Винимавайте с продуктите в магазините

От: Винимавайте с продуктите в магазините

Разсмя ме :D :drama:
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

:oops: Б@аси мамата!
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Едно е човек да допусне правописна грешка, друго е да се промени смисъла на посланието! Недоглеждане предполагам, но е страшно компрометиращо върху имиджа на магазина!
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Хахах, изпреварил си ме.. Тъкмо се чудех в коя тема да пусна тая простотия, или да правя нова. Прилагам един скрийншот, за да си се смеем и след време.. :lol:
zlatna_grivna_za_deca_s_putka.jpg
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Доколкото видях и не бъркам, магазина не е български, а автоматично разпознава българското IP и целия магазин се превежда с транслатор, за това така се е получило. Вие като си превеждате сайтовете с транслатор на английски, да не мислите, че сте цвете за мирисане... . Това са рисковете и за това абсолютно никога не използвам транслатори за превод.
 
Re: От: Винимавайте с продуктите в магазините

Доколкото видях и не бъркам, магазина не е български, а автоматично разпознава българското IP и целия магазин се превежда с транслатор, за това така се е получило. Вие като си превеждате сайтовете с транслатор на английски, да не мислите, че сте цвете за мирисане... . Това са рисковете и за това абсолютно никога не използвам транслатори за превод.

И така да е, не е много сериозно, а другите, които го правят, можем да помълчим за минута. :) Иначе имам един приятел, който ме подпитва да го направи магазина си преведен, и да мине така с транслейтър, и всеки път отговорът ми е е НЕ, но той не спира да ме пита дали е добра идея. Като кажа някой ден ДА, ще имам и аз с какво да се похваля в тази или друга тема. :)
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Винаги съм твърдял, че тези неща са по-търсени и с по-добра цена от пенисите.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Винимавайте с продуктите в магазините

А реалното заглавие е:
Gold bracelet for children with kitten....и как от котенце стана това? :D
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Извратения Гошо винаги така превежда Pussy (Коте) :)

Не е от Гошо това - някои "помощници", които са правили превода на думите ( а и аз мога сега да влезна и да напиша превод на доста думи ), са написали това. И после ако някой е натиснал, отново потребител, че превода е коректен от простотия и ето как е станала работата....
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Уаааааааа искам и аз, искам и аз, искам и аз такава гривна !!!!!!!!
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Уаааааааа искам и аз, искам и аз, искам и аз такава гривна !!!!!!!!
Ти си истенски професионанист :lol:
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Днес целия Твитер се смя на това...
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

И кораби дават като си купите гривната:

Кораби: 27.34 leva

То било "shipping" (доставка), а гривната не е златна, а позлатена...

489 лева за детска гривна ми се вижда много.

Иначе приемат плащания с TrustPay (български левов банков превод), както и Биткойн.
 
От: Винимавайте с продуктите в магазините

Ще са вдигнали посещенията от Източна Европа тези дни. Ей ти начин за таргетиран трафик по регион.
 

Горе