Влизане в Ad Sense с баннато IP?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Едно приятелче, може би ще се регне в чужбина вместо мен.. и т.н.
Та.. въпроса ми е.. след като аз съм имал бан преди 5-6 месеца.. може ли да се логвам в неговата регистрация през моето IP?
Може ли да ме засечат.. дали ще го ям дебелия?

Ще си преинстална уиндолса.. да може да са затрити всякакви всевъзможни бисквитки и т.н.

Поздрави,
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Аз имам няколко банана от там, но в момента си бачкам пак с тях, не съм сменял, преинсталирал и т.н. нищо(над година вече съм нямал проблем, като играя честно). При мен е така, при теб не знам как ще е, само споделям.
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Аз имам няколко банана от там, но в момента си бачкам пак с тях, не съм сменял, преинсталирал и т.н. нищо(над година вече съм нямал проблем, като играя честно). При мен е така, при теб не знам как ще е, само споделям.
Тоест искаш да кажеш, че, си баннат, и си регнал ново ацц.. и си играеш всичко както му е реда, и не те банват? :O
С едни и същи имена ли се регваш?
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Какво пише? Акаунта ти е закрит или имаш бан?
Ако е първото, пререгистрацията е решение. В другия случай ще е добре да ползваш прокси. Мога да ти метна няколко на ЛС. Само кажи от коя държава искаш да са.
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Може да нямате проблеми и като съберете сумата, да ви кажат да си гледате работата защото тогава правят проверка кое как и защо.
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Тоест искаш да кажеш, че, си баннат, и си регнал ново ацц.. и си играеш всичко както му е реда, и не те банват? :O
С едни и същи имена ли се регваш?

С различни имена, разбира се ;)
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Какво пише? Акаунта ти е закрит или имаш бан?
Ако е първото, пререгистрацията е решение. В другия случай ще е добре да ползваш прокси. Мога да ти метна няколко на ЛС. Само кажи от коя държава искаш да са.
http://store.picbg.net/pubpic/D0/60/60c19d13ce08d060.JPG
Това ми е моето..
С проксита ще стане ли?
Като цяло искам да се регна на ново при тях.. ама.. не мога да се регна нито под на майка ми името, нито на бащата, нито на никого..
И реално остава само моето.. което изяде банан преди време.. И разбира се аз си бях виновен.
Ако всеки път влизам от различно ? Дали няма да се осъмнят?

Може да нямате проблеми и като съберете сумата, да ви кажат да си гледате работата защото тогава правят проверка кое как и защо.
Именно.. точно това си мислех.. защото на времето ми бяха върнали акаунта.. сложих си точно 2 банера в единият ми сайт.. събрах 7-8 евро за няколко дни.. и изядох бан.. Направо пощурях тогава.. не защото съм загубил парите, ами защото си правят гавра с мен..

С различни имена, разбира се ;)
С различни имена, имаш предвид различен имейл, и приерно на ваще на името?
И как получаваш парите така? и как ще ги облагаш, като са различно име?
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Понеже моя фр ще регне акаунт от англия.. ако се конектвам с английско ИП, ще е проблем ли?
Има ли шанс за банан ?
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

То винаги може да им скимне да те резнат, винаги има за какво да се заядът. Към момента си използвам банатото ацц за поща, анлитикс, а с друго ацц адсенса, за сега няма ядове.
 
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Ето това е ако ти е баннат AdWords, но може от части да се приложи и с Adesense .
Пък ще е полезно и на повечето който искат да използват ваучери за Адуордс без да ги засекат. peter-bergman-adwords-unbanned.
 
Последно редактирано:
От: Влизане в Ad Sense с баннато IP?

Не ми баннат Adwords..
Баннат ми е само ад сенса, и вече е крайно време да се пререгистрирам, защото определено нито 1 компания не може да се сравни с тях..
 

Горе