Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

blackout8

Well-Known Member
Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Най-накрая твърда външна политика защитаваща българското. Колко години трябваха да минат, за да се сетят, че като оставят другите се гаврят с историята, без да се защитим, то накрая и ние ще си я забравим. Намери се в толкова важен празник за нас, и политиката да заработи към народа.
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Предизборен популизъм.
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Ако стане факт, няма да е популизъм
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

До следващото правителство, което ще реши, че има някои и други "дребни" точки, които "за благото" на всички трябва да се преглътнат/променят/премълчат.
Подобно поведение и разбиране за света и самия аз не трябва да се описва в документи. То трябва да се чувства, трябва да е вътре в теб.
Много по-лесно се нарушава написано правило/закон, отколкото да се престъпи изградения и утвърден морал и достойнство.
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Че ти какъв морал и достойнство виждаш в Макетата? Цар Самуил е Маке цар борил се срещу тиранията на БГ, Кирил и Методи са макета създали азбуката или айде още по-големите гаври за 2ра световна война. То да беше само ние, ами и маякиите и те са на същото дереже. Сигурно и Сърбите и те си имат резервите, те и затова Макетата решиха най-накрая се върнат към "античните" си корени, само дето там става много лошо и мешана скара и затова Гърците са толкова агресивни тема Македония.

Само с писмени договори и силни срещу слаби има баланс, иначе на морал и достойнство става анархия.
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Това тоя боклук, който ни нарече всички боклуци ли?

[video]http://www.vbox7.com/play:1c4be4bc0d[/video]
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Как съм пропуснал да разбера, че съм боклук?
 
От: Външният министър: Няма да отстъпваме на съседите

Как съм пропуснал да разбера, че съм боклук?

май не искаше да прозвучи така? Като не може да говори - защо е на този пост?

да не забравяме и нещото което се отнася и за много други:
Според бивши служители на Държавна сигурност баща му, Евтим Младенов, е щатен служител на нейното Първо главно управление - свързочник в различни посолства, като ползва дипломатически статут за прикритие.[2][3] Самият Николай Младенов не отрича тези твърдения, заявявайки, че подобен факт не би имал влияние върху работата му.
 

Горе