Водене на счетоводство на фирма търгуваща през eBay

Stoyan8

New Member
Здравейте,

Имам регистрирана фирма, която извършва покупко-продажба на техника през европейски eBay. Предвид многото законови промени след 01.07.2021г. (основно при въведените специални режими OSS и IOSS), както и преминаването на eBay към менажиране на плащанията (прескачайки PayPal) имам нужда от сериозна счетоводна консултация. Можете ли да ми препоръчате счетоводна къща, която убслужва фирми с подобна дейност като моята и със сигурност е навътре в нещата? Ако има колеги, които се занимават със същото и биха искали да обменим опит, с удоволствие можем да си разменим контактите.

Благодаря предварително!
 
Здравейте отново.

Леко съм озадачен - темата е видяна над 230 пъти до момента, но няма отговори по нея. В действителност ли никоя фирма не продава стока чрез eBay?
 
Здрасти!Има специализирани групи във ФБ-потърси там(да не ти давам линк).Там ще те насочат перфектно-едни от най-големите търговци от БГ.
 
Здрасти!Има специализирани групи във ФБ-потърси там(да не ти давам линк).Там ще те насочат перфектно-едни от най-големите търговци от БГ.

Ще се радвам, ако може да споделите линк (тук или на лично съобщение), тъй като рядко ползвам facebook.

Благодаря!
 

Горе