Въвеждане на данни за плащане от Google Adsense

onegeorgiev

Member
Здравейте! Сложих няколко реклами на Google Adsense в сайта ми. Но имам един въпрос.

В Adsense има една страница за въвеждане на данни за плащане. Там избирам чрез банков превод. Но когато ме попита за титуляр на банковата сметка, си чудя дали на кирилица трябва да се напише или на латиница. Моля, някой ако знае, да помогне.:rolleyes:
 
От: Въвеждане на данни за плащане от Google Adsense

На кирилица пишеш всичко.
 
От: Въвеждане на данни за плащане от Google Adsense

Напиши го на латиница. Примерно ако имаш карта и на нея ти пише името например: Ivan Voivoda в гугъл ще напишеш Ivan Voivoda

По добре си тегли парите с western union много по удобно е от гугъл поемат всичките такси и можеш да си вземеш парите на следващия ден.
 
От: Въвеждане на данни за плащане от Google Adsense

На кирилица пишеш всичко.
До колкото си спомням поне за имена и адреси изобщо не приемаше кирилица, когато съм го правил за последно.
 
От: Въвеждане на данни за плащане от Google Adsense

Нека да използвам същата тема за едно по-различно запитване.

Знам, че Гугъл записва всяко едно влизане в Ансенс акаунт и могат да възникнат проблеми ако влизаш в повече от 1 акаунт от едно IP.
В момента влизам във фирмен акаунт който не е регистриран от мен, след като ме добавиха като manager/admin с пълни права , вкл. създаване на елементи, следене на отчети и т.н.
Ако отделно от този акаунт в който влизам си създам напълно нов акаунт на мое име или нов фирмен такъв, дали ще има проблем от страна на Гугъл?

Благодаря предварително, ако някой хвърли повече светлина върху този казус.
 

Горе