Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

biaaro

Well-Known Member
Не няма в България ислямски фундаменталисти:shock:

[video=youtube;25EJIu_Rjdw]http://youtu.be/25EJIu_Rjdw[/video]
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Аллах Ахбар Татар-Пазарджик. Ай сиктир Бойко ефенди, главно мюфтийство турски посланик Булгаристан сикиш.

Pismo_na_Mustafa_Hadji_do_Borisov1.jpg


Ревизия главно мюфтийство йок, машаллах ефенди, машшалах! Бол копанар ГЕРБ Булгаристан!
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

ДПС-то яко го играе с нагнетяване на обстановката така м/у другото предизборно.

Да няма нищо това си е нормално шествие на мъже с големи бради агресивно скандиращи Х слова на Y проповедници.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

На мен ми е по-интересно дали този документ, който хвърчи из нета е истински. А също така много ми се иска някой либерал да отиде и да обясни на тия пазарджишки амуджи европейските ценности :)
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

На мен ми е по-интересно дали този документ, който хвърчи из нета е истински. А също така много ми се иска някой либерал да отиде и да обясни на тия пазарджишки амуджи европейските ценности :)

Най-вероятно е фалшификат, защото такива неща се договарят на срещи, не са чак толкова тъпи, че да оставят писмени доказателства. Иначе написаното в документа изглежда достоверно..
 
Последно редактирано:
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Най-вероятно е фалшификат, защото такива неща се договарят на срещи, не са чак толкова тъпи, че да оставят писмени доказателства. Иначе си е достоверен документа.

Последно?

.....
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Последно?

.....


Написаното изглежда достоверно, но самият документ най-вероятно е фалшификат. Трябваше ли да го уточнявам?
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Ти май не знаеш какво значат думите които използваш? Не може един документ хем да е достоверен, хем да фалшификат.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Имаме комшии, които са турци. Нито се обличат с чаршафи, нито крещят по улицата като имат празник. Тези от клипа са радикални, а крайностите винаги са лоши.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Това не са турци, а цигани ислямисти.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Това не са турци, а цигани ислямисти.

Много точно, циганите са лесно манупулируеми. Нямат една вярва и в различните крайща на България циганите са с различна вяра.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Ти май не знаеш какво значат думите които използваш? Не може един документ хем да е достоверен, хем да фалшификат.

НАПИСАНОТО ИЗГЛЕЖДА ДОСТОВЕРНО (ТЕКСТА, ТЕКСТА, ТЕКСТА). В смисъл че може да има тикива уговорки между Борисов и Мюфтията. А САМИЯТ ДОКУМЕНТ ФАЛШИВ (КАТО ДОКУМЕНТ). Защото никой няма да издаде документ с такова съдържание и да го подпише.

Идиот ли си?
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Идиот не съм, но ти най-вероятно си малоумник щом не помниш какво какво твърдеше 5 минути преди това. Взе да се оплиташ нещо в обясненията си ми се струва?

Най-вероятно е фалшификат, защото такива неща се договарят на срещи, не са чак толкова тъпи, че да оставят писмени доказателства. Иначе си е достоверен документа.

НАПИСАНОТО ИЗГЛЕЖДА ДОСТОВЕРНО (ТЕКСТА, ТЕКСТА, ТЕКСТА). В смисъл че може да има тикива уговорки между Борисов и Мюфтията. А САМИЯТ ДОКУМЕНТ ФАЛШИВ (КАТО ДОКУМЕНТ). Защото никой няма да издаде документ с такова съдържание и да го подпише.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Идиот не съм, но ти най-вероятно си малоумник щом не помниш какво какво твърдеше 5 минути преди това. Взе да се оплиташ нещо в обясненията си ми се струва?

Трябва ли специално за такива като тебе да пиша по 100 реда обяснения? Единия път имам предвид документна като реален документ, а след това като съдържание! Това че на тебе ти е трудно да възприемаш очевидното аз не съм ти виновен.

Заслужи си репа.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Няма какво да обяснваш видяхме те как се оплете като пате в калчища. Научи се да благодариш когато те поправят, а не да зееш насреща!!!
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Няма какво да обяснваш видяхме те как се оплете като пате в калчища. Научи се да благодариш когато те поправят, а не да зееш насреща!!!


Оплел съм се друг път.

Специално за тебе го написах по-ясно. Доволен ли си вече!
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Биоз,

Утре може излезе документ до Хасим Дал, на който Доган говори че е двоен агент и от 30 години целта му е да направи БГ от християнска в ислимизирана д-ва, като цели инфитрирането в южните краища радикални ислямисти проповядващи да режем главите на друговерците. Да пише как неговата партия е противоконституционна и как ще замаскира това като вземе няколко БГ продажници в неговата партия и как след това ще почне ислямизацията. И отдолу подпис на Доган.

Е говори се истини, но се фалишифицира подписа. Звучи убедително 1во сигнално но в последствие почваш си задаваш въпроси и разбираш, че или е няква пропаганда или няква отявлена манипулация. Ще питаш каква е целта, ами нагнетяване на социалното напрежение, разделение на хората и всяване на негативни емоциии а щом това се случи, масата става лесна за манипулиране. Създаваш проблем и после предлагаш решение.

Управление на Масите 1.01
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Биоз,

Е говори се истини, но се фалишифицира подписа. Звучи убедително 1во сигнално но в последствие почваш си задаваш въпроси и разбираш, че или е няква пропаганда или няква отявлена манипулация. Ще питаш каква е целта, ами нагнетяване на социалното напрежение, разделение на хората и всяване на негативни емоциии а щом това се случи, масата става лесна за манипулиране. Създаваш проблем и после предлагаш решение.

Управление на Масите 1.01

Че то това е похват номер 1 на доган да държи електората си толкова години, нищо ново под слънцето. За някои пъросигнални хора може да такива побликации да звучат убедително или дори достоверно, но не и за мен.

ПП Колкото до разделянето на масите, ако си гледал внимателно нямам как да не забележиш, разделението които постигнаха определени кръгове от хора, между българите християни. Това вече за мен звучи достовено.
 
От: Вижте как празнуват байрама в Афганистан ... Булгаристан исках да кажа

Не знам защо говорите за някакво разделение, след като масите винаги са били разделени - етнически и културно. Обединени са единствено в главите на либерали-мечтатели и разни хуманисти нямащи допир с реалността.

Документът звучи достоверно, дали е истински, не знам. Ако е истински, това е брутален скандал.
 

Горе