ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

mantaman

Well-Known Member
Много хубаво интервю на вицето М.Попова

Както и в другата тема написах само форумните герберасти още не са разбрали че ГРОБ за пореден път обърна палачинката в опит да си спасят партийката и вече не искат предсрочни избори.

Първо влезнаха в парламента - После спряха парите и автобусите за протестите - Днес гледам в пресата пишеше че протеста вече бил рехав има няма и 1000 човека - Сега от нафталина извадиха вицепрездента М.Попова да дообясни официално и на тези дето не са разбрали че ГРОБ вече не иска оставка и повече няма да се дават пари за протести да не се хабят. Много скоро по протестите ще има само 50-60 лумпена дето още си мислят че имат някаква кауза.

И сега кво стана що ручахте жабетата???
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Ти прочете ли статията, или само заглавието? Щото е извадено от контекста де. За оставка се споменава точно на 10 реда, и като всеки политик тая шикалкави и не казва нищо.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

БСП само ще спечели от нови избори.
Това го разбира всеки интелигентен бесепар.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

в. Преса са цензурирали разговора
сега пък съвсем са го орязали :D

смешно е как бесепарите се надпреварват да споделят новината и след като разберат истината им става тъпо:


„Преса“ преиначи интервю на вицепрезидента за оставката на правителството
http://offnews.bg/index.php/239843/...itseprezidenta-za-ostavkata-na-pravitelstvoto

„Оставката е политическо искане, което всеки може да артикулира. Оттам насетне обаче трябва да се каже – защо и какво следва. Ние искаме оставка, включително и президентството, но трябва да помислим какво идва след това. Това е много важно“.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

в. Преса са цензурирали разговора
сега пък съвсем са го орязали :D

смешно е как бесепарите се надпреварват да споделят новината и след като разберат истината им става тъпо:


„Преса“ преиначи интервю на вицепрезидента за оставката на правителството
http://offnews.bg/index.php/239843/...itseprezidenta-za-ostavkata-na-pravitelstvoto

Защо изобщо някой се пъне да му обяснява на тоя? Оставете го сам да се удави в собвствената си глупост!!!
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Ооо мамини матросовци - Търчете веднага на амбразурата - Още не могат завалишките да си поверват че напразно са се напиняли

Ето ви още три неща дето може да помислите върху тях

Първо
ГРОБ подви опашка и се върна в парламента уплашени от резкият спад на доверието в партията


Второ
90-ти ден на протестите - 300 души скандираха оставка



Трето думи на М.Попова сигурно и тях някой и ги е съчинил

В крайна сметка ние сме провели едни избори, които бяха признати за легитимни, за проведени демократично, процедурата бе призната и от Конституционния съд. Това означава, че българските граждани трябва да израснат на висотата да чуят избраните от тях политически представители.


Както казах след десетина дни за оставка ще говорят само шепа излъгани наивници дето през цялото време на протеста са си мислили че е за някаква благородна кауза и форумните герберасти дето немат достойнстово да си признаят че собствената им партия ги изпързаля като първите баламурници да се пенят половин година из форума докато те си влезнаха в парламената да си лапкат.

Честно съчуствам ви не е лесно но все пак проявете малко достойнство и се дръжте на полжение политиката не свършва с влизането на ГРОБ в парламента ще има и за в бъдеще други ситуации да си оплакнете очите.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Значи, като напуснаха парламента, всички комуняги реват - що напускат.
Като се върнаха - що се връщат.

Аз лично съм против напускането на парламента от всички. Работата им е да са там. Един нормален човек, ако не ходи на работа го уволняват. А тия?

Манта, не мога да разбера защо злобееш. Не виждаш ли, че всички правят едни и същи номера, с единствена цел да се облагодетелстват. Под всички разбирам ВСИЧКИ.

И пак ще ти кажа. Седиш си там в мъгливия Албион и даваш оценки и акъли, кое било по-добре. Айде ела си, направи бизнес, просперирай под ръководството на майката партия и тогава говори. Само че честно. Без връзкарски изпълнения. Без чичо в министерство Х, който да уреди нещата, без шуренайка в данъчно Y, която да си затваря очите, и без балдъза, която да урежда държавни поръчки например.
Идваш, вкарваш кинтите, минаваш по каналния ред, като редови гражданин (който се различава доста от връзкаря) и просперирай.

Мен точно това ме съмнява - че чакаш да назначат твоите хора, по партийна линия на някой места и да се върнеш на бял кон.

Има си и стар израз: "Имам вуйчо владика".
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Мен точно това ме съмнява - че чакаш да назначат твоите хора, по партийна линия на някой места и да се върнеш на бял кон.

Ти да не си врачка?
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Ромба не злобея а се наслаждавам на агонията на ГРОБ и болните герберстки мозъци във форума - има много голяма разлика :)

Незнам дали прочете в една друга тема но точно това смятам да направя след около два месеца - да отворя дребен бизнес в БГ и ще изнасям за УК - (вече трябваше да съм го направил но мисълта че може да се върне ГРОБ на власт ме спираше)

За това не ти трябва нито чичо владика нито някакво назначение нито някаква протекция необходимо ти е да имаш добра идея да познаваш пазара в двете страни и да успееш да я реализираш
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

При положение, че ще работиш за външен пазар аз не можем да разберем какви са ти притесненията кой ще е на власт тука?

Или може би вярваш, че ГЕРБ са рекетирали бизнеса и са карали собствениците да го прехвърлят на тях.


М/у другото проверките си текат в малките фирми. В момента, в който поискаш да възстановиш ДДС ти правят пълна ревизия (ако си малка фирма). Проблемът със забавено ДДС не съм видял, твърдят сега, че по-бързо връщали. От мойта камбанария не мога да кажа дали е така. Ама щом други казват - нека така да бъде.

Не очаквай административно да те обслужат по-бързо или да са намалили бумащината. Все още няма такова нещо.


Лошото е ако работиш за БГ пазара, че подобрения на него не се очакват скоро.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Не се радвайте много, че протестите били рехави.

Като дойдат пак големите сметки за тока зимата пак ще им десетки хиляди протестиращи.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Ромба не злобея а се наслаждавам на агонията на ГРОБ и болните герберстки мозъци във форума - има много голяма разлика :)

Незнам дали прочете в една друга тема но точно това смятам да направя след около два месеца - да отворя дребен бизнес в БГ и ще изнасям за УК - (вече трябваше да съм го направил но мисълта че може да се върне ГРОБ на власт ме спираше)

За това не ти трябва нито чичо владика нито някакво назначение нито някаква протекция необходимо ти е да имаш добра идея да познаваш пазара в двете страни и да успееш да я реализираш

Разликата ще е никаква, дори и госпот бог да е на власт, ако караш по правилата. Ти да не си мислиш, че сегашния триглав змей ще облекчи обикновения (такъв без протекции) бизнес?
Ще облекчат само техните хора (както правеха и предишните и по-предишните и т.н.).

Тоест или имаш хора които в момента се настаняват след червената метла, или си наивен. Аз мисля, че е първото.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Математека отдавна съм спрял да те коментирам - неадекватен си в повечето си изказвания базирани на копи пейст от нета.

Именно износителите ги касае проблема със забавеното или въобще не връщащо се ДДС, а колкото до проверките все пак е нормално когато някой иска да възстановява ДДС да бъде проверен не е нормално обаче с месеци да те бавят и да не знаеш дали въобще някога ще го вземеш.

Както много пъти съм казвал БГ бизнеса не иска никой да му помага - На него му е необходимо поне да не му пречат, а точно ГРОБ бяха царе в тази насока.

Не правя достатъчно голям бизнес като Гриша Ганчев за да ме е страх че ще ми го вземат но е достатъчно да знаеш че на власт са хора които в живота си пари са изкарвали само с бухалки и никога не са управлявали нормален частен бизнес за да стоиш на далеч от държава управлявана от подобни индивиди

Наблюдавам стилът на управление на мутрата Буда още от когато беше кмет на София, бях сигурен че ще потопи държавата ако дойде на власт - Искрено се надявах че на хората две години ще са достатъчни за да видят очевидното и че ще загубят Президентските избори - Както много пъти съм казвал за мен те бяха ориентир дали да остана в БГ или да събера багажа - Президентските избори показаха че тези дето мислят с ушите си са повече от тези дето мислят с мозъка си.

За щастие се оказа че все пак след четири години макар и с крехко предимство здравият разум надделя и ГРОБ отидоха в опозиция и държавата е на път да се възстанови. Ако след няколко месеца правителството все пак падне и ГРОБ се върне на власт със сигурност пак ще затворя всичко както направих преди две години.
Няма да платя нито лев данък в тази държава когато тя се управлява от пожарникар дето е прочел само една книга в живота си.


Макс - Да приемеме че има протести и правителството падне - Реформаторският блок ще влезе в парламента и ще ви се наложи да управлявате с ГРОБ - ако това те изпълва с радост - ОК но все си мислех че поне феновете на ДСБ се имат за елитарни високо образовани и тн. Какво е това което може да ви накара да се цунете с тази най долна измет която някога е управлявала и закопала БГ ?!?!?!?!?!?
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

....най долна измет която някога е управлявала и закопала БГ...
1997-ма?
Помниш ли? Тогава беше най-долната измет.

Или и ти изнася чували с долари през границата, та си забравил сигурно.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

"Именно износителите ги касае проблема със забавеното или въобще не връщащо се ДДС"

За последните години ДДС ни го възстановяваха в рамките на закона от 15-20 дни. Този месец за първи път подавам при новите и ще видя колко ще ни бавят.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Държавата ще се възстанови само в твоя мозък и мозъка на Станишев, може и на още 2-3 министри.

Виденов е единствения дето си вярваше и продължава да си вярва, че 1996 год. е постъпил правилно.

В момента май само Станишев вярва, че могат да направят нещо. Даже и Орешарски не вярва, ама се е хванал на хорото.


Избори ще има когато болния мозък на Станишев реши, че ще има или тези около него. И те няма да са щото така е добре за България, а щото е добре за Партията.


Положението ще става по-зле. Корабът потъва бавно, вода ще има за всички. :lol: :lol: :lol:


Виждаш въпросните господа управляващи като са тъпи и ограничени са решили да сменят шефа на СЕМ, та по БНТ и БНР да почнат да предават патриотични маршове и новини какви постижения е направило правителството.


А тая история с невърнатия ДДС да не стане като оная за Цветанов - че подслушвал, пък накрая го съдят че не подписал няколко заповеди за подслушване. Уж предните не връщали, ние връщаме, ама накрая май се не било компютри, ми компоти и не сме изнесли, ами са вмирисали.
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Всъщност аз не виждам на теб за чий ти е да се оправя икономически България. Виж там да възстановяват ДДС по-бързо и да намалят бумащината ще ти помогне.

Ама иначе колкото по-зле икономически, толкоз по-ниски заплати ще плащаш тука. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

1997-ма?
Помниш ли? Тогава беше най-долната измет.

Или и ти изнася чували с долари през границата, та си забравил сигурно.

1995-1997 ДДС въобще не се възстановяваше. Освен ако фирмата ти е Червена и Голяма.
А Агента зад Ла Манча е ходел прав под масата и не помни тези неща. Виж, че всичките му коментари са за последните осем години...

Добавка:
Дори и срещу суха пара в зелено данъчните по ДДС не смееха да направят ревизия и да възстановят ДДС.
 
Последно редактирано:
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Най ми е интересно защо в мозъчните ви кутии още не може да проникне мисълта че човек може да не харесва ГРОБ и да не е комунист. Разбирам ви че ви е по лесно като нещата са прости - Добри - Лоши - Стражари - Апаши - Ама крайно време е да прозрете че всъщност нещата в политиката са - Можещи и Не можещи.

Гроб се доказаха като много не можещи и това че някой го вижда и го казва на глас не значи че е комунист но щом това ви помага на душевният мир няма проблем - ама все пак ми е малко обидно да ме слагате под един знаменател с тъп пожарникар дето е прочел само една книга в живото си и бивши ченгета като Вискяра дето са се клели в червеното знаме пък сега се правят на най големите демократи.

Сега да се върнеме на БСП и 97-ма - Да това беше пълна катастрофа за държавата малко по голяма от сегашната в която ГРОБ оставиха държавата, ако това че БСП са направили по голяма катастрофа от ГРОБ ви осмисля живота ОК
 
От: ВП М. Попова - Оставка - А след това Какво ?

Най ми е интересно защо в мозъчните ви кутии още не може да проникне мисълта че човек може да не харесва ГРОБ и да не е комунист.
Верно ли? А може ли да не харесваш БСП+ДПС и да не си от ГЕРБ?

Пък за другото, ти не просто не гаресваш ГЕРБ, ти си си бесепар.
 

Горе