Включете се в една Анти СПАМ Акция

mantaman

Well-Known Member
Докато си обикалях нета съм барнал някъква гад дето в Хрома непрекъснато ми отваря следният СПАМ сайт - indoorgarnisher.com
Гледам вътре има Адсенс накликайте го качествено така че да останат доволни и от Гугъл да му обърнат подобаващо внимание
Благодаря на включилите се
 
Последно редактирано от модератор:
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

С риск да прозвуча глупаво - каква е идеята? Бан на адсенса ли? И колко клика за да е "качествено"?
 
Няма ли да е по-качествено направо да го докладваш с няколко прикрепени скрийна?
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Какво да покажа на скрина браузър и на него отворен сайт ?
Идеята е да удари камбаната на Г и те сами ще си го прегледат
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Какво да покажа на скрина браузър и на него отворен сайт ?
Идеята е да удари камбаната на Г и те сами ще си го прегледат
Еми домейна, адсенса, ако може и кода на самия адсенсър, начина по който си набавя трафика и кликовете и ако при добро желание и колко им е смотан браузъра на тия кретени. :)

Ако питаш мен често ще се натъкваш на такива лайна. Откакто Гугъл си направи врътката с новия алгоритъм и спам едиторите работя срещу теб, то на обикновения уебмасър не му останха много опции. :)
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Някак си не ме кефи да доноснича на Г. предпочитам системата с неговите камъни по неговата глава :)
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

понакликах малко...
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

малко но от сърце :)
 
Re: От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Някак си не ме кефи да доноснича на Г. предпочитам системата с неговите камъни по неговата глава :)

То нека си кликаме от България, лапетата и те си събират армийки и после по 1 цент като ти е клика, познай защо е така :) В крайна сметка камъните започват да падат върху нас.
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Хубаво кликате ама кликате върху нашите реклами. Защо не правите репорт?
 
Re: От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Хубаво кликате ама кликате върху нашите реклами. Защо не правите репорт?

А, то за това няма проблеми, на края на месеца ще ти ги върне като неусвоени. В предния ми пост е описан по-големия проблем.
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Те камъните не са от вчера и кликовете са по една стотинка не защото се клика - клика се на всякъде защото ни е гърчава икономиката слаб пазара и рекламодателите не могат да отделят повече.
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Знам, че е малко вероятно но все пак замисляли ли сте се да не би някой да му го е направил на човека? Не казвам, че е така, даже напротив сигурно си го заслужава на 100%, но вие в момента давате идеи на как някой може да изгърби някой друг.
 
От: Включете се в една Анти СПАМ Акция

Дори и да предположим че това е на някой който няма нищо общо със спама той отдавна вече трябваше да е забелязал странното покачване в трафика си и да е взел мерки, явно обаче няма морални проблеми с увеличеният трафик и му харесва още повече като видиш разположението на адсенса също ще се сетиш дали е в час.
 

Горе