Военен преврат в Турция???

blackout8

Well-Known Member
От: Военен преврат в Турция???

Чудно ми е защо толкова много закъсняха. Очаквах много по-рано да стане.
 
От: Военен преврат в Турция???

Лошо Седларов!

Близо сме, в НАТО сме ...
 
От: Военен преврат в Турция???

[video=youtube;sPs3YhTqnIg]https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=sPs3YhTqnIg[/video]
[video=youtube;HrFzyfmggyc]https://www.youtube.com/watch?v=HrFzyfmggyc[/video]
 
От: Военен преврат в Турция???

Между другото, нали знаете, че САЩ отдавна бяха вдигнали мерника на Ердоган и търсеха начин да го махнат. Явно ЦРУ накрая са успели да измислят работещ план.
 
От: Военен преврат в Турция???

охаа златото :D:D

на xm не мога да отворя още позиция :D
как маркета ще е затворен като всичко си се движи бре
 
От: От: Военен преврат в Турция???

охаа златото :D:D

на xm не мога да отворя още позиция :D
как маркета ще е затворен като всичко си се движи бре
Винаги става или много късно в Петък или през уикенда - масата да не може да реагира.
 
От: От: Военен преврат в Турция???

Винаги става или много късно в Петък или през уикенда - масата да не може да реагира.

az влезнах бързо ама сега нищо не мога да направя :D
ще чакам неделя да видя резултата :D
 
От: Военен преврат в Турция???

Military Coup: Turkish Armed Forces Say They Have Taken Control Of The Country - Live Feed
 
От: Военен преврат в Турция???

Пълен провал на българските телевизии. Никоя от тях все още не отразява ставащото.
 
От: Военен преврат в Турция???

Пълен провал на българските телевизии. Никоя от тях все още не отразява ставащото.

БТВ-то пуснаха кадри от CNN и казаха в късната си емисия другите спат.
 
От: Военен преврат в Турция???

TURKEY'S GOVT LOST ITS LEGITIMACY AND HAS BEEN OVERTHROWN: TRT
 
От: Военен преврат в Турция???

Тц, няма преврат, това е битов скандал след спор за парко място на танковете.
 
От: Военен преврат в Турция???

Властта се упражнява със сила, а дали правителството е задържано или на свобода няма никакво значение, след като хората с автоматите и изтребителите са решили, че ще има смяна на управляващите.
 
От: Военен преврат в Турция???

Между другото, нали знаете, че САЩ отдавна бяха вдигнали мерника на Ердоган и търсеха начин да го махнат. Явно ЦРУ накрая са успели да измислят работещ план.

Каква ирония. Аз хубаво ти написах да нападаме Турция, ама не мислех, че толкова бързо ще реагираш ...
А иначе, защо САЩ? нямаше ли нещо с газопроводи? После пък свален руски самолет ... и т.н.
В момента искам да съм секретарката на Путин
 
От: Военен преврат в Турция???

Каква ирония. Аз хубаво ти написах да нападаме Турция, ама не мислех, че толкова бързо ще реагираш ...
А иначе, защо САЩ? нямаше ли нещо с газопроводи? После пък свален руски самолет ... и т.н.
В момента искам да съм секретарката на Путин

Няма да е зле на някой геополитически експерт да си секретарка. Иначе Ердоган много си повярва в неговите визии за неоосманизма и реши да вземи самосиндикални решения ... това дали се нравни много на САЩ?
Иначе перфкетна смяна на фокусът от финансовият/икономически крах който чука на вратата.
 
От: Военен преврат в Турция???

Cnb6E4QWcAEgg9a.jpg:small

Преди малко криещ се в хотелската си стая, Ердоган през телефона си говори, че това било малка фракция и привиква хората да излизат на улиците ... колко е отчаен само.
[video=youtube;y60wDzZt8yg]https://www.youtube.com/watch?v=y60wDzZt8yg[/video]
 

Горе