Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

leonssss

Well-Known Member
При Живков не взимаха за тв говорители от якащи райони,
сега би трябвало да не взимат админи пак от там:)


1. бяли Спални (639)
2. бяли Детска стая (315)
3. бяли Бутикови мебели (3)
4. бяли Дрешници (4)
5. бяли Легла (24)
6. бяли Столове (96)
7. бяли Сепарета (20)
8. бяли Мека мебел (136)
9. бяли Кухни по поръчка (482)

линк
 
От: Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

Според мен админите (или поне по-голямата част от тях) са си абсолютно свестни и грамотни хора...друг е въпроса, че потребителите са тези, които търсят "бяли" и т.н...нали всичко се прави за потребителя де :)
 
От: Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

Според мен админите (или поне по-голямата част от тях) са си абсолютно свестни и грамотни хора...друг е въпроса, че потребителите са тези, които търсят "бяли" и т.н...нали всичко се прави за потребителя де :)

според мен гугъл , ако напишеш бяли ще те поправи!
 
От: Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

Според мен админите (или поне по-голямата част от тях) са си абсолютно свестни и грамотни хора...друг е въпроса, че потребителите са тези, които търсят "бяли" и т.н...нали всичко се прави за потребителя де :)

Глупости на търкалета! Кой нормален и грамотен човек ще пише със задните си части, понеже може да го чете и някой неграмотен? Думите ''бяли'' и ''голями'', както и паразитът ''тея'' се използват от прости селяндури, стараещи се да не допуснат грешката да проговорят на диалект. Е, по-лесно е да се ограмотиш, но тогава не би бил селяндур, нали? Уточнявам, че като ''селяндури'' визирам не жителите на селата, а един специфичен неприятен манталитет.
 
От: Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

Глупости на търкалета! Кой нормален и грамотен човек ще пише със задните си части, понеже може да го чете и някой неграмотен? Думите ''бяли'' и ''голями'', както и паразитът ''тея'' се използват от прости селяндури, стараещи се да не допуснат грешката да проговорят на диалект. Е, по-лесно е да се ограмотиш, но тогава не би бил селяндур, нали? Уточнявам, че като ''селяндури'' визирам не жителите на селата, а един специфичен неприятен манталитет.

той нека си говори на бяли или тея , но като прави сайт няма да го чеатат само голямите хора
 
От: Бяли мебели с Вяли даскали или ученици!

той нека си говори на бяли или тея , но като прави сайт няма да го чеатат само голямите хора

Аз съм наясно, че граматиката не е лесна работа и самата аз често се затруднявам, но не може поне малко да не се поинтересуваш кое как трябва да се прави и да се юрнеш урболежката, все едно го правиш само за жената и децата.:) Толкова е лесно днес да се провери правилното изписване на думите, че е престъпление да мажеш, като първолак, създавайки един обществено достъпен продукт.
Ауууу, звуча, като класна ръководителка, нали?:)
 

Горе