Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

webstil

Well-Known Member
Голям бой ей..гледахте ли мача? Много добре играем, но все пак мисля, че Русия ще ни бие.Прогнозирам 3-то място.Мнения? : )
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Айде и тука да сложа снимка от радостта на публиката на срещата, много ми харесаха!

bgrullz.png
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Браво на наще дано да успеят да бият и Русия в следващия мач :D, а днешния мач в третия гейм немците направо се отказаха да играят :)
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Мисля че имаме шанс и срещу руснаците. Играем много добре и дано не решим че сме си постигнали целта, както обикновено става.
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Победа...... и пак победа .... Руснаци .. Бразилци ... готова е супата, ако не искате супа ... тогава .... вътре, вътре сух сух :D
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Всичко е психика!
Като знам колко им държи на нашите психиката, ако руснаците поведат ни пиши разбити.
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Аз съм песимист, защото руснаците вече са си сила, разбирай Русия,Бразилия и Куба попр. са много силни. Като им тръгнеш от сервиз много ще ни затряднават, да не говорим, че Алексиев и Скримов ще им е зор срещу тяхната блокада..Казийски и Жеков са нашите звезди, които можеха да направят разликата. Все пак се надявам на чудо и победа! Но и да победим ще е с голям зор, нищо общо с мача срещу немците...
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Май ще се окажа прав :(

Дано се стегнат!
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Аз спрях да ги гледам, играят много зле, 0:2 и то заради глупави грешки.
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Да бяха пуснали малката Кобра да гледаме.....
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Е кво да гледаш, как ступаха кобрата ли.
Иначе волейболистите се стегнаха, дано до края на мача да са така
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

кофти паднаха , мисля че това се дължи защото след победата над Германия наистина са взеха за велики, щото всички така говореха , и ги подцениха руснаците..
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

кофти паднаха , мисля че това се дължи защото след победата над Германия наистина са взеха за велики, щото всички така говоре.ха , и ги подцениха руснаците..
За подценяване на полуфинал на олимпийски игри по волейбол и дума не можа да става. Ако вземат бронза следващия мач ще е голямо постижение
 
От: Велика България е в топ 4 на Олимпиадата след жесток бой над Германия!

Ех тея руснаци, вчера онва космическо извънземно взе златото на Станка, сега и Руснаците ни биха, лошото е че имаме навика да ставаме 4ти, дано да вземе брозна поне.
 

Горе