Въпрос за докарване на трафик..

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Видях едно сайтче което, "докарва трафик" в сайта..
Някакво подобно на бъксчетата е..
Цъкаш.. чакаш 20 секунди, и печелиш различни кредити.. от 1 до 5-10(незнам точно колко е макса)..
И събираш кредити..
след като си събрал кредити, можеш да ги използваш за да си докараш трафик към твоя сайт..
Та въпроса ми е следният..
Има ли някаква опасност да те баннат от някъде при използване на такива сайтове ?
Тоест, примерно от Google ? или от някоя друга търсачка ?
Или изобщо като цяло, има ли рискове от някакви проблеми с такъв тип сайтове ?

Мога да дам сайта, ако желаете ? На ЛС обаче, за да не става няква реклама..

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

Не

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

И колко трафик ще си докараш? Доста са ми съмнителни такива "далаверки". Аз съм попадал на подобни глупости за фейсбук, които те увещават, че по този начин можеш да спечелиш лайкове за страницата си, което ми се струва чиста измама :)
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

за това време което ще отделиш да цъкаш на такива сайтчета, може да направиш нещо много по-полезно за твоя сайт.
Трафика от подобни сайтове е пълен боклук и не си заслужава
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

И колко трафик ще си докараш? Доста са ми съмнителни такива "далаверки". Аз съм попадал на подобни глупости за фейсбук, които те увещават, че по този начин можеш да спечелиш лайкове за страницата си, което ми се струва чиста измама :)
Да и това е възможно...
Но като цяло, нито даваш пари нито нищо..
Единственото нещо което даваш е примерно първите 50 клика.. и те стават примерно за 5 минутки..
Тоест за 5 минути може да си докараш 50 кредита, и евентуално да "тестваш" услугата..
Аз им писах на емайла, да ми предоставят малко повече информация..
Ще ги изчкама да видя за какво става на въпрос.. и тогава евентуално ще видим :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

за това време което ще отделиш да цъкаш на такива сайтчета, може да направиш нещо много по-полезно за твоя сайт.
Трафика от подобни сайтове е пълен боклук и не си заслужава
Ето това е отговора на всичките ти въпроси Симеоне. Хващай се на работа и си оптимизирай страничката, развивай си фейсбук страниците и трафикът ще дойде.
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

БАНВАТ ОТ АДСЕНС ЗА ТАКИВА ГЛУПОСТИ

АЗ КАТО СЕ УЧЕХ ПРЕДИ 3-4 ГОДИНИ ИМАХ БЛОГ В WORDPRESS.COM И МИ ГО БЛОКНАХА ЗАРАДИ ТИЯ АУТОСЪРФ БОКЛУЦИ. НЕ ГИ ПОЛЗВАЙ, ТВА Е ПО-ТЪП ТРАФИК И ОТ БУКСОВЕТЕ - ХОРАТА ГЛЕДАТ, ЧАКАТ, ИЗЛИЗАТ!

САМО ЩЕ СЕ ПРЕЦАКАШ
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

Не е ли важно за теб трафикът ти да е таргетиран? Едва ли при подобна схема ще си докараш качествни посетители ::/
 
От: Въпрос за докарване на трафик..

От никъде няма да те баннат, но това си е чиста загуба на време. Няма да постигнеш нищо с тоя трфик. Само някакви си празни посещения и то на главния линк, нито един от тия няма да ти разгледа сайта нито пък ще кликне някъде в него.
 

Горе