Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

jbaireva

New Member
Здравейте,

Милионер.бг стартира блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти.
Ще се радваме да научим вашето мнение за блога - blog.millionaire.bg

Приветствам критика.

Благодаря ви

Поздрави

Милионер.бг
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

браво и от мен
като изключим цветовата гама BBB (Black, Black, Black)

п.с.

1 Comment » Posted in ..
Subscribe via RSS...
Read More...

тия неща в Уордпреса се превеждат за една минута
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Трябва Ви плъгин за title-лите и може да си оправите permalinks-а
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Искам да питам какви ревюта се правят ? В смисъл колко звезди трябва да има дадения хотел/ресторант ? И струва ли нещо да се добави ресторант ?
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Имахме голям проблем с кирилицата за някои от нещата. След като ги преведохме започнаха да излизат само символи. Още ще мъчим да го дооправим това.

Четох и за най-популярните плъгини и мисля да добавя повечето.

Относно ревютата, които публикуваме. За да изберем даден хотел или ресторант трябва някой от нашия екип да е бил гост там, да е ползвал голяма част от услугите, и разбира се обектът да впечатлява с нещо.
Не приемаме покани от собственици, за да напишем ревю.

Ако пък "гостите" на блога са били на интересно място и напишат ревю, и имат няколко снимки към него, ние ще го публикуваме и ще посочим източника. Не се заплаща, идеята е да съберем възможно най-много ревюта, като все пак подбираме по-висок клас хотели и ресторанти.

Естествено не е задължително да са само пет звездни хотели или ресторанти с три звезди Мишлен, но все пак места, където можем да видим нещо ново или интересно.

Предварително се извинявам за дългия пост.
 
Яко блогче, пич.;) Добре си ни дошъл тук и все такива проекти да си правиш. Този е много добър блог. И аз бих послушал мнението на радев - трябва да се преведат тези елементи от блога за да стане 100% довършен български блог.

Бих понапълнил повече дясната страна с някой друг елемент, URL-тата бих ги направил по-красиве, става в настройките. Нещо то сорта на Atlantis-The-Palm-Дубай, вместо ?р=184. Тайтълите да започват със заглавието на статията и след това името на блога. Както страниците и категориите.

Малко може да се дооправи About Us инфото, изглежда претупано набързо. Аз също бих аднал и някой друга иконка до URL-то - ico. icon.

Успехи. ;)
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Още едно "Браво" и от мен!Блогчето е супер!Успехи напред ;)
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Благодаря на всички за коментарите и препоръките. Със сигурност ще направим повечето неща. Искрено се радвам, че ви харесва.
Започнахме чудесно, имаме много посещения и Google явно ни "обича" и от там за трети ден имаме доста влизания.

Още веднъж Благодаря
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Този сайт найстина ме спечели отдавна. Много е добър, поздравления. Харесва ми, че пишете всичко от 1во лице.
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

За крилицата мога да ви помогна. За да не излиза на маймуница когато я пишете, трябва да я пишете в UNICODE (UTF-8). Аз ползвам една програмка, която конвертира текст в UNICODE. С нейна помощ може да си преведете и конвертирате нещата. Може да потърсите в интернет за ASCII to UTF8 Converter
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Определено има нужда от подобен род сайтове в българското уеб пространство. Е хотелите извън България ми се виждат, като мечта, но пък знае ли човек. :D
 
От: Български блог за ревюта на луксозни хотели и ресторанти - Мнения?

Супер е блога, може ли да ми кажеш кои е плугина за таговете в блога ? Мерси!
 

Горе