторят

Айде неща Буда официално да отрече че не се е срещал с тях пък тогава да говорим - То не че не каза същото и за Мишо бирата ама после му се избистри паметта та си призна
 

Горе