Българският парадокс

blackout8

Well-Known Member
От: Българският парадокс

Не знам защо, ама като чуя за социологически проучвания някак си ми се досира. Тия били щастливи, ония нещастни... абе какви са ви критериите, и колко и какви хора питахте.
 
От: Българският парадокс

Ех добре че западния корпоративен свят не им се досира, а дори правят луди пари - ама кво да правиш - едни изкарват ползи други негативизми
 
Човек сам определя реалността си....винаги следвам тази максима. За това и гледам да не сивея около всички, които гледам. Ходя до работа пеша. Не защото нямам кола (там протестирам заради цените, моя си инициатива), или е много близо (доста ходене си е), или няма удобен транспорт (има таман 5 автобуса се в тази посока) - бих го използвам, но там има едни мрачни и сиви хора, която не изглеждат много щастливи. И аз не се събуждам много усмихнат, но това се променя бързо, след разсънване.

Няма критерии за това дали си щастлив или не, но си личи най-малкото по начина, по който се държиш и общуваш с другите. Винаги съм бил на принципа, че трябва да си позитивен и щастлив, защото така ще те приемат и другите. Бихте ли пили кафе или насрочили среща, на която някой ще ви депресира? Не, по-скоро бихте се поровили за някой, с който знаете, че ще си прекарате весело. :)
 

Горе