Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

leonssss

Well-Known Member
граби народе има за всички


Net&Call XXL със 70% отстъпка
вместо 99.99лв плащаш 29.99лв
С Net&Call XXL получавате неограничен мобилен интернет с 10 000 мегабайта на максимална скорост, за да ви стигнат навсякъде и за всичко. И не само, получавете и 2000 минути за свободни разговори към всички.

линкhttp://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslugi/abonamenten-plan/net-call
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Само че трябва да сключиш 2г. договор.
Иначе си е оферта за тези, които говорят по много
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Няма ли да престанеш с малоумните теми?
като зомбиран си от тези мобилни оператори..

нова тема за всяка оферта ли ще пускаш?
отвори си една в кофата и там пиши
 
От: От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Няма ли да престанеш с малоумните теми?
като зомбиран си от тези мобилни оператори..

нова тема за всяка оферта ли ще пускаш?
отвори си една в кофата и там пиши

ау ментески кенеф ки се обажда? тъкмо не бях ходил до кенефа 2 месеца и ми рукаш сякаш ти срах в устата.
кат не ти е прятна и полезна темата подминаваш я плазмодий такъв
 
От: От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

кат не ти е прятна и полезна темата подминаваш я плазмодий такъв

въпроса е каква част от темите ти са приятни и полезни
:oops:
дай една която е "прятна и полезна" на мнозинството и спирам да ти спамя темата която е "прятна и полезна"
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Темата е полезна за тези които вече не са се наебали с някоя кофти офрта.
Норт нещо май си се прецакал а? Нищо колко са 2 години
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Норт нещо май си се прецакал а? Нищо колко са 2 години

не
просто темата ми се вижда много малоумна
не разбирам каква е идеята да копираш всяка нова оферта и да отваряш теми..

на който му трябва, знае къде да търси :shock: все едно сме в малоумник.ком

елементарен маркетингов трик - през седмица пускат нови оферти и зомбирани като @леонес скачат като пощурели все едно са пуснали светия граал
 
От: От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

ПОгледни пак офертата и ще разбереш защо има тема за нея.
не
просто темата ми се вижда много малоумна
не разбирам каква е идеята да копираш всяка нова оферта и да отваряш теми..

на който му трябва, знае къде да търси :shock: все едно сме в малоумник.ком

елементарен маркетингов трик - през седмица пускат нови оферти и зомбирани като @леонес скачат като пощурели все едно са пуснали светия граал
 
От: От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

ПОгледни пак офертата и ще разбереш защо има тема за нея.

к'во да гледам?
давали 70% отстъпка...на стока която няма годност (не може да оправдаеш голямата отстъпка с това)

голямата отстъпка е подигравка за всички които са били балъци да си купят плана на надутата цена :)

не ми казвай, че очакваш да сключа 2 годишен договор само защото давали 70% "отстъпка"..ако наистина го вярваш, хвърли един поглед на адресната лента, сигурно си сбъркал форума

който ще сключва двугодишен договор, то ще е защото има нужда (надявам се) от тази услуга
а ако има нужда, той няма да чака @леонес да копира офертите по всички форуми

той през няколко седмици прави едно и също и затова казах, че е зомбиран от мобилните оператори
не вярвам да сменя плановете толкова често
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Полезна е (лично аз не следя сайтовете на мобилните оператори и не следя промоциите). От доста време се чудя да сменя тарифния план (мтел 500 мб. на макс скорост + 200 мин. към всички + 1 ст. на минутка към 5 номера + 1 ст. на мин в лооп мрежата) и тая оферта за 30 лв. е много примамлива.
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

да бе, предполагам :lol: изпита нужда точно когато видя рекламата... (нормално, нали това им е целта)
след като си имал нужда до този момент, защо не си потърсил?

това е разликата между търсенето (реална нужда) и инстинктивното (цитирам по-горе възхищението от голямата отстъпка :mrgreen:) пазаруване

това е все едно да си болен и да чакаш пред телевизора реклама на лекарство...

п.п. 90%, че няма да смениш плана (с този и сега) :)
 
От: От: От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

той през няколко седмици прави едно и също и затова казах, че е зомбиран от мобилните оператори
не вярвам да сменя плановете толкова често

nortre не всички като теб влизат по сайтовете на мобилните опери и се набутват с големи цени на програмите им.Както казаха само 2 години си се набутал.а за твое сведение подписах в мтел 2 дена преди тази оферта и не рева че не съм се качил на този 30левов клон имам 7 дневен срок да откажа договора, защото е правен през емага им и с отстъпка от една месечна такса.Явно си се набутал на 59лв от техния рожден ден?
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

m.hicomm.bg/view?id=38456

Анализ на плановете на трите оператора.
Въпросния план е ОК, единственото което си заслужава да се отбележи е разделянето на "дневен-нощен трафик" след НГ.
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

И от мтел се включиха.
Мтел трансфер xl
Месечна такса 39.96 лв.
Стандартни включени минути към всички национални мрежи Неограничен (няма лимит говориш докато ти се схване устата)
Mобилен интернет на максимална скорост 10 000 MB
Цена на минута към мобилната мрежа на Мтел и всички фиксирани мрежи в страната 0 стотинки
Включено Cloud пространство за съхранение на данни 25 000 MB
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Искам да се включа само с едно нещо - така наречените "флашки" с интернет на Vivacom не ги препоръчвам на никого! Докато се усетиш и са свършили, при това когато става въпрос само за браузване! А и далеч не е скоростта, която човек би искал. Абсолютно разочарован съм, само където сега ще имам да им плащам до втората година месечна такса.
 
От: Вива програма - за 30 лв 2000ми н+ 10гб нет

Искам да се включа само с едно нещо - така наречените "флашки" с интернет на Vivacom не ги препоръчвам на никого! Докато се усетиш и са свършили, при това когато става въпрос само за браузване! А и далеч не е скоростта, която човек би искал. Абсолютно разочарован съм, само където сега ще имам да им плащам до втората година месечна такса.

прав си дата флащките са таша.
 

Горе