Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Бърз въпрос към Тедката и Типин: вярвате ли в климатичните промени? Още по-конкретно: вярвате ли, че газовете, отделяни от кравите (па и от хората), допринасят за глобалното затопляне, каквото и да значи това? Да/Не???? :)
Да не би да си решила да си вземеш крава?
 
Да не би да си решила да си вземеш крава?
Като човек, който държи на етикета, знаеш добре, че е невъзпитано да отговаряш на въпроса с въпрос. Дай едно Да или Не по темата ''климатични промени'' и карбоновия отпчатък на кравичките?

И за да не бъде невъзпитано от моя страна, ще отговоря на въпроса ти - като вегетарианец, който ненавижда прясно мляко, не виждам причина да си взема крава. Освен това в момента съм изключила млечните продукти от менюто напълно, и освен това нямам време, условия и желание да гледам крава. Надявам се, че отговорът ми е повече от изчерпателен. :)

п.с. Щъкна ми по едно време на акъла следното нещо: докторката (джи-пиджката) каза, че ваксините срещу коклюш не спират разпространението, а само правят боледуването по-леко. Та в тоя ред на мисли се питам: как тогава коклюша е бил изчезнал, щом като ваксините не спират разпространението на бацила?
 
Тцъ, тцъ, тцъ... тия антиваксъри, техната кожа бомбаджийска. Още забравени болести се връщат.

1713713920505.png
 
Което за пореден път доказва, че не Ковидът ви е бил проблемът...
Че то ковида никога не е бил проблем, жалко че 3 години по-късно все още не сте го осъзнали 😔
 
Което за пореден път доказва, че не Ковидът ви е бил проблемът...

Най-после разбра. Проблем ни бяха безумията, които умишлено бяха създадени, уж заради него.

Теди, ти вярваш ли в климатичните промени? Смяташ ли, че кравите допринасят за глобалното затопляне? :)
 
Че то ковида никога не е бил проблем, жалко че 3 години по-късно все още не сте го осъзнали 😔
Тия, дето умряха, значи да ги прежалим, така ли? Или пак ще кажеш, че лекарите са били виновни.
 
Тия, дето умряха, значи да ги прежалим, така ли? Или пак ще кажеш, че лекарите са били виновни.
Запали по 1 свещичка.
 
Или пак ще кажеш, че лекарите са били виновни.
Климатичните промени са виновни. Стискаме ли си ръцете? ;)

Що ви е толкова трудно да покажете доколко сте зомбирани, бе хора? Това с климата е много прост тест за степента на промивка при ковид-маниаците. Трее му бръкнеш в носа, за да се съгласи да мине теста... :confused:
 
Щото не са фрее и ги е шубе как ще се представят :)
 
Щото не са фрее и ги е шубе как ще се представят :)
Не върви да каже: Да, вярвам, че като пръцкат, кравите отделят опасни за климата количества въглероден диоксид. Обаче, ако каже ''не вярвам, тва е пълна глупост'', знае, че се отклонява от официалния наратив на същите, дето им казаха ''вярвайте в науката, набухайте си нещо, което не е тествано за ефективност и безопасност''. Кофти ситуация.
 
Аз знам, че за теб човешкият живот не струва пукната пара, споко.

437523896_316901954756095_4597421026253433015_n.jpg
 

Горе