Внос с контейнер от Китай

Diyan1234

Member
Здравейте,

Търся фирма за групажен морски транспорт от Китай. В момента използваме една фирма, но откакто работим с нея почти при всяка пратка вдигат цените. Днес вече ми писна и реших да потърся друга фирма. За предпочитане е фирмата да има офис във Варна.
 
Писането на ясни и конкретни заглавия е част от бизнес уменията. ;)
 
Писането на ясни и конкретни заглавия е част от бизнес уменията. ;)

Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП.

Винаги съм знаел, че това не е виц, а суровата действителност ;) Аз като съм прост и не разбирам от бизнес ще взема да отида да си прекопая доматите.
 
Наистина въпроса ти не е за тук Diyan1234-просто разгледай някоя тема и ще се убедиш!Може да си убиваш времето в забавните четива!
Да не е без нищо по темата-сериозни фирми има много-групажни знам проверени в Бургас и Пловдив-ако искаш пиши лично!
 
- Не съм от хората, които не си проучват сами нещата и чакат някои да им каже какво да правят. Преди да пиша, поне половин час търсих по форумите и проучвах спедиторски фирми.
- Бях попаднал на тази тема от форума, която е със сходно питане, но не видях някой да пише за конкретна фирма: https://www.predpriemach.com/threads/Внос-с-контейнер-от-Китай.49718/
- Тъй като тази тема е в същата категория реших, че е редно и аз да пиша в същата категория. Бързах, трябваше да излизам и не погледнах за други подходящи категории.
- Нямам време да чета "забавни четива", а ми беше нужна препоръка за някоя спедиторска фирма занимаваща се с групажни пратки от Китай.
- Именно заради типичните българи споменати във вица, избягвам да влизам във форумите и още по-малко да поствам теми.
- Бих желал администраторите да изтрият или изпратят темата в кошчето. Вече съжалявам, че реших да изпратя запитване във форума. Ще се справя сам!
 
Последно редактирано:
Бях попаднал на тази тема от форума, която е със сходно питане, но не видях някой да пише за конкретна фирма: https://www.predpriemach.com/threads/Внос-с-контейнер-от-Китай.49718/
А бе, пиле шарено, не намери нищо в тази тема и реши да я дублираш? И какво очакваше - някой да се втурне да пише за "Търся фирма за групажен морски транспорт от Китай."?
Ако си бе сложил първото изречение за заглавие, в темата щяха да влязат само хора, които или знаят нещо, или са заинтересовани. А не куцо и сакато.
Като не умееш да пишеш във форуми, наистина ще е добре да не влизаш в тях.

Ето ти и един отговор за разширяване на мировзора, в стил арабски форуми, много е полезен и съществен:
الله أكبر!
سبحان الله والسماح له بالاستحمام في ضوئها، والسماح رحمة الله هم حمايتها.
 
Пишеш в Гугъл "фирми за групажен транспорт от Китай" или нещо от сорта. Излизат ти доста. Изпращаш им запитване за цена и каквото ти трябва - дали само тук да те представляват пред митница и да ти я докарат в страната или да поемат и навлото, ти си решаваш. Всеки ти дава офертата си и после преценяваш, коя ти допада най-много. Отговарят наистина бързо в рамките на 1-2 дена. Повечето фирми имат офиси във Варна, най-вече там идват контейнерите от Китай. Тези, които ти вдъхват най-голямо доверие и ти предлагат желаната от теб цена ги избираш и действаш.
 
Поредната осрана тема.... Трябва да се направи един бутон да подрежда темите по степен на малоумност на отговорите.
 
А бе, пиле шарено, не намери нищо в тази тема и реши да я дублираш? И какво очакваше - някой да се втурне да пише за "Търся фирма за групажен морски транспорт от Китай."?
Ако си бе сложил първото изречение за заглавие, в темата щяха да влязат само хора, които или знаят нещо, или са заинтересовани. А не куцо и сакато.
Като не умееш да пишеш във форуми, наистина ще е добре да не влизаш в тях.

Ето ти и един отговор за разширяване на мировзора, в стил арабски форуми, много е полезен и съществен:
الله أكبر!
سبحان الله والسماح له بالاستحمام في ضوئها، والسماح رحمة الله هم حمايتها.


Мислех да не отговарям, но не се сдържах.

Абе картофче малко, ти изобщо направи ли си труда да погледнеш другата тема? Няма нищо дублирано. Там обсъждат всичко друго, но не и конкретна фирма. То вярно, че сега е зима и няма какво да се работи в градината, но съм сигурен, че може да се намери различно занимание от това да пишеш излишни коментари по форумите. Съгласен съм, че заглавието ми не е точно по темата и би я прочел, както ти каза куцо и сакато, НО може би целта ми е била точно такава. Целта ми не беше такава, но не се замислих, че някой ще се заяде заради неконкретизирано заглавие. То се оказа, че още първия пост ще е обясняващ колко съм тъп и даващ ми акъли. Нека да я чете куцо и саката, а да пише само, този който може да помогне. Мисля, че така е редно, а и нормално.

Фирми за групажен транспорт от Китай има и съм намерил такива. Целта на поста ми беше някой да ми сподели за вече изпитана фирма, а не някоя случайно намерена фирма от гугъл. Нито съм писал, че не мога да намеря фирма, нито съм писал, че ме интересуват цени за транспорт!

НЯМА ЛИ МОДЕРАТОР КОЙТО ДА ИЗТРИЕ ИЛИ ПОНЕ ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА? ВЕЧЕ НЕ СМЯТАМ, ЧЕ ТЕМАТА ЩЕ МИ Е ПОЛЕЗНА!
 
но не се замислих
Браво! Имаме напредък.
Една тема във форум е публична и се чете от много хора. Егоцентризма на автора няма никакво значение - нито за това, кой ще пише в нея, нито за заключване.
 

Горе