Български Сърф В Уеб Пространството.

Blinky

Owner
Днес съм много доволен от бг webmaster-ите,. Докато обикалях по мрежата, видах сърф програма (такова дето кликаш за кредити или трафик), която е собственост на българинн и носеше името Euro Surf, имаше голям банер - "Не Сте Сами" върху сайта му.
------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Ние си имаме линкове долу над банера:

Помогнете за Лечението на Деца В Чужбина

Libya - Freedom For The Bulgarian Medics*

Смятаме че тези линкове са много по-полезни отколкото само някаква си картинка че подкрепяме инициативата. По идея на SEO форума масово българские уебмастъри линкваме към www.nestesami.bg с думичката Libya в линка като идеята е да да помогмнем на саита да се ранкне добре по търсачките така че когато някои търси информация за тази държава да разбере за драмата на българските медици.

Всеки път когато някои напише нова статия във нашият форум автоматично линковете които сочат към тези сайтове се увеличават с още 1.

* другата седмца ще променим линка от Libya - Freedom For The Bulgarian Medics на Libyan Arab Jamahiriya - Freedom For The Bulgarian Medics
Защото смятаме че ще много по лесно да излезем на първа страница за
Libyan Arab Jamahiriya

статистиката е:

libya - 822 търения на ден 51 300 000 сайта конкуренция

libyan arab jamahiriya - 1 687 търсения на ден - 3 420 000 саита конкуренция
 
az imah v predvid da ima i dvete ne6ta.ina4e znam 4e edna kartinka na saita s po4ti ni6to ne pomaga.no baner4etat sa malki.ako bqha malko po-golemi 6te6e da e mnogo po-dobre pone spored men.
 
Важното е не да е красиво а да върши реална работа БТВ например биха помогнали много повече ако картинката на хоум пеиджа вместо само картинка стане на линк към www.nestesami.bg с подходящи алт тагове например:

alt="libyan arab jamahiriya" не съм свързан с техните администратори но това ми дава една добра идея другата седмиця да опитам да се свържа с тях и да се опитам ги убедя да го направят...
 
Евалата за диалога :lol: И аз ще взема участие.

Да идеята е освен да водиме посетитети към сайта на www.nestesami.bg , да помогнеме и на паяка да го разчете в полза за оптимизацията на сайта им. А и ако отиде на първа страница на google за тези думички, много хора ще разберат за драмата с нашите меници. А отделно си мисля че всеки бг домейн сайт трябва да носи този линк в себе си.

Колкото повече хората пишат и отварят нови теми тук, толкова повече линкове им пращаме. След 1000-ният пост ще се осети, а както знаем google ранква добре форуми, заради обновяващото се съдържания в тях.

A и да отучня че не беше картинка, а банер водещ до сайта им. Но собственика на сърф програмата не си беше сложил алт тагове за на оптимизира малко повече линка си към тях.
------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
ina4e znam 4e banera e po-yda4en i vur6i rabota za razlika ot lenti4kata,no banera e muni4uk.ako be6e po-golqm 6te 6e da e mnogo po-dobre.no az vse pak si durja i na tezata 4e e nai-dobre da sa i dvete.taka 6te si li4i podkrepata ni edna ideq pove4e.
 
Ама ако пишеш на кирилица изглеждаш по умен. А с тая латиница човек ще си каже глей я тая не знае от де да си свали Flex Type. Ако искаш да си различна използвай различни емоции като тия тук например http://emoticons4u.com/
С тая латиница се загрозява форума, чете се по-бавно, дразни хората а и някой хора въобще няма да се разправят да ти четат постовете. Аз много често не чета постове на латиница.
Докато не почнеш да пишеш на кирилица аз ще стачкувам!
 
DeyanMarkovski каза:
Ама ако пишеш на кирилица изглеждаш по умен. А с тая латиница човек ще си каже глей я тая не знае от де да си свали Flex Type. Ако искаш да си различна използвай различни емоции като тия тук например http://emoticons4u.com/
С тая латиница се загрозява форума, чете се по-бавно, дразни хората а и някой хора въобще няма да се разправят да ти четат постовете. Аз много често не чета постове на латиница.
Докато не почнеш да пишеш на кирилица аз ще стачкувам!
ХА-ХА-ХА и как ще стачкуваш ако не е тайна? :roll:
 
DeyanMarkovski каза:
Докато не почне да пиши на кирилица да пия и да са занимавам със женки.
Успех! Ще се оправиш някой ден :wink:
 
abe Blinky ne ti li pisna vsqka ve4er da si govorim za edno i su6to.kazah na Coolice kogato go napravite zaduljitelno togava.toi kaza do edna sedmica.oki
@DeyanMarkovski a na teb moga da ti kaja 4e moje6 da si sta4kyva6 ama kolkoto si iska6 nqma da mi napravi6 ama gram vpe4atlenie se6ta6 li se.i ne mi e zor dali 6te mi 4ete6 postovete ili ne.ama ako iska6 ne6to da mi kaje6 moje6 na ls.tam 6te ti obqsnq nqkoi ne6ta.
 

Горе